כמה מהר עובד הפנג שואי?

הרבה אנשים שואלים אותי, "כמה מהר עובד הפנג שואי?"

הסיבה לכך היא שרובכם רוצים לדעת תוך כמה זמן אתם יכולים לצפות לראות תוצאות בחייכם לאחר הטמעת פנג שואי בביתכם. לבעלי ידע וניסיון מועטים עשויים להיות ציפיות פסימיות או אופטימיות מדי לגבי כמה וכמה מהר השינויים שהם עושים בביתם יכולים להתחיל לעזור להם על ידי השפעה על חייהם.

כמה מהר ובאיזה מידה פנג שואי יכול להתחיל להשפיע על החיים שלך תלוי בנסיבות האישיות שלך. יש שפע עצום של מצבים אפשריים הקשורים לחיי האהבה ולמערכות היחסים של כל אדם, בריאות ורווחה, ענייני עושר ומטרות קריירה. למושגי הפנג שואי שהכי טוב ליישם עבור בעיה ספציפית יש רמות שונות של הצלחה וקווי זמן שונים עד שנתחיל להבחין בשיפורים בחיינו. זה גם תלוי אם הבעיה שאתה מנסה למגר מחייך היא בעיה מתמשכת, שתדרוש פתרון ארוך טווח ולכן ייקח יותר זמן לפתור, או שהבעיה היא זמנית בלבד ולכן ניתן לפתור אותה מוקדם יותר. . דוגמאות לבעיות מתמשכות כוללות את הדברים הבאים:

• למרות מאמצי, מעולם לא הצלחתי לחסוך כסף

• אני מרגיש כאילו חיי האהבה שלי לא היו קיימים במשך שנים

בעיות ארוכות טווח כגון אלה דורשות פתרונות לטווח ארוך. לחשוב שאתה תוכל להתאים את מאזן האנרגיה בבית שלך ולהתחיל לראות תוצאות מיידיות זה לא ריאלי. אם תבצעו את השינויים המתאימים בביתכם, תוכלו לצפות לתוצאות צנועות תוך מספר חודשים, בהתאם לחומרת המצב.

דוגמאות למצבים בחייך אשר עשויים להיות זמניים, ולכן ידרשו פתרונות שונים כוללים דברים כגון:

• בחודשים האחרונים אני מרגיש שהיחסים שלי עם החצי השני שלי הפכו מעופש וחסר תשוקה

• לאחרונה יש לי קשיים בגידול ההשקעות האישיות שלי (בעיה שלא הייתה לי עד לאחרונה)

נקודה נוספת שכדאי לזכור היא שפנג שואי מתייחס למזל כדור הארץ שלך, והמאמץ האישי שלך להתגבר על האתגרים שלך הוא גורם נוסף שישפיע על משך הזמן שייקח. בתרבות הסינית יש גם 'Man Luck' (שזה המזל האישי שלך המבוסס על מאמציך בחיים) ו'Heaven Luck' (שהוחדרה לך בלידה, וזה משהו שאין לך שליטה עליו). למרות שאנחנו לא יכולים לעשות הרבה כדי לשלוט במזל השמים שלנו, אנחנו יכולים לעשות דברים כדי להתאים את 'האדם המזל' שלנו ואת המזל שלנו בכדור הארץ. כמה התאמות מהירות לבית שלך יכולות להניב תוצאות תוך מספר ימים אם הבעיה עצמה היא זמנית. בעיה זו עשויה להיגרם על ידי שינוי שנת הקלנדר הסיני (החל מה-4 בפברואר בכל שנה), מה שיגרום לכך שהאנרגיה של הבית שלך הייתה יכולה להשתנות לפתע. במקרים אלה, ביצוע ההתאמות הנכונות לסביבה שלך יכול להניב השפעות כמעט מיידיות, אבל זה מצריך ממך מספיק ידע כדי להיות מסוגל לבצע את השינויים הנכונים בבית שלך.

About admin

Check Also

פנג שואי בארון – להוציא את השלדים

בפנג שואי, לארונות יש חשיבות רבה כמו סלון או חדר שינה. הם אינם אזורים נסתרים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.