מדוע עליך לבקש מפקח הבית שלך להפנות אותך לסוכן שלך

בדרך כלל, כשמישהו מתחיל בתהליך של רכישת בית, הוא בוחר קודם כל את סוכן הנדל"ן שלו, לבסוף הוא מוצא בית, ואז הסוכן מפנה אותו לבודק בתים. עם זאת, למעשה עשוי להיות מועיל יותר עבור רוכשי הדירות להפוך זאת, לבחור קודם את מפקח הבית שלך ולאחר מכן לשאול את דעתם על סוכן נדל"ן.

אל תטעו כאן פקחי בית. אנו יודעים שלרוב המכריע של סוכני הנדל"ן באמת אכפת מקונה הבית. עם זאת, חלקם יכולים להיות מושפעים ומוטיבציה לפעול בדרכים שפחות לטובת הקונים. ידענו שסוכני נדל"ן לעולם אינם משתמשים בחברת בדק בית עבור אף אחד מלבד עצמם או המשפחה.

סוכני נדל"ן מקבלים תשלום בעמלה, והעמלה הזו לא מגיעה אלא אם כן רוכש דירה מבצע רכישה. הסוכן צריך אותך כדי לקנות את הבית, ויש כמה סוכני נדל"ן לא אתיים שאינם מעלים לשקר ללקוח או להצניע את הבעיות של הבית כדי לוודא שהמכירה תצא לפועל. הוועדה יכולה להספיק כדי לשנות את רמת היותו מעל הסוכן.

מבוסס, חברת בדק בית שנבדקה היטב סביר להניח שהוא יודע באילו סוכנים אתה יכול לשים את מבטך. חברת בדק בית מבוססת גם יודעת אילו סוכנים ביקשו מהם להשאיר פרטים מחוץ לדוח. יתכן שחברת הבדיקה לא תספר לך דברים שליליים במיוחד לגבי סוכן, אולם הם יכולים להציע לך סוכן בקלות. אתם יכולים לסמוך על חברת בדק בית מכיוון שהחברה צריכה שתהיה לכם חוויה נהדרת איתה, שכן חוות דעת ומפה לאוזן חשובות לה מאוד. איך החברה שלהם תיראה אם ​​תגלה שבבית החדש שלך יש בעיות מבניות זמן קצר לאחר המעבר, כאשר זה הופך לבעיה? בנוסף, חברת בדק הבית מקבלת תשלום בין אם רכשת את הבית ובין אם לאו; זה אומר שאין להם מוטיבציה אפשרית לשקר כדי לדחוף מכירה שיש לסוכני הנדל"ן. האינטרס הטוב ביותר של פקחי בית הוא לדייק ולכנות.

כמובן, ישנם סוכני נדל"ן מדהימים בחוץ שאכפת להם מאוד מהלקוחות שלהם. אתה רק צריך לקחת את הזמן שלך ולדאוג במי שאתה בוחר. מפקח הבית שלך הוא אדם נהדר לשאול כשאתה מתחיל בחיפוש אחר סוכנים ובית.

About admin

Check Also

אילו שירותים מגיעים לך מחברת ניקיון אג"ח?

בעולם העמוס של היום, אנשים עוברים כל הזמן ממקום למקום, חלקם בגלל דרישות העבודה שלהם, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.