כעס ופנג שואי – תרופות פנג שואי יעילות לבעיות כעס

כעס הוא נורמלי לחלוטין, עם זאת, כאשר הוא יוצא משליטה, הוא משפיע על כל היבטי החיים כולל אך לא רק חיי משפחה וחיים מקצועיים. זה נחשב לאחד הגורמים העיקריים לכישלון במספר מערכות יחסים. כאשר אתה כועס, קצב הלב ולחץ הדם שלך עולה.

לפנג שואי יש מספר תרופות לבעיות הכעס שלך, ואחת מתרופות הכעס היעילות ביותר היא תרופת מי היין.

צורת הכעס המזיקה ביותר היא הכעס הבלתי-מבוטא. זה מביא להתנהגות פסיבית-אגרסיבית. חשוב מאוד ללמוד כיצד לבטא בצורה בונה את הכעס שלך. אחד הספרים העוסקים בנושא זה באופן מעמיק הוא "כנות רדיקלית" מאת בראד בלנטון.

ישנן מספר דרכים להתמודד עם כעס, אחת הדרכים הנפוצות ביותר להתמודד עם כעס בציוויליזציה המערבית הדרך הטבעית האינסטינקטיבית לבטא אותו באגרסיביות. שתי הדרכים הנפוצות האחרות הן דיכוי הכעס שלך, או הרגעת הכעס שלך.

אחת הדרכים היעילות ביותר להתמודד עם כעס היא להרגיע את עצמך מבפנים החוצה. כשזה מגיע לשליטה בכעס, רוב האנשים חושבים על זה במונחים של שליטה חיצונית בהתנהגות. עם זאת, הבעיה האמיתית שעומדת בלב כאן היא השליטה ברגשות הכעסים שלך מבפנים. כשאתה שולט בכעס שלך מבפנים, אתה מתמודד קודם כל עם הרגשות שלך, ושנית אתה מתמודד עם התגובות שלך לרגשות האלה.

כדי ליישם את תרופת המים הפנג שואי יין, השג לעצמך אגרטל יפהפה כדי ליצור אווירה של שלווה והרמוניה. הקסם החזק של האגרטל פועל כאשר הוא משמש בשילוב של מים זורמים. למים יש כוח לדלל ולקלוט אנרגיה שלילית הנובעת מכעס.

מי היין המורחבים בירח הם תרופה מושלמת למריבות בין מאהבים ובני זוג. מי יין מועצמת ירח נוצרים על ידי הצבת כד מלא במים על שטח הבית או המרפסת של הדירה שלך בירח לילה מלא. כאשר הדבר נעשה, מים סופגים את האנרגיה המרגיעה והמרגיעה של הירח. כאשר אתה שופך את המים האלה באגרטל יפהפה ומפיץ אותו מחדש באמצעות מזרקה יפה, הוא פועל כשומר שלום רב עוצמה.

שימוש בציור המציג אגרטל לאור הירח יכול לעורר את אותו אפקט ולרפא את בעיות הכעס.

לפנג שואי יש מספר תרופות חזקות להתמודדות עם הבעיות האישיות שלך. מזרקת מים היא אחד ממרכיבי הפנג שואי היעילים ביותר. כדי ללמוד עוד על יתרונות הפנג שואי של מזרקות מים, חווה את הרוגע והשלווה שיש למזרקת מים יפה להציע.

About admin

Check Also

פנג שואי בארון – להוציא את השלדים

בפנג שואי, לארונות יש חשיבות רבה כמו סלון או חדר שינה. הם אינם אזורים נסתרים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.