מה קורה כשאתה משנה את הגג שלך? – פרספקטיבה של פנג שואי

בתים יכולים להאריך ימים יותר מאנשים. ומדי פעם, בית יצטרך גג חדש. גגנים מקצועיים מציעים גג חדש כל 20-30 שנה. בפנג שואי הקלאסי, אנו יודעים שהאנרגיה הפנימית של הבית נקלטת כאשר הוא נבנה ובמיוחד כאשר הגג הותקן כדי לסגור את האנרגיה הישירה של השמש לתוך הבית. במהלך תהליך הבנייה, הגג עשוי להימשך לפני התקרה או התקרות במקרה של בית רב קומות.

לכן, שאלה נפוצה בקרב לקוחות וסטודנטים פנג שואי היא האם הסרת הגג תשנה או לא את האנרגיות הטבועות והחצי-קבועות בתוך הבית. התשובה לשאלה זו היא רב-פנים בהתאם למספר נסיבות. אך לרוב, אם מוסרים גג תוך השארת התקרה שלמה, האנרגיה המקורית של הבית לא תשתנה או "תברח". אלה סוגים של דברים שנחשבים גם כאשר אדם מוסיף סיפור שני וכיצד הוא עושה זאת.

אנו קוראים לאנרגיה הזו הכוכבים המעופפים, או טבלת הכוכבים המעופפים של הבית, שהיא שילוב של אנרגיות מ"גן עדן" למעלה ו"ארץ" למטה. זהו מיזוג של מרכיבי זמן ומרחב שבסופו של דבר יש לו השפעה עמוקה ומתמשכת על האנשים השוכנים בבית או בבניין.

תקרה תשמש כגג שני, כך שאם לא יוסר חלק עיקרי מהגג והתקרה בו-זמנית, לא תראה שינוי גדול באנרגיות הפנימיות של הבית. הדבר נכון גם לגבי צוהר קטן רגיל, למרות שגם הגג וגם התקרה נחתכו. אם זה פתח קטן, ולא בגודל אטריום, אז זה לא יהיה בעיה.

כמו כן, עכשיו כשאנשים מוסיפים פאנלים סולאריים לגגות שלהם, אנשים תוהים אם תהיה השפעה כזו או אחרת של פנג שואי, ואני לא חושב שיש. למעשה, בכל הנוגע להוספת פאנלים סולאריים לגג, זה ייחשב פחות כמצב של "בניית שא" מאשר בעצם הסרת גג, וזה יותר מהווה הפרעה לאזור.

יש עדיין כמה מתרגלים ידועים שאומרים שאתה יכול לשנות את תרשים הכוכבים המעופפים של בית על ידי הסרת כמה רעפים. לא הייתי מסכים. היה גם מחבר אחד מאוד מפורסם שאמר שאם רעפי הגג שלך בצבע כחול, אתה תיתקל באיזה מזל חמור. אם להיות בוטה, אני חושב שזה לא נכון בכלל. אבל כולם צריכים לדעת שהמטרה האמיתית בקבלת עצות פנג שואי היא להעצים אדם עם מערך מיומנויות גדול יותר לשליטה בגורל שלו, ולא להפחיד את המכנסיים מאנשים. לעתים רחוקות מאוד פגם פנג שואי אמיתי או נתפס יגרום לתקלה חמורה או אסון בחייו של אדם. בדרך כלל תצטרך להיות הצטברות של דברים רבים מחוץ לשיווי משקל ולמשך זמן מה לפני שהמומנטום יוכל להתפתח לביטוי של כל אירוע בעל משמעות.

About admin

Check Also

פנג שואי בארון – להוציא את השלדים

בפנג שואי, לארונות יש חשיבות רבה כמו סלון או חדר שינה. הם אינם אזורים נסתרים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.