מה הם ארונות מטבח TSG?

מה זה TSG?

קבוצת Skekia, או TSG, היא למעשה מובילה בייצור כל ארונות המטבח וההבלים. עם יותר מ -1,000 עובדים, TSG נוטה לעשות כל מאמץ כדי לספק ארונות ומטבח מעץ באיכות מעולה במחירים נוחים. ממפעל הייצור שלה בשטח של 300,000 רגל מרובע בניו ג'רזי, TSG מספקת ארונות אזורי בישול RTA ברחבי העולם.

TSG היא בין צמד יצרני הארונות המספקים ארונות במבוק במחירים סבירים בתוך המראה האולטרה מודרני עם בנייה ללא מסגרת.

מה הם ארונות RTA?

ארונות מוכנים להרכבה או RTA הם ארונות מיוצרים מראש המוכנים להתקנה. הוא מגיע במספר עיצובים ומאפשר לך לבחור אחד שיתאים ביותר לתקציב ההוצאה שלך. הארונות מועברים עם כל החומרה הדרושה להרכבה והקמה. בשל העובדה שאתה דואג להרכבה ולהתקנה, אתה יכול לחסוך כמות ניכרת בעלויות ההתקנה.

למה ארונות TSG?

ארונות מטבח TSG הם בעלי אישור KCMA (איגוד יצרני ארונות המטבח). KCMA קובעת את הסטנדרט לאיכות ועמידות טובה בארונות ומובילה גם את הדרך הטובה ביותר לשמירה על איכות הסביבה. כל מוצר ומוצר TSG נבדק ועומד בדרישות CaliforniaAir Resources Board לגבי פליטות. המשמעות היא שכל ארונות TSG מאובטחים וידידותיים לסביבה. בשנת 2011, TSG הוציאה את המותג Forevermark Cabinetry.

ארונות TSG מיוצרים עם קופסאות דיקט ומדפים כדי להבטיח ארון חזק לדלתות, למגירות מעץ מלא ולעסקים עם מסגרות. רובם מגיעים עם מסילות סגירה מלאה עדינה. ארונות TSG מציגים גם את הרכבת המפעל לפני המשלוח על כל הארונות אם נדרש.

בדוק את סקירת ארונות המטבח מעץ של TSG להלן:

  • Country Oak Traditional – מיוצר מאלון מלא עם דלת כיסוי מלאה.
  • ניו יורקר – נוצר ממייפל/ליבנה חזק עם דלת כיסוי מלאה./
  • אואזיס – נוצר ממייפל/ ליבנה מוצק. קצה פוליאוריטן צבוע בקרם איטלקי
  • Pacifica – מיוצר מייפל אמריקאי מלא עם דלת כיסוי מלאה.
  • חבל אבן חול – עשוי מייפל/ליבנה מלא עם דלת כיסוי מלאה.
  • סנטה פה – עשוי מייפל/ליבנה מלא עם דלת כיסוי קלאסית.
  • Shakertown – עשוי מייפל / ליבנה חזק עם דלת כיסוי מלאה.
  • חבל סיינה – נוצר ממייפל/ ליבנה חזקה עם דלת כיסוי מלאה.
  • Tribecca – נוצר מבמבוק חזק עם דלת ללא מסגרת.
  • Wave Hill – מיוצר מייפל/ליבנה מלא עם דלת כיסוי מלאה.

בנוסף ומשותף, כל ארונות המטבח מעץ TSG משתמשים במדפי דיקט בדרגה A עם פורניר עץ. מחברי תפס הפלדה המותקנים מראש מצופים בצבע ולא יכתמו. פנים הארונות תואמים את אופנת הדלת. אינך צריך לדאוג לגבי צירים מכוערים – הצירים 6 הכיוונים שלו מתכווננים ומוסתרים.

ארונות TSG מוקדש לתת לך ארונות אזור בישול מעץ מיוצרים בצורה מעולה. אם יכולת להרכיב ארונות מטבח היא הבחירה שלך למטבח, אתה לא יכול בשום אופן להשתבש עם TSG.

About admin

Check Also

כיורי מטבח: מיון, שירות ועוד

כדי להתרחק מחווית ניקוז יש לשים לב בעת התקנה זהה שכן זהו אזור המטבח שיצטרך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.