לגרום לדלתות הארונות להיעלם עם צבע

מסדרון הכניסה או חדר השינה מגיעים לרוב עם דלתות ארון גדולות שברוב המקרים הן תועלתניות בעיצובן. למרות שהם מצוינים להסתרת כל הבגדים, הפשתן ופריטי האחסון האחרים שיש לכם, הדלתות הלבנות הפשוטות יכולות לגרום לכאב עיניים. זה נכון במיוחד אם צבעתם את הקירות בצבע האהוב עליכם וקישטתם מסביב לארון עם תמונות ויצירות אמנות. ייתכן שדלתות הארון שלך מצמצמות את החלל ומושכות תשומת לב לא רצויה.

מהסיבות האלה, סביר להניח שתרצו לגרום לדלתות הללו להיעלם, או לפחות להיראות הרבה פחות מרשימות ממה שהן נראות עכשיו. אם דלתות הארון הן בצבע לבן חד, פורניר עץ, או כל צבע או גימור אחר, זהו פרויקט קל לגרום להן לדהות ברקע בעזרת צבע וקצת יצירתיות.

ערבבו אותם לתוך הקיר: צבעו את דלתות הארון באותו צבע כמו הקיר שמסביב כדי להעלים אותן. תהיה לך מרחב מתמשך של צבע נעים בחדר שלך, במקום צבע שעוצר ומתחיל בפתאומיות. אם דלתות הארון שלכם ממוסגרות בגזרה, הקפידו לצבוע גם את הגזרה, אחרת הצבע המנוגד יבלוט.

אם צבעתם את הקירות שלכם בפסים, צבעו את דלתות הארון באותם פסים. אם יש לך תבנית שבלונה על פני הקירות, המשיכו אותה על דלתות הארון שלכם. אם יש לך קירות עם לוחות עץ, אתה יכול ליצור אפקטים של גרגירי עץ מלאכותיים על הדלתות באמצעות זיגוג וכלי גרגירי עץ. החלת כתם על דלתות ארון עץ היא אפשרות נוספת להפוך אותן לכהות יותר, כך שהן משתלבות עם קירות בצבע כהה.

שיקפו את הצבעים ואת יצירות האמנות בחלל: דלתות הארון שלכם לא צריכות להיות גוש צבע אחד. למעשה, הם עשויים להתבלט יותר אם שאר חדר השינה שלך מכוסה בדפוסים נועזים ובהירים, למשל. אם יש לך פריט אמנות גדול המוצג על הקיר מול הארון שלך, נסה לשקף את הצבעים והצורות המופיעים ביצירה על דלתות הארון שלך. השתמש בסרט צייר כדי לעזור ביצירת קווים ישרים ועיצובים גיאומטריים, או צייר תמונה ביד חופשית.

העניקו להם מראה של רהיטים: עם מגוון טכניקות הצביעה בגימור מזויף שקיימים, תוכלו להעניק לדלתות הארון שלכם מראה מותאם אישית. חשבו על יצירת גימור דומה לשאר הרהיטים בחדר שלכם, כך שהארון שלכם ייראה כחלק אחד בלבד. השתמש בכלי הצבע, הטכניקות והצבעים המתאימים כדי ליצור מראה של עץ מהגוני כהה או במבוק בהיר. הוסף ידיות ועיצובים תואמים לדלת כדי לשפר את המראה.

חיקוי מראה הבד: בתים עכשוויים נוטים לשלב בעיצובם בדים טבעיים וטקסטורות שונות, וניתן לחקות את מראה החומרים הללו על דלתות הארון שלכם. לדוגמה, אם יש לך גווני פשתן המכסים את החלונות, צבע את דלת הארון בגימור פשתן מלאכותי. גימורים אחרים כמו בד דשא מלאכותי ועור מלאכותי יכולים לגרום לדלתות אלו להשתלב בצורה חלקה עם העיצוב.

About admin

Check Also

חשיבות הגנת הדלת, המשקוף והסף הזמניים במהלך בנייה ושיפוץ

הכניסה הקדמית הכוללת את הדלת, המשקופים והסף הוא נקודת המוקד של בית הלקוח שלך. זה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.