מה זה ריהוט מעצבים?

רהיטים מעוצבים הם ריהוט שעוצב על ידי אדם פרטי או חברה להיות מאוד אופנתי ועכשווי בסגנון. לרוב הוא ייחודי ובדרך כלל עשוי מהחומרים הטובים ביותר. מכיוון שריהוט מעצבים הוא מאוד מסוגנן ועשוי היטב, הם בדרך כלל יקרים יותר מרהיט בייצור המוני.

יש אנשים שמתרשמים שריהוט מעצבים הוא לא נוח ויקר אבל זה לא המקרה. אומנם לפעמים חלקים הם לא נוחים ומחיר מופקע, אבל רובם מעוצבים עם נוחות כמו גם סגנון בראש ורובם במחיר הוגן.

לאורך ההיסטוריה היו מעצבי רהיטים בולטים שיצרו יצירות יוצאות דופן שעדיין מבוקשות מאוד.

דוגמה למעצב רהיטים בולט הוא צ'ארלס רני מקינטוש. הוא היה מעצב סקוטי וחלק מתנועת האמנויות והאומנות. הוא ידוע בזכות הכיסאות המדהימים שלו עם הגב הגבוה. אלה תוכננו עבור חדר התה של רחוב ארגיל.

מעצב רהיטים מודרני יותר הוא טרנס קונרן שהקים את Habitat.

חברה ידועה בעיצוב רהיטים היא Knoll. כיסא הצבעונים המפורסם שלהם, מאת Eero Saarinen נוצר בשנות ה-50 של המאה הקודמת, אך עדיין מבוקש מאוד היום. הוא עשוי מאלומיניום ופלסטיק מחוזק מפיברגלס וניתן להתאים אישית עם מבחר של רפידות מושב צבעוניות. העיצוב הפשוט יפה. הם מפורסמים גם בזכות הכיסא של ברצלונה מאת לודוויג מיס ואן דר רוהה. זה תוכנן בשנת 1929 אך הועתק בהרחבה מאז שנות ה-60.

המעצבים של היום יכולים להיות יום אחד בליגה הזו ולכן כדאי לדאוג לכל פריט שאתה קונה.

כשאתה מחפש לקנות ריהוט מעצבים, ברור שאתה צריך לוודא שאתה קונה את המאמר המקורי אז חפש סימני יצרנים. הסתכלו גם על איכות הביצוע והחומרים בהם נעשה שימוש.

אם אתם מחפשים לבצע השקעה בתקווה שהיא תעלה בערכה, וודאו שאתם חוקרים את המעצב בו אתם מעוניינים ותראו כיצד ערך עבודתו השתנה במהלך השנים. תסתכל גם עד כמה הם מוכרים בהשוואה לאיזה פוטנציאל אתה חושב שיש להם. לתפוס בוגר עיצוב צעיר לפני שהם מגיעים לגדול יכול להרוויח מציאה מצוינת.

אם אתם קונים רהיטי מעצבים וודאו שאתם באמת אוהבים את היצירה כי הם לא תמיד עולים בערכם.

רהיטי מעצבים הם נהדרים כי הם מובילים את הדרך והרחוב היי סטריט אחריו. הוא עשוי היטב ומחומרים איכותיים. אם אתה אוהב מוצרים איכותיים ועיצוב אופנתי אז סוג זה של רהיטים יכול להיות בדיוק בשבילך.

About admin

Check Also

הגורמים החשובים ביותר לבחירת ריהוט משרדי מנהלים

בין אם אתם מנהלים עסק משלכם מהבית או מבניין משרדים, כדאי לשקול השקעה בריהוט משרדי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.