מה צריך להיות מכוסה בבדק בית

מטרת בדק בית היא לקבוע את מצב הבית בזמן בדיקת הבית. דוח הבדיקה משמש לעתים קרובות בקביעת שווי הרכישה, ומציג הזדמנות למשא ומתן על מחיר ותיקונים שעלולים להידרש.

ישנם סוגים שונים של שירותי בדיקה. קונים שרוצים שייבדק בית שהם שוקלים לרכוש. מוכרים (או בדיקות רישום), שרוצים שהבית שלהם ייבדק כדי לזהות ולתקן בעיות לפני יציאת ביתם לשוק. בדיקות שלבים, הנעשות בשלבי בנייה שונים בבית בבנייה. בדיקות אחריות אשר מבוצעות לרוב 11 חודשים לאחר הבנייה הראשונית כשהבית עדיין באחריות בנאי.

בדיקה מכסה בדיקת מבנה, קירוי, חשמל, אינסטלציה, חימום ומיזוג אוויר ומכשירי חשמל. המפקחים נדרשים לבדוק רק פריטים גלויים ונגישים. גגות דו קומתיים נחשבים בדרך כלל בלתי נגישים ונבדקים מהקרקע. פקחים אינם רשאים לבצע בדיקות פולשניות. אסור להם לפתוח קירות או תקרה כדי לקבוע בעיות מוסתרות מאחורי הקירות. מפקח מקצועי ישלב את הטכנולוגיה העדכנית ביותר כגון הדמיה תרמית כדי להעריך את המצב הכללי של הבית.

פקחי בית דומים לרופאים ראשוניים, אלא שפקחי בית אינם מורשים, על פי חוק, לעבוד בבתים שהם בודקים. רופאים ראשוניים יפנו את מטופליהם למומחה לצורך בדיקה וטיפול יסודיים יותר. בודקי בתים יפנו גם את הלקוח שלהם למומחה כאשר הדבר מתבקש. כאמור, פקחי בתים אינם רשאים, על פי חוק, לעבוד בבתים שהם בודקים. זה למען הגנת הלקוח. הם לא צריכים לדאוג שהמפקח מוצא בעיות עם התקווה שיוכל להרוויח כסף נוסף באמצעות תיקונים.

בדיקת הבית הטיפוסית מוגבלת לבית ולמוסך. הוא אינו כולל בריכות, ג'קוזי, ממטרי דשא, בארות, בניינים ספיגיים וחוץ. אלה עלויות תוספת. חלקם דורשים הכשרה נוספת ורישוי על חלק ממפקח הבית.

תפקידו של פקח הבית הוא פשוט לבדוק ולדווח. מפקח בית לא צריך להמליץ ​​על מי לבצע את התיקון או אם הלקוח צריך לרכוש את הבית, או על מה צריך לנהל משא ומתן עם המוכר. אנו ממליצים ללקוח להתייעץ עם המתווך שלו שיסייע לו בקבלת החלטות אלו.

About admin

Check Also

אילו שירותים מגיעים לך מחברת ניקיון אג"ח?

בעולם העמוס של היום, אנשים עוברים כל הזמן ממקום למקום, חלקם בגלל דרישות העבודה שלהם, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.