מדריך לצרכן רהיטי עור – גרסה מקוצרת

מתכננים לקנות רהיטי עור? הידעתם שיש סוגים שונים של עור? מה הכי מתאים לך? המשך לקרוא ולמד כמה טיפים חשובים שכדאי לזכור בעת קניות.

התחל במחשבה על דפוסי השימוש שאתה מצפה עם חלקי העור החדשים שלך. האם הרהיטים יוצבו בסביבה פעילה ו"רב השפעה" עם ילדים, חיות מחמד, אוכל ומשקאות למכביר? לחלופין, האם הבית שלך הוא סביבה שקטה, בעלת השפעה נמוכה?

עור איכותי הוא חומר עמיד להפליא שיציע שנים רבות של נוחות. עם זאת, יש לבחור את סוג העור הנכון בהתאם לאופן שבו אתה מצפה שהריהוט ייהנה. כמומחה לתיקון ושיקום רהיטי עור, אני שומע שוב ושוב מלקוחותיי כיצד איש המכירות, המעצב שלהם וכו' מעולם לא אמר להם שהעור יכתים, ידהה, ​​נקרע וכו'. לכן, הימנע מבעיות אלו על ידי לימוד מספר מקשים פשוטים לשאול כמה שאלות פשוטות. כדי להבין את הבעיות הרשו לי לקחת אתכם דרך מיני פריימר על עור.

ישנן שתי דרכים לצביעת עור בדרגת ריפוד — עם צבעים בלבד או עם צבעים ופיגמנטים. עור שצבעו אך ורק עם צבע מכונה לא גמור, בעוד שעור פיגמנט מסווג כמוגמר. אז מה ההבדל?

אם העור נצבע רק עם צבע אז אין ציפוי מגן. לפעמים זה מכונה עור "אנילין טהור". (אנילין הוא סוג של צבע שצובע עור.) עור זה רך, גמיש למגע. צבעו עשיר ועמוק מכיוון שצבעים שקופים והם חודרים, לרוב לחלוטין דרך העור. היופי הטבעי של העור מודגש על ידי הצבע המעניק לרהיטים מראה ותחושה יוקרתיים. רק העורות המשובחות ביותר יכולות להעפיל להיות לא גמורות, ולכן באופן לא מפתיע, זו הקטגוריה היקרה ביותר. עם זאת, יש צד אפל. סוג זה של כתמי עור מכתים בקלות (עורים אלה נקבוביים מאוד) והצבע דוהה, במקרים מסוימים במהירות רבה. (UV הוא האשם.)

עור מוגמר נצבע באותו צבע אנילין כמו עור לא מוגמר אולם העורות הללו עוברים תהליך צביעה משני. מוחל ציפוי (גימור) פיגמנטי שהונדס כימית במיוחד עבור עור. הוא צריך להתגמש ולאפשר לעור לנשום ולכן יש לו תכונות ייחודיות המבדילות אותו מצבע קיר נפוץ. גימורי עור בפיגמנט אטומים, ויוצרים סרט צבעוני על גבי העור. לאחר מכן, ציפוי הצבע מוגבר בשכבה שקופה המהווה את ההגנה העיקרית שלו. המעיל השקוף הזה מכתיב גם את הברק, מבריק ועד מאט. עור מוגמר איכותי אולי לא ירגיש רך וגמיש כמו לא גמור, אבל יוכל לעמוד בפני הקשיים של משק בית פעיל. זה לא יכתים כמעט באותה קלות. קל יותר לנקות אותו, והוא דוהה כל כך לאט, שלעולם לא תשים לב לזה.

המפתח הראשון שלך הוא מיקום. במילים פשוטות, סביבה פעילה, בעלת השפעה גבוהה כמו חדר משפחה, מרכז מדיה, חדר ישיבות, חדר אוכל וכו' מכתיבה עור מוגמר. בית בעל השפעה נמוכה, עם חלונות בגווני UV ואיום מועט של הכתמה יכול לפנק את היופי של עור לא גמור.

השלב הבא הוא לשקול את התקציב שלך. זה המקום שבו הציפיות שלך מוגדרות כראוי. ישנם שני שיקולים עיקריים, העור והמסגרת.

עור בעל גרגירים עליונים הוא העמיד ביותר, אך יעלה יותר. זהו האפידרמיס של העור המציע את הרוב המכריע של העמידות של העור. עור מפוצל עור (עור "מפוצל" מהאפידרמיס) לא יעמוד במבחן הזמן במשק בית פעיל, אבל כדרגה נמוכה הוא בדרך כלל משתלם יותר. אם אתה רוצה יצירה שתחזיק מעמד זמן רב, אז אתה חייב להתעקש על עור בעל גרגירים עליונים.

יש לקחת בחשבון את הפנימיות או הקרביים של הרהיט. האם הוא נבנה באמצעות עץ קשה המחובר כראוי עם התאמה הדוקה ומוצקה, או שמא הוא מוצמד עם לוח דחוס זול, סיכות וקרטון? (בלי לצחוק, קרטון.) ברור שבנייה מוצקה תעלה יותר, אבל תציע שנים רבות של שירות ללא בעיות.

בחירת צבע היא משהו אחר לחשוב עליו. ככל שהצבע בהיר יותר, כך הוא ידרוש יותר תחזוקה כדי לשמור על מראה העור חדש ונקי.

לבסוף, האם הכל מעור או שהיצרן התגנב פנימה קצת ויניל? ויניל וכל נגזרות השמות המפוארים שלו כמו עור, עור-מאט, עור-התאמה וכו' הוא סינטטי, לא העסקה האמיתית. זה לא ירגיש או יילבש כמו עור. זה פחות יקר מעור, אבל פשוט אין לו את העמידות של עור איכותי.

אז בהתבסס על התקציב שלך, הגדירו את הציפיות שלכם בצורה נכונה וחשבו כיצד ישמש היצירה. לאחר מכן, כאשר אתה קונה שאל את השאלות הבאות.

1. האם העור גמור או לא גמור? זכור לשקול מיקום ודפוסי שימוש.

2. האם זה עור בעל גרגירים עליונים? אם זה לא, לא תהיה לו העמידות שאתה חושב שאתה מקבל.

3. האם כולו עור או שחלקו ויניל? אל תטעה.

4. כיצד בנויה המסגרת? זוכרים את הסיפור של שלושת החזירים הקטנים? אם זה יחזיק מעמד, זה חייב להיות בנוי היטב.

עם התשובות לשאלות האלה לפחות תדע מה אתה קונה. למידע נוסף, עבור לאתר אינטרנט זה advleather.com/

About admin

Check Also

הגורמים החשובים ביותר לבחירת ריהוט משרדי מנהלים

בין אם אתם מנהלים עסק משלכם מהבית או מבניין משרדים, כדאי לשקול השקעה בריהוט משרדי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.