מדוע UPVC הוא הטוב ביותר עבור דלתות חוץ

דלתות חוץ הן היבט חשוב בכל פרויקט שיפוץ בית. דלתות כניסה קדמיות הן הדבר הראשון שהמבקרים בביתכם יראו ותרצו לעשות רושם טוב. אחת הדרכים להבטיח לעשות זאת היא באמצעות דלתות UPVC. לדלת UPVC מספר יתרונות על פני דלת עץ. אין להכחיש שדלת עץ בגימור יפה מושך. השאלה היא, כמה זמן אותה דלת עץ תשמור על המשיכה שלה? במקרים רבים תצטרכו להחליף או לתקן את העץ תוך שנים ספורות, שכן עץ רגיש לבלייה ולהירקב. וזה לא לוקח הרבה זמן עד שהחלק החיצוני המבריק והיפה הזה יהפוך לכאב עיניים מתקלף. אם אתה גר בבניין רשום, ייתכן שתצטרך לבחור דלתות וחלונות עץ עבור פרויקט השיפוץ שלך, אבל בכל מקום אחר, חלונות ודלתות חלופיות UPVC יכולים להציע ערך לטווח ארוך.

החדשות הטובות הן שדלתות הבית החיצוניות אינן חייבות להיות מפלסטיק לבן. למרות שזהו הגימור הנפוץ ביותר לדלתות חוץ ויניל PVCU זמין כעת בגימורים באפקט עץ. רוב היצרנים יכולים להציע את דלתות הכניסה הקדמיות שלך, דלתות פטיו PVCU, דלתות חממה וחלונות עם זיגוג כפול בגימור UPVC בהירים וכהים. הם ייראו כמו עץ, אבל יהיו בעלי תכונות אטימות למזג האוויר שהם אחד היתרונות העיקריים של חלונות ודלתות UPVC.

וזו רק ההתחלה. אתה יכול להוסיף מגע של סגנון לדלתות הפטיו, הדלתות החיצוניות ודלתות הפלסטיק האחרות, עם לוחות זכוכית. אלה מגיעים במגוון רחב של גימורים. ניתן להוסיף נגיעה של צבע לדלתות חיצוניות או לדלתות חוץ עם לוחות ויטראז'. אם אתה מעדיף מראה מאופק יותר, אתה יכול להשתמש בלוחות זכוכית משופעים רגילים עם עיצוב עדין.

דלתות ה-PVC שלך יכולות להכניס כמה או מעט אור שתרצה. אולי תעדיף רק פאנל קטן המאפשר לך לראות מי עומד בדלת כחלופה לחור הצצה. אפשרות נוספת היא להחזיק מספר לוחות זכוכית המכניסים אור לאזור מסדרון חשוך. כחלופה לכלול את אלה בדלתות הכניסה הקדמיות, שקול לשים לוחות זכוכית חלבית בשני הצדדים של דלתות ה-UPVC. אפילו עם ציפוי, ישנן השפעות שונות שיכולות להיות לך, בהתאם לרמת האטימות הנדרשת. אם פרטיות אינה מהווה שיקול בעת שיפוץ, לדלתות חיצוניות יכולות להיות זגוגיות זכוכית כמעט שקופות. עם זאת, ישנן רמות שונות של ציפוי, ודלתות חיצוניות מסוימות מאפשרות רק מעט אור לעבור דרכה תוך סתימת הראייה של כל מתקשר בלתי צפוי.

אם אתם מתכננים להתקין דלתות פלסטיק, אז גם אבטחה עשויה להוות דאגה. החדשות הטובות הן שהמנעולים בדלתות חיצוניות UPVC הם מהבטוחים ביותר שיש. לא רק שאתה יכול להשיג מנעולים מאובטחים של ייל, אלא שמנגנון הנעילה הסטנדרטי מעדיף ביטחון, עם תהליך נעילה של 'סיבוב וסיבוב' ששומר על הדלת סגורה היטב ואטומה בפני מזג אוויר. עם אבטחה, בידוד, עמידות בפני מזג אוויר ומגוון רחב של גימורים, אתה לא יכול לנצח דלתות חיצוניות UPVC.

About admin

Check Also

חשיבות הגנת הדלת, המשקוף והסף הזמניים במהלך בנייה ושיפוץ

הכניסה הקדמית הכוללת את הדלת, המשקופים והסף הוא נקודת המוקד של בית הלקוח שלך. זה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.