למה משטחי גרניט למטבח?

אמריקאים רבים מצאו כי משטחי גרניט למטבח הם הבחירה האידיאלית עבור דלפק המטבח והאיים שלהם. אם אתם כמו אמריקאים רבים, רוב הסיכויים שאתם מתכננים לבצע שיפוץ כלשהו במטבח שלכם בעתיד הקרוב, כולל החלפת משטחי מטבח בלויים ומיושנים. בשנים עברו היית מוגבל לאפשרויות צבועות, מכוסות ויניל או סינתטיות שהיו רגישות לסדקים, קילופים, כוויות וכתמים אחרים.

למרבה המזל, לבעל הבית המודרני של היום יש אפשרות לבחור להתקין משטחי גרניט למטבח. זה זמן רב משמש כדי לשפר ולייפות את המבנה החיצוני, הם עשו אותו בתוך הבית עם תוצאות דרמטיות. ישנם מספר יתרונות לבחירת משטח אבן טבעית זו על פני סוגים שהיו זמינים בעבר ואפילו כעת. אלו כוללים:

– משטחי גרניט מוסיפים מראה מתוחכם ויוקרתי לכל מטבח. זמין בצבעים רבים, כל פיסת גרניט המשמשת למשטחי השיש היא ייחודית, מגיעה במגוון רחב של ורידים, מערבולות ודפוסי קריסטל. בניגוד למוצרים סינתטיים צבועים, גרניט בצבע אחיד בכל החלק הספציפי שאתה יכול לבחור. יתרון נוסף הוא שלעיתים קרובות אור השמש מרקיד את הגבישים הקטנים הכלולים בו, התוצאה היא שינויים זעירים במראה האבן שלך לאורך היום, המוסיפים לעושר הכללי ולאווירה במטבח.

– משטחי גרניט למטבח קלים יותר לטיפול וידידותיים יותר לילדים מאשר משטחים אחרים. הם מטבעם עמידים יותר בפני כתמים, עמידים בפני שריטות, פריטים חמים כמו מחבתות חמות, פסים, טיגונים וטוסטר אובן המוצבים על משטחי הגרניט שלכם אינם יוצרים כוויות או משאירים עליהם סימני פחם, וניתן לרדד בצק ו לעשות חיתוך עליהם. קל לניקוי גרניט, וסבון רגיל ומים חמימים יעשו את העבודה בצורה מושלמת. שלא כמו חומרים אחרים, גרניט הוא חומר משטח סניטריים מכיוון שהוא אינו מקדם את צמיחת החיידקים בכך שהוא מחזיק את החיידק בנקבוביות כמו שעושים חומרים סינתטיים או צבועים.

– שלא כמו משטחים סינתטיים או צבועים, משטחי גרניט למטבח עם נזקים קלים ניתנים לתיקון ללא צורך בהחלפת החלק כולו. אם סוג אחר של משטח ניזוק, רוב הסיכויים שבעל הבית יצטרך לעבור את ההוצאה הנוספת של החלפת כל המשטח. במקרים מסוימים היה להוט עשה זאת בעצמך יכול לבצע תיקונים מדויקים ללא צורך להיעזר באיש מקצוע, ולספק תוצאות שנראות טוב באותה מידה.

עם זאת, הם יכולים להיות יקרים. אמנם עולים קצת יותר בהתחלה, אבל משטחי גרניט למטבח הם סבירים להפליא והם יותר מפצים על העלות הראשונית מבחינת עמידות וקלות שימוש ומראה יוקרתי. הם גם מוסיפים ערך לנכס שלך, במיוחד במונחים של ערך מכירה חוזרת. אתה יכול מאוד לגלות שמשטחי הגרניט שאתה נהנה מהם חמש שנים בהמשך הדרך יכולים להיות נקודת מכירה מרכזית.

באשר לבחירות המובילות, קל להבין מדוע בחירת האבן הטבעית הזו כה פופולרית בקרב בעלי בתים. בחירה בו תיהנה מהמראה היפה, החוזק, העמידות, קלות התחזוקה והתכונות הידידותיות למשפחה שרק משטח גרניט למטבח מעניק.

About admin

Check Also

כיורי מטבח: מיון, שירות ועוד

כדי להתרחק מחווית ניקוז יש לשים לב בעת התקנה זהה שכן זהו אזור המטבח שיצטרך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.