מה שאתה צריך לדעת על חיות מחמד ופנג שואי

כל חלל זקוק לאנרגיה אקטיבית ואהבה. חיות מחמד נותנות לשנינו. וחיות מחמד מאפשרות לנו להביע גם את האהבה שלנו. לעתים קרובות מסתכלים על חיות מחמד כבני משפחה, וככאלה, יש לקחת בחשבון כאשר אתה בוחן את הפנג שואי של הבית שלך.

ללא קשר לסוג חיית המחמד, ישנן מספר הנחיות פשוטות של פנג שואי לגבי קיום חיות מחמד, החל מהצעות השכל הישר לגבי טיפול והאכלה, ועד לדברים שאולי לא תשקול, כגון איך חיות מחמד משפיעות על מערכות היחסים, הכספים או הבריאות שלך.

חיות מחמד הן פנג שואי טוב

זה הדבר הכי חשוב לזכור. האנרגיה והחיות שלהם אומר שיש לנו בית פעיל גם כשאנחנו לא שם, מה שהופך את הבתים שלנו ליותר "יאנגים". כלבים, למשל, מספקים גם אנרגיית הגנה לבתים שלנו ועוזרת לנו להרגיש בטוחים ובטוחים יותר.

כשכלבים נובחים ומכשכשים בזנב בשמחה, הם נותנים לנו הרבה שמחה שופעת. וליטוף וטיפול בכל בעל חיים נותן לנו ולהם אנרגיית פנג שואי נהדרת — וגילויי אהבה הם תמיד פנג שואי נפלא. זה המקרה הטוב ביותר. אבל מתי חיות מחמד אינן טובות פנג שואי? ישנם מקרים שבהם הפנג שואי של הבית שלך מופרע על ידי חיות מחמד.

פנג שואי טוב אומר שחיות מחמד מטופלות כראוי

התרחיש הגרוע ביותר הוא כאשר חיות מחמד אינן מטופלות כראוי. אם מיכל הדגים לא נקי וצלול, הדגים לא מסתדרים – וגם אתה. דגים מייצגים הצלחה בפנג שואי ועושר, ואם המים מלוכלכים, שניהם עלולים לחמוק ממך.

יתר על כן, בפנג שואי, מים מלוכלכים יכולים גם להוביל לבעיות בריאותיות. אחד המצבים הגרועים ביותר שראיתי אי פעם היה מיכל דגים כל כך מלוכלך שאפילו לא יכולת לראות את הדגים בכלל. בני הזוג שגרו בבית זה היו מתים שברים והתגרשו לאחר זמן קצר. לא יכולתי להרגיש אלא צער על היצורים המסכנים והמסכנים האלה.

מה בטח חשבו מבקרים אחרים – ומה עשה הטנק המגעיל הזה לנפשם של כל מי שהיה בבית? או, מה היה המסר לילד שראה הורים שאכפת להם כל כך מעט מהדגים האלה שהם אפילו לא יספקו להם מים נקיים?

לכן, למרות שזה נחמד להחזיק חיית מחמד, העדיפות הראשונה חייבת להיות תמיד הבריאות, הבטיחות והטיפול של חיית המחמד. אם אין לך את המקום או הזמן המתאימים לטפל בחיית המחמד, אז עדיף לא להחזיק אותם כי, במילים פשוטות, להחזיק בעלי חיים במצב(ים) גרוע הוא פנג שואי גרוע מאוד.

פנג שואי טוב שומר על איזון של חיות מחמד ואנשים

אם חיות חיות בבית, חשוב להקפיד על היררכיה נכונה. אני לא יכול להגיד לך כמה סיפורי אימה של חיות מחמד אני רואה שנעים בין קשיים רומנטיים לבעיות בריאות, כי לחיות המחמד יש דומיננטיות על אנשים. זכור, אתה המאסטר של הדומיין שלך, וזה צריך להישאר כך. כמו כן, פנג שואי טוב עוסק באיזון.

אמנם ישנם מקרים בהם בעלי חיים אינם מטופלים כראוי, כלומר, בהינתן התנאים הנכונים, הטיפול, מעט מדי אינטראקציה או גירוי, או טיפול, לעתים קרובות מאוד המקרה שחיות המחמד נמצאות בעמדה עדיפה על האנשים בבית. זה אומר שהבית יצא מאיזון, ואם זה המקרה, הפנג שואי מושפע. התוצאה הסופית פירושה שהחיים אינם טובים כפי שהם יכולים – או צריכים – להיות.

נסה לשמור על כמה כללי פנג שואי לחיות מחמד פשוטים.

1. אין להכניס בעלי חיים לריהוט

– אלא אם כן מדובר ברהיטים במיוחד עבורם. זה מעמיד אותם בשוויון עם אנשים.

2. בעלי חיים לא צריכים להיות על המיטה, במיוחד עבור זוגות. זה מחלק את בני הזוג ומפריע לרומנטיקה, ולפעמים, את מערכת היחסים. עדיף אם החיות לא היו בחדר השינה של זוג, אבל אם מדובר בבחירה בין חיות מחמד שישנות בחדר על המיטה או על הרצפה, לכו עם הרצפה, לעולם לא עם המיטה.

3. חיות מחמד לא אמורות להיות הדבר הראשון שמישהו שם לב לגבי הבית שלך.

חיות מחמד צריכות לשפר את הבית, לא לשלוט בו. אם ארגז החול של החתולים שלך הוא הדבר הראשון שאתה רואה – או מריח – כשאתה נכנס לבית של מישהו, אז יש בעיה – וזה לא רק הריח המרושע. אם זה המצב, תגלו כי מדובר בבית שהדייר/ים בו בדרך כלל מתקשים.

אולי יש לך כלב שנובח, קופץ עליו, מפחיד או מאיים על אנשים ברגע שהם נכנסים לביתך. ובכן, אז יש לך מצב שכל פעם שמישהו נכנס, הפחד בא איתו. האם זו סוג הסביבה שאתה רוצה לחיות בה?

אם זה נשמע כמו חיית המחמד שלך, אז לכל הפחות, הם צריכים להיות מאובטחים בחדר אחר כשמישהו בא לבקר. הפחד שהם מעוררים ייצור סביבת יין. אם זה המצב שלך, אז יש לך בית שבו האנרגיה שלך נגררת והמוטיבציה נמוכה.

לבעל בית אחד יש כלב אגרסיבי גדול מאוד שלדעתו מתוק ונפלא. עם זאת, הכלב הזה מפחיד את המבקרים. הכלב הזה בהחלט שולט במקום והוא יודע זאת.

מה שגרוע יותר הוא כאשר חיית מחמד מקבלת שלטון מלא של הבית ובעליה חושבים שהיא "חמודה". בעל בית אחד כזה נאבק במספר חזיתות, במיוחד עם מערכות יחסים. זהו בהחלט מצב שבו החיה באה לפני האדם, וגורם לתהות האם הכלב מפחיד יחסי אהבה פוטנציאליים. יש להקים מחדש את הסמכות עם חיית המחמד הזו כדי שהבית יתאפשר למשוך אליו אנשים (או עניין אהבה חדש?).

4. הכלב/חתול/ציפור/וכו' שלך. לא צריך לבוא לפני אף אחד אחר.

אם פידו או פלאפי כן, גם זו בעיה. פנג שואי הוא הכל על איזון. אם חיות המחמד עדיפות לחלוטין, אז האיזון לא קיים. לדוגמה, לאישה אחת היו תמונות של הכלב שלה בכל הבית. היא נאבקה במציאת בן זוג רומנטי והיתה כועסת מאוד על היותה מעל ארבעים ללא סיכויי אהבה באופק. אפילו היה לה ציור שמן יקר של הכלב מעל המיטה שלה.

ובכן, איך יכול היה בן זוג רומנטי להגיע לבית כאשר 1) הכלב נבח וקפץ על כל מי שנכנס בדלת; ו-2) הכלב היה "טופ דוג" במידה שהיא ישנה באופן סמלי מעל האדון שלה כל לילה?

למרות שהומלץ לה להזיז את התמונה ולעשות שיפורים אחרים כדי לעזור לה לאהוב את חיי, אבל היא לא תיפרד מהתמונה ונשארת רווקה עד היום. חיות מחמד לא אמורות לבוא בין אנשים.

5. הבריאות שלך לא אמורה לסבול מהחזקת חיות מחמד.

אני כל הזמן נדהם מאנשים שסובלים מכל מיני תלונות בריאותיות, אבל בכל זאת יש להם שמונה חתולים בבית ונשבעים שהאבקה בחוץ היא שמפריעה להם. החתולים נמצאים בכל רחבי הרהיטים ודלפקי המטבח. זה לא בריא, שלא לדבר על ביטול למבקרים. חתולים, במיוחד, הם חיות יין. קיזז את אנרגיית היין שלהם על ידי שמירה על האורות והשמעת מוזיקה כדי לשמור על הבית שלך פעיל ואנרגטי.

6. אל תגרום לחברים ולמשפחה שלך להתחמק מהבית שלך.

אם אתה צריך להשתמש במברשת מוך על חברים ובני משפחה לפני שהם עוזבים את הבית שלך, זה עלול לגרום לאחרים להימנע מלבוא. הפרווה הנצמדת אליהם היא מאוד "יין" ותגרום להם להרגיש מדולדלים או מלוכלכים כשהם עוזבים את ביתכם. האנרגיה הזו גורמת גם לבית שלך להרגיש יין.

אם הבית שלך לא חברותי, מבקרים כמעט ולא מגיעים, או אנשים עוזבים מיד, אז חשבו על לחדש את הסביבה שלכם עם צבעים בהירים, אור שמש, מוזיקה או שיפורים פעילים אחרים. יכול להיות שהסביבה יין מדי.

7. השתמש בחיות המחמד שלך לטובתך עם פנג שואי.

פשוט להחזיק חיית מחמד אוהבת זה טוב בשבילך. אבל, חיית המחמד חייבת להיות גם טובה לכל הבית במידה שחיית המחמד ידידותית, נקייה ואינה מטרידה את מערכות היחסים שלכם או המבקרים בביתכם.

כלבים נפלאים להחדיר לבית עם אנרגיה תוססת, דגים מביאים להצלחה, צבים מסמלים אריכות ימים וחתולים הם סמלים למזל כלכלי (כלומר, חתולי מזל שנראים בבתי עסק באסיה). אז, עד כמה שזה עשוי להיות קשה, הסתכלו ארוכות על מצב חיית המחמד שלכם כדי לוודא שחיות המחמד שלכם אינן פוגעות בפנג שואי שלכם ומשפרות את חייכם.

About admin

Check Also

פנג שואי בארון – להוציא את השלדים

בפנג שואי, לארונות יש חשיבות רבה כמו סלון או חדר שינה. הם אינם אזורים נסתרים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.