מה זה לעזאזל פנג שואי, איך מבטאים את זה, והכי חשוב, האם זה באמת עובד?

למרות שהוא נמצא בשימוש נפוץ בסין וברוב אסיה במשך מאות שנים, הפנג שואי (מבוטא "פונג-שוויי") תופס סוף סוף בחצי הכדור המערבי. אבל מה זה? במילים פשוטות, פנג שואי הוא הנוהג הסיני העתיק של סידור רהיטים ועיצוב הבית כדי להקל על הון ושגשוג, וכדי לצמצם את האומללות.

אולי העובדה המעניינת ביותר על הפנג שואי היא שזה עובד, בין אם אתה מאמין בזה ובין אם לא. השיטה המסתורית הזו תמיד בתוקף, ללא קשר לאמונתך האישית וללא תלות בכוח ההצעה.

מה שאומר שאם אתה לא יודע שום דבר על פנג שואי, זה יכול לפעול נגדך.

למעשה, "חוקי" הפנג שואי כל כך עקביים, שיועץ פנג שואי מיומן (שנשכר בדרך כלל בכ-300 דולר לשעה) יכול להיכנס לביתך ולראות באילו אזורים בחייך גורמים לך מאבק. זה מפחיד, באמת.

חשוב מכך, אדם מיומן כזה יכול להראות לך תרופות מדויקות לתיקון כל מה שמפריע לך – בין אם זה חשבון הבנק שלך, חיי האהבה שלך, הקריירה שלך, הבריאות שלך וכו'. מה שבאמת מרתק הוא כמה מהר הנסיבות המטרידות האלה יכולות להפוך את עצמן — כאילו נגע בו בנס – ברגע שמיושמים עקרונות הפנג שואי המתאימים.

הצעד הראשון החשוב ביותר בהפיכת הבית או המשרד לידידותי לפנג שואי כולל מיקום נכון של דיאגרמת 3×3 הנקראת מפת Ba Gua. ה-Ba Gua מראה לך בדיוק איזה חלק בבית שלך הוא פינת העושר, איזה חלק הוא פינת הנישואין ואיזה חלק הוא פינת הקריירה (וכו') ניתן ליישם תרופות או טיפולים ספציפיים כדי לפתור כמעט כל בעיה – והתוצאות להיראות מהיר ברק למי שמשתמש בתהליך נכון.

About admin

Check Also

פנג שואי בארון – להוציא את השלדים

בפנג שואי, לארונות יש חשיבות רבה כמו סלון או חדר שינה. הם אינם אזורים נסתרים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.