מבחר ספרי ריהוט חוץ

אין תמונה של גינה או מרפסת מרהיבה ללא ריהוט גן. ריהוט מסוג זה הוא בדרך כלל עמיד בפני מזג אוויר ומיועד לעמידות וחשיפה ממושכת לאלמנטים קיצוניים. לא ברור היכן התחילו הטרנדים של ריהוט מסוג זה, אך העתיקים ביותר נשמרים בגנים של פומפיי, איטליה. עיצובים שונים נוצרו למעשה בהשראת החוץ של איטליה כמו סגנון טוסקני, כנראה מכיוון שהחיים הבלתי נלהבים והכפריים כל כך מדבקים מהארץ הזו.

בין אם אתה מישהו שרוצה לעצב מחדש את הגינה האישית שלך או חדש ביצירת פרויקט באמצעות ריהוט חוץ, הנה מגוון שלם של ספרים שבוודאי יעזרו לך להבין את המטרה הזו. הספרים הללו מכוונים לתת לכם רעיונות חדשניים, מדריכים שימושיים שיפתחו את עיניכם ל-1000 אפשרויות שיהפכו את החללים שלכם לגן מרהיב ומרגיע.

1. בניית רהיטי אדירונדק: האמנות, ההיסטוריה והמדריך מאת ג'ון ד. וגנר

ספר זה מספק לך עובדות מועילות על ההיסטוריה, סגנון העץ לשימוש, הדרך להרכבה ושימוש בשאריות לבניית רהיטי אדירונדק. כיסא Adirondack הוא האמין פיסת ריהוט חוץ נוח שהומצא אי פעם. זה בן לוויה מושלם בפנאי הקיץ עם הגב המשופע הייחודי, המושב המשופע וזרועותיו הגבוהות והרחבות.

2. קנה רהיטי חוץ נבדקים שאתה יכול להכין על ידי עץ

מעורכי מגזין Timber, הנה חוברת עבודה שתאתגר אותך לנסות את כוחך לייצר יצירות בחוץ. הוא עמוס בפרויקטים שנבדקו בחנות לכל יכולות. נדנדת מרפסת לימים עצלים, בית ציפור של אסם, שולחן חטיפים מתקפל ועגלה למסיבות הם רק מעט מהפרויקטים המאוירים בחוברת העבודה הזו. לספר יש כיוונים מדורגים עם תמונות שיעזרו לך לדמיין את התוצאה שתרצה. זה גם מספק דיאגרמה מפוצצת שגורמת לך לראות במדויק איך חלקים ישתלבו זה בזה. ומה שיותר מרגש הוא שתוכלו להכיר את אזורי ריהוט החוץ, החומרים מהם מורכבים ואת המידות שלהם.

3. החדר החיצוני (אייר) מאת ג'יימי דורי

ג'יימי דורי, מעצב נוף ואיש טלוויזיה אוסטרלי ידוע, הוא איש איכות הסביבה מחויב וחלוץ הרעיון של חדר חוץ באוסטרליה. יש לו אתר אינטרנט אישי, jamiedurie.com שבו כל אחד יכול להיכנס לרעיונות ולפרויקטים מעוררי ההשראה שלו. בספר Outdoor Room, ג'יימי הדגיש את המהות של ריהוט חוץ ביצירת גינה מרהיבה. "זה צריך להיות מושך את העין," שאל ג'יימי לגבי ריהוט חוץ.

חדר החוץ הוא מדריך הנושא פרטים יקרי ערך, עצות שימושיות ורעיונות יעילים שיעוררו את היצירתיות שלך. הספר סיפק 200 תמונות צבעוניות מפוארות ברזולוציה גבוהה של האופן שבו קירות, רצפות, אורות, ריהוט חוץ, תכונות מים מאוחדים ליצירת גינה פונקציונלית וייחודית.

4. ריהוט חוץ 2 X 4 נהדר מאת סטיבי הנדרסון עם מארק בולדווין

ספר זה נותן לך השראה ביצירת פרויקט החוץ שלך עם 21 פרויקטים מאוירים לבנייה. כיסא אדירונדק, הדום לרגליים, דום צמחים, כיסא גן, תיבת דואר קוטג', ערסל שעליו עומדים הם רק כמה מהפרויקטים המוזכרים בספר זה. ספר זה מיועד למי שרוצה ליצור ריהוט חוץ אישי משלהם אך חסר את עיבוד העץ המתובל.

כל הפרויקטים הכלולים בספר ניתנים לביצוע והקונסטרוקציות המאוירות פשטו כך שכל אחד יוכל להבין. חומרים, כלים וטכניקות סופקו כולם בספר זה.

About admin

Check Also

הגורמים החשובים ביותר לבחירת ריהוט משרדי מנהלים

בין אם אתם מנהלים עסק משלכם מהבית או מבניין משרדים, כדאי לשקול השקעה בריהוט משרדי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.