להבי סכינים וקצוות מסוכנים, חיצי הרעל של פנג שואי

נפגעת מפינות קשות?

קצוות קשים הם נקודה בעיית פנג שואי. פעמים רבות קל להתעלם מהקצוות הללו ויכולים להסתיר את עצמם. קצוות ופינות חדים יכולים להגיע מדלתות, עמודים מרובעים, מדפים, ארונות – אפילו סידורי רהיטים.

בפנג שואי, קצוות חזקים וקשים דומים ללהבי סכין, ויש להתייחס לאנרגיה שלהם כך. עם זאת, קצוות מסוימים גרועים יותר מאחרים. קצוות המכוונים לאחור, כמו מדפי ספרים מאחורי שולחן, או בצוואר, ממדפים על קיר או ארונות פתוחים, נחשבים למסוכנים במיוחד.

הסתכלו סביב הבית והמשרד שלכם כדי לראות אם יש קצוות סכין מכוונים לכל מקום בעל חשיבות, כגון המיטה, השולחן, שולחן האוכל או כל מקום בו אתם מבלים זמן רב. לאחר מכן, שקול אם שווה את הסיכון לחשוף את עצמך לקצוות הקשים הללו. רוב הזמן, על ידי סידור מחדש פשוט, אתה יכול לשמור על המדף או הארון מבלי שתצטרך לבטל את זה.

פנג שואי מגן הוא אחד השלבים הראשונים שעליכם לבצע כאשר מחפשים לשפר את הפנג שואי של בית או משרד. ההגנה על עצמך מפני הסכנות של קצוות קשים צריכה להיות ברשימת הבדיקות שלך כך שאף אחד לא יהיה מוגן או נחשף. קרא את העצות שלהלן לקבלת רעיונות נוספים לטיפול בקצוות מזיקים.

1. לעולם אל תניח מדפים מעל.

מדפים מסוג זה יכולים ללחוץ על הראש. אם מדובר בלוחות פשוטים, הקצוות החדים של הלוחות עלולים להזיק. מונח ליד שולחן או על קיר, קצה חד מעל הראש יקשה על חשיבה ברורה או על קבלת החלטות היטב בגלל הלחץ המופעל. הסר אותם והנח במקום אחר.

2. שימו לב למגש או לתקרה מוגבהת.

אלה פופולריים מאוד בבניית בתים כעת. אם יש לך אחד כזה מעל הראש בזמן שאתה ישן, ייתכן שאתה מרגיש לחץ, סובל מכאבי ראש או קשיי שינה. אתה יכול אפילו להיתקל בקשיים כלכליים. נסו להרחיק את המיטה מהקצה הזה, או ליצור חופה שמכסה את הקצה בבד.

3. היזהר לגבי מדפי ספרים.

מדפי ספרים לעולם לא צריכים להיות ישירות לפניך או מאחוריך. זה יכול לגרום לעימות ולדקירה בגב, במיוחד אם המדפים האלה נמצאים בעבודה. הזז את המדפים כך שהם אינם תואמים את גופך. זה חשוב במיוחד בעבודה או בזמן שאתה ישן.

4. הימנעו מראשי המיטה של ​​מדף ספרים.

לאלה יש הרבה קצוות חדים והם לא טובים עבורך. מלבד חשיבה מבולבלת, אתה יכול לסבול גם ממחלות ראש החל מסינוסים ועד ראייה לקויה ועד כאבי ראש.

5. צפו בסידורים בצורת L.

סוגים אלה של עיצובים יוצרים את אפקט ה"קוצץ "או" האציל ". הצד הארוך הוא "להב הסכין". היכן אתה רואה אלה? בסידורי שולחן בצורת L שבהם להב הסכין הארוך הוא בדרך כלל השולחן שלך! הפרידו את הרהיטים. עשה את אותו הדבר גם עם סידורי ספות.

6. לעמודים מרובעים יש קצוות קשים.

תלו מול העמוד פעמון רוח חלול עם 6 מוטות להעלאת האנרגיה או הניחו גפן בתחתית שתצמח סביב העמוד, או הנח צמח גבוה או וילון או מסך כלשהו מול העמוד. עמודים אלה מסוכנים מאוד אם הם מכוונים לשולחן שלך, למיטה שלך, ואף גרוע מכך, לדלת הכניסה שלך.

7. מדפי קיר יוצרים להבי סכינים.

מדפי קיר, במיוחד אלה בגובה הצוואר, מתנהגים כמו גיליוטינות. ודא כי אלה מכוסים ולא בגובה הראש או הצוואר שלך, במיוחד אם הם ממוקמים במקום שבו אתה עובד או עומד הרבה (כגון ליד תנור או כיור). להבי סכינים בראש יכולים ליצור אובדן חמור מאוד.

About admin

Check Also

פנג שואי בארון – להוציא את השלדים

בפנג שואי, לארונות יש חשיבות רבה כמו סלון או חדר שינה. הם אינם אזורים נסתרים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.