להטעין את הכבד שלך עם פנג שואי

הכבד שלך הוא אדון הפנג שואי של הגוף שלך. יש לו אותם צרכים כמו הסביבה שלך והוא יתפקד מצוין אם הם ייענו. הוא אוהב הרבה מקום, מעדיף להיות קריר ולהיות במצב של זרימה בזמן שהוא מתנודד. הכבד שלך הוא מגדל הפיקוח שמכוון את התנועה פנימה והחוצה דרך שני קווי דם, עורק הכבד מביא דם עשיר בחמצן מהלב ווריד השער הכבדי. במסגרת הפרמטרים של הקצב הצירקדי שלנו, הכבד מתרחב ומתכווץ ב-40% בכל מחזור של 24 שעות. זהו אחד האיברים העמוסים ביותר המבצעים פונקציות שנית לאחר המוח. תרבויות עתיקות, מהמסופוטמים ועד ליוונים, הכירו בשליטה בכבד, והאליזבתנים כינו את המלך שלהם לא הראש אלא הכבד של מדינתם.

הפנג שואי מקבל מידע חיוני מהרפואה הסינית המסורתית ומסתמך על האלמנטים ליצירת צ'י מועיל. עם התעוזה והכישרונות הרבים שלו, הכבד נמצא בעמדת הפיקוד של הגוף. האם זה מזכיר לנו את פינת העושר המבוקשת שלנו ואת ההיבטים הרבים של העצמה? כן, TCM (רפואה סינית מסורתית) מתאם את הכבד עם אלמנט העץ ומוסיף את העיניים כפתחי החזון של הגוף. אנו יודעים שאלמנט העץ מתאים לכל מה שגדל בטבע, והכבד הוא האיבר היחיד שמחדש את עצמו וצומח מחדש אם חותכים אותו לשניים. לאלמנט העץ יש איכויות בעלות חזון שפוקחת עין על קבלת החלטות ופרויקטים עתידניים. נטלי אנג'יר מדווחת בניו יורק טיימס כי "לכבד יש תפקיד של מנהיג צבאי שמצטיין בתכנון אסטרטגי", ומכיוון שצריך חזון וראיית הנולד כדי לתכנן ולהחליט, הגיוני שהעיניים, איבר הראייה שלנו הם מחובר ומתאם עם הכבד.

אתה רוצה שהכבד שלך יהיה מכור לעבודה, כפי שאופייני לאישיות העץ, אך שים לב לא להעמיס יתר על המידה את עומס העבודה שלו עם יותר מדי חומרים רעילים שעלולים לגרום לטרשת ולכשל סופי של הכבד. למעשה, זה עשוי להיות חכם לטפח את הכבד שלך עם עצות תומכות מארסנל הפנג שואי שלנו:

• עם הבאגוה ביד, בדוק את הפריסה שלך ומצא את כל המגזרים המיוחסים לאלמנט העץ.

• בדוק איזון! האם יש מעט מדי או יותר מדי של צורות, צבעים, צלילים או ניחוחות הקשורים לעץ?

• במידת הצורך, הוסיפו צמחי ניקוי אוויר, פעמוני רוח וריחות מרעננים כמו גרניום או אקליפטוס.

• הוסף מזרקה היכן שמתאים מכיוון שהמים מזינים עץ.

• בדקו וראו האם הצ'י מתפתל בעדינות ברחבי החלל שלכם וזכרו שמצב הזרימה של הגוף, הנפש והסביבה שלכם אחראי על זרימת דם בריאה ותגובות חיסוניות ברמה התאית. חבר את הגוף/נפש שלך לסביבה שלך.

• כאסטרטג המאסטר של מחזור הדם, הכבד עוקב אחר דרישות האנרגיה של הגוף מרגע לרגע ומשחרר חומרים מזינים שעשויים להידרש.

• אותות מהכבד עשויים להכתיב את הבחירות התזונתיות שלנו אם נאפשר לעצמנו להתכוונן ולהקשיב ללחישות העדינות שלו.

• מחקרים מצביעים על כך שהכבד עשוי לקחת תפקיד פרואקטיבי ותגובתי בשליטה על התיאבון ובחירת המזון. לכן, זה עשוי להיות נבון להסתכל על ממלכת הירקות בבחירת הארוחה הבאה שלך. לתקן שייק ירוק או לבשל מרק ירוק שורף סרטן.

• הגבר את החסינות שלך על ידי לבישת טורקיז, שילוב שופע של ירוק לעץ וכחול למים.

• עסוק בגמולוגיה עם אבן חן טורקיז מופלאה.

• זכור שהכבד הוא יצרן התרופות שלך של הורמונים, אנזימים, גורמי קרישה, מולקולות חיסוניות וכימיה בדם. אולי אתה צריך להיות משתתף מוכן על ידי מתן סביבה בריאה ונטולת רעלים.

• בסופו של דבר, התקשר ליועץ הפנג שואי שלך אם אתה זקוק לעזרה נוספת ביצירת מקום לכבד שלך.

About admin

Check Also

פנג שואי בארון – להוציא את השלדים

בפנג שואי, לארונות יש חשיבות רבה כמו סלון או חדר שינה. הם אינם אזורים נסתרים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.