מה משותף לפסיכולוגיה למסחר ולפנג שואי

אני יודע, כותרת מוזרה ושילוב עוד יותר מוזר של נושאים. אנא סבלו איתי לשנייה: עסקתי במסחר מאז 2001. במסע המסחר שלי למדתי דבר אחד גדול, שאני קורא לו התיאוריה המאוחדת של הצלחה במסחר. הדבר הזה הוא שממש הכל קשור.

הרשה לי להסביר:

סוחרים ובני אדם בכלל רגילים לחשוב בקופסאות עד שאנו מתעלמים מהחוק הגדול והפשוט ביותר של קיומנו שמשפיע על האופן שבו אנו יוצרים את ההצלחה (המסחרית) שלנו. אני מדבר על איך התודעה עובדת.

התודעה מחלחלת לכל דבר, זה החוק האוניברסלי.

חוק זה בעצם אומר שכל מה שאתה מסתכל עליו וחוות בעולם המסחר שלך נחווה תחילה דרך התודעה שלך, לפני שאתה הופך מודע לקופסאות הבודדות שהמוח שלך הקים כמו מערכת סינון, כך שאתה יכול להבין את כל חוויות שונות.

הנה השפשוף: המוח שלך מעבד את רוב החוויות שלו באופן לא מודע.

הנטייה לראות דברים כנפרדים יוצרת ראייה מוטה על העולם. זה גם גורם לך לנקוט בפעולה הלא נכונה, כי אתה פועל לפי אשליה של הפרדה כאילו היא אמיתית.

חשיבה בקופסה מונעת ממך לראות מה משותף לפנג שואי ולמסחר.

האם אי פעם חשבת שהתודעה רואה הכל ממש לפני שאת נותנת ערך לחוויה?

לדוגמה: אתה מעריך סחר טוב שהוקם כראוי לתשומת לבך, בדיוק כפי שאתה מעריך חוף יפה למראה כמוטיבציה לפתח הרגלי מסחר טובים יותר. ובכל זאת, אתה יודע שהחוף אינו המציאות שלך כיום, כי המשרד שלך חשוך וגשם יורד או יורד שלג בחוץ. זו המציאות שלך כפי שאתה רואה אותה.

אתה מבין לאן אני הולך עם זה?

כמובן שראיתם את התמונות של סוחרים יושבים ליד החוף, או נוהגים בפרארי. הרעיון מאחורי התמונות האלה, בדרך כלל פרסומות של מתווכים, הוא לפתות אותך לסחור איתן לא בגלל שהן הברוקר הגדול ביותר, אלא בגלל שהמוח הלא מאומן שלך חמדני. הוא רוצה את הפרארי ואת סגנון חיי החוף עכשיו.

כמעט פשוט מדי לא?

אם אתה סוחר מנוסה, או משקיע מנוסה, תדע כיצד הרצונות ה"קטנים" הללו העוברים עמוק בתוך החלק הרגשי של המוח משפיעים על ההתנהגות שלך.

תארו לעצמכם איך המוח המסחרי שלכם היה נרגע אם בכל פעם שהוא נכנס לחדר המסחר שלכם, הוא יראה שולחן כתיבה מקסים וחפץ אמנות נעים. המוח המסחרי המודע שלך גורם לכך שהוא צריך רק תרשים שנראה טוב.

כמה אתה טועה:

בכל פעם שהמוח המסחרי שלך רואה משהו שהוא יפה, זה מעורר גורם להרגיש טוב שגורם לך לרצות לבצע ביצועים טובים יותר. המוח אינו "רואה" את חפץ האמנות, אלא הוא רואה את מה שהוא משייך לאותו חפץ: כמו עושר, הצלחה או ביטחון, המניעים העיקריים שמניעים אותנו להמשיך, גם כשאנחנו עוברים דרך. תיקון גס.

זכרו: המוח שלכם לא חושב במונחים של עכשיו ומחר. המוח שלך רואה רק עכשיו בכל רגע.

כשאתה נכנס למשרד שלך הבא, תסתכל מסביב, אבל כשהמוח המודע שלך פועל. שימו לב אילו מסרים סאבלימינליים המשרד שלכם שולח למוח המסחרי שלכם. אני חושב שתופתע.

About admin

Check Also

פנג שואי בארון – להוציא את השלדים

בפנג שואי, לארונות יש חשיבות רבה כמו סלון או חדר שינה. הם אינם אזורים נסתרים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.