מה זה רהיטי שרף?

מכמה סיבות, רהיטי שרף הפכו לחלופה פופולרית לרהיטי עץ שנוצרו לשימוש חיצוני. זה נראה דומה לעץ צבוע, אבל הרבה יותר קל לטפל בו. שלא כמו עץ ​​מוכתם או צבוע שאולי תצטרך לבצע ריטוש מדי כמה שנים, שרף דורש מעט תחזוקה. אתה יכול לנקות אותו בקלות. מכיוון שהוא עמיד, הוא מחזיק מעמד היטב לשימוש חיצוני.

שרף טבעי הוא חומר מוצק או מוצק למחצה שצמחים שונים מפרישים. זה עשוי לשמש לייצור מוצרים שונים. ריהוט שרף, לעומת זאת, עשוי שרפים סינתטיים. הזנים הסינתטיים מתנהגים כמו הטבעיים, והם חולקים כמה תכונות נפוצות. אבל הסוג הסינטטי משמש בעיקר לייצור פלסטיק. לכן, צרכנים המודאגים משימור עצים עשויים למצוא בסוג זה של רהיטים חלופה מתאימה. כמו כן, צרכנים המודאגים מהייצור המתמיד של פלסטיק חדש צריכים לדעת כי רהיטי שרף מפולי עשויים מפלסטיק ממוחזר.

אלה לא כיסאות נוח מפלסטיק הממוצעים שלך. בדוק כמה ממוצרי הפטיו הזמינים, ותגלה שריהוט שרף נראה דומה לרהיטי עץ צבועים. כשאתה קונה פריטי מרפסת כדי להרחיב את האוסף שלך, אתה יכול למצוא הכל משולחנות וכיסאות ועד נדנדות, דאונים ונדנדות. הרהיטים מגיעים במגוון צבעים, גדלים וסגנונות. חום, לבן, שחור, ירוק, צהוב, ורוד, כחול. אדירונדק, גב גבוה, גב תחתון, שליחות, סוואנה, ימי. האפשרויות רבות לא פחות מהאפשרויות שתמצא בכל חומר אחר.

אם אי פעם ניקיתם כסאות נוח מפלסטיק או ריהוט פלסטיק אחר, תבינו מדוע רהיטי שרף כל כך קל לתחזק ולנקות. ניגוב עם מטלית לחה הוא כל מה שאתה צריך כדי לסלק אבק ושפכים דביקים. אם הרהיט מתלכלך מאוד, אתה יכול להשתמש בצינור מבלי לחשוש שתפגע בחתיכת עץ יקרה. מעט סבון ומים אמורים להספיק לכוח ניקוי נוסף. חומרים אחרים עשויים לדרוש מוצרי ניקוי מיוחדים. בנוסף, לרוב לוקח יותר זמן לנקות ולייבש לרהיטי עץ. לחות לא יכולה להיספג לתוך רהיטי שרף.

ריהוט עץ דורש גם תחזוקה שוטפת יותר. אם יש לך חתיכת עץ מוכתמת או צבועה, אתה בדרך כלל צריך למרוח כתם כל כמה שנים או לגעת בצבע. אם מתרחשת קילוף, ייתכן שיהיה עליך לשייף ולצבוע מחדש את כל היצירה. תחזוקה זו דורשת הערכה עונתית של מצב הרהיט. זה יכול לדרוש גם השקעת זמן לא מבוטלת אם הרהיט זקוק לתחזוקה מקיפה. שרף, לעומת זאת, אינו זקוק לריטוש או צביעה מחדש שכאלה, בעוד שניתן ליהנות מאותו מראה צבוע.

שרף דורש מעט תחזוקה. זה מנקה במינימום מאמץ וזמן. ניתן למצוא מוצרים בכל מיני סגנונות וצבעים. החומר מחזיק מעמד היטב לשימוש חיצוני. גשם ושלג אינם גורמים לו להירקב כמו עצים מסוימים, לשבבים ולנתזים כמו צבעים מסוימים, או לחלודה כמו מתכות מסוימות. זה עשוי מפלסטיק ממוחזר. מסיבות אלו, רהיטי שרף הפכו לבחירה פופולרית עבור קונים של ריהוט חוץ.

About admin

Check Also

הגורמים החשובים ביותר לבחירת ריהוט משרדי מנהלים

בין אם אתם מנהלים עסק משלכם מהבית או מבניין משרדים, כדאי לשקול השקעה בריהוט משרדי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.