מה לעשות לפני שנהג משלוח הרהיטים עוזב

כאשר אתם מקבלים משלוח רהיטים, למעשה ישנם מצבים רבים שעלולים להיווצר ולהעמיד אתכם במצבים לא קשים. כמעט כל התפקידים הללו ניתנים להימנעות מוחלטת על ידי כך שפשוט יודעים מה לעשות כשהנהג מגיע, וחשוב מכך, מה לעשות לפני שהוא עוזב. רכישות רהיטים בדרך כלל יקרות מכדי להיות בורות במידע הזה, והדבר האחרון שאתה רוצה הוא להיתקע עם רהיטים פגומים או שגויים אחרת. הנה מדריך קטן כיצד להתמודד עם משלוח רהיטים מתחילתו ועד סופו.

הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא לוודא שאתה שם כאשר הרהיטים מגיעים. למרות שזה נראה כמו הגיון בריא, לאנשים רבים יש "אחרים" לקחת את הרהיטים שלהם. קח את יום החופש מהעבודה (או חצי יום) וודא שאתה מקבל בדיוק את מה שהובטח לך. בנוסף, עליך לוודא שהמשלוח כולל הגדרה. אם משלוח הרהיטים שלך לא כולל שירות זה, אז אתה תצטרך קצת עזרה מחברים או משפחה. נהג משלוח הרהיטים יהיה אחראי רק להביא את המשלוח למרפסת הקדמית – לא עד הבית ובוודאי לא במקום המנוחה האחרון. ככזה, אתה צריך לוודא שיש לך כמה אנשים שיעזרו לשאת את הרהיטים. אם שילמת עבור שירות זה, זה לא מדאיג.

ברגע שמגיע משלוח הרהיטים, אז כדאי לבדוק היטב את הקרטונים לאיתור חורים, קרעים וקרעים. יש לציין ולתעד נזקים מכל סוג, אפילו לקרטונים החיצוניים. הסיבה לכך היא כי זה יכול להיות חשוב מאוד אם אתה מוצא נזק לרהיטים. זה יכול היה להיגרם בתהליך האספקה ​​או במפעל. אם האריזה החיצונית פגומה, כנראה שהנזק קרה במעבר. אם האריזה החיצונית בתולי, אז הנזק היה כנראה מהמפעל.

לפני שנהג המשלוח יוצא, וודא שאתה פותח ובודק כל רהיט. אל תחתום על כל ניירת עד שתעשה זאת מלמעלה למטה. המשמעות היא לבדוק את המסגרות, הבד, הרגליים והתפקוד של הרהיט. אם יש לך כורסה בסדר, למשל, הקפד לבדוק את אפשרות השכיבה כדי לוודא שהיא פועלת בצורה מושלמת. אם לא, אז צריך לציין זאת בדף המשלוח וליצור קשר עם חברת הרהיטים. שיחת טלפון מהירה לחברת הרהיטים חיונית לתהליך, כי יש שיבקשו שתחזירו את הרהיטים.

אם לא תתקשרו, ותקבלו את הרהיטים, יש חברות שיטענו שאתם מקבלים את הרהיטים כפי שהם. זוהי טקטיקה מלוכלכת, אז אתה צריך להגן על עצמך. רוב הסוחרים המוכרים לא ינסו להדביק אתכם עם רהיטים פגומים או שגויים אחרת, אבל זה לא מזיק להגן על האינטרסים שלכם. הדבר מתבצע בכמה אופנים.

הדרך הראשונה היא בדיקת הרהיטים. השני הוא לציין את הבעיות בכתב ובטלפון. השלישי הוא בכך שנהג משלוח הרהיטים יחתום על הנזקים. חלק יתנגדו לעשות זאת, אך עליך להתעקש על כך היכן שאפשר. אם יש ספק, פשוט סרב למשלוח. אם אתה מרגיש שמטעים אותך או נאלצים לקבל סחורה פגומה, אז אתה באמת צריך ללכת לפי הבטן שלך. אם נראה שחברת הרהיטים עשויה להדביק אותך לדוג עם הרהיטים למשל, עליך לסרב למשלוח. זה נדיר, אבל אתה צריך לדעת שיש לך זכות על מה שהזמנת. אל תקבל פחות.

נהגי משלוחי רהיטים בדרך כלל אינם מועסקים בחברת הרהיטים, ולעתים רחוקות יש להם עניין כזה או אחר. הסיבה לכך היא כי תפקידם הוא לספק את הרהיטים. לא יותר ולא פחות. ברגע שהם מספקים את הרהיטים, אז הם יכולים לעבור למשלוח הבא. מסיבה זו, הם עשויים להאיץ אותך בתהליך. אל תאפשר להם לעשות זאת. קח את הזמן שלך וודא שאתה מקבל את הרהיטים שהזמנת.

בטווח הארוך, רוב חברות הרהיטים הולכות לעשות את הדבר הנכון. עם זאת, זה לא דבר רע להגן על האינטרסים שלך, להכיר את זכויותיך ולהעצים את עצמך. דע מה אתה יכול ומה אתה לא יכול לעשות, והקפד לבצע בדיקה יסודית של הרהיטים. הדבר האחרון שאתה רוצה הוא למצוא נזק לאחר הלידה. חברות רהיטים מעטות יקרות (למרות שיש כאלה) יעשו אז הכל כדי לעזור לך. רק חברות הרהיטים הטובות ביותר היו דואגות לדברים מסוג זה, לכן אל תסכן זאת על ידי דילוג על התהליך. אם תעשה את הדברים האלה, אז משלוח הרהיטים שלך יעבור חלק מאוד והזכויות שלך יהיו מוגנות.

About admin

Check Also

הגורמים החשובים ביותר לבחירת ריהוט משרדי מנהלים

בין אם אתם מנהלים עסק משלכם מהבית או מבניין משרדים, כדאי לשקול השקעה בריהוט משרדי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.