כללים בסיסיים לחדרי פנג שואי

טאבו של פנג שואי לחדרי אמבטיה:

בקניית בית או דירה יש לוודא שהאסלה לעולם לא פונה או נמצאת ליד הדלת הראשית, פונה למדרגות או פונה לחדר האוכל, ואפילו לא בחדר האוכל. חלק מהאתרים ממליצים להפעיל את האנרגיה בחדר האמבטיה על ידי צביעת הקירות בצבע ירוק, אם חדר האמבטיה פונה לכיוון מזרח או דרום מזרח. אל תפעיל אנרגיה בחדר האמבטיה, מה שאתה יכול לעשות – אתה יכול לדכא צ'י רע.

אם חדר האמבטיה שלך ממוקם ב:

אם חדר האמבטיה ממוקם במרכז, בצפון מזרח או בדרום מערב של הבית ושוטף את הבריאות, החינוך, המזל ומערכות היחסים שלך, אתה יכול למקם מראה באורך מלא בצד החיצוני של דלת השירותים (לא בחלק הפנימי של חדר האמבטיה) כדי ליצור אשליה שחדר האמבטיה אינו שם, ולהסיט כל אנרגיה שתנסה לברוח דרכו. ודא שהמראה לא משקפת את הדלת הראשית. המרכז, צפון מזרח ודרום מערב הם אנרגיות כדור הארץ. אתה יכול למקם גביש גדול בכל פינה או כדי לדכא צ'י רע על ידי אנרגיית המתכת, לתלות פעמוני רוח בחמש שכבות או פעמוני רוח ממתכת מוטות, או שאתה יכול להשתמש באלמנט עץ הורס.

צָפוֹן:

חדר אמבטיה הממוקם בצפון הבית מסלק את מזלך בקריירה. צפון הוא יסוד מים. אתה יכול להשתמש באלמנט אדמה כדי להשמיד צ'י רע, כמו אבן או שאתה יכול להשתמש באלמנט עץ על ידי הצבת צמח כדי לדכא את אנרגיית המים.

מזרח ודרום מזרח: מזרח ודרום מזרח הם אלמנטים מעץ. אתה יכול להשתמש באלמנט מתכת הרוס, פעמון רוח בן חמש שכבות או פעמון רוח של חמישה מוטות מתכת. כדי לדכא את אלמנט העץ, השתמש באלמנט אש, כגון שמירה על האור כל הזמן.

דָרוֹם:

אם חדר אמבטיה ממוקם בדרום, הוא שייך למזל ההכרה והתהילה. אתה יכול להשתמש באלמנט מים הרסני, או באלמנט אדמה; כלומר, אבן כדי לדכא אנרגיית אש.

מערב וצפון מערב:

מערב וצפון מערב שייכים ל- Metal Energy ושולטים ב-Descendants and Mentor מזל. כדי לדכא אנרגיית מתכת, השתמש באלמנט מים. כדי להסיח את דעתו של אנרגיית המתכת, השתמש באלמנט אש.

אם יש לך חדר אמבטיה בקומה השנייה ישירות מעל המטבח או דלת הכניסה: זה עלול ליצור בעיות בריאות ועושר, כי אנרגיה רעה מרעילה את המטבח כולו. על מנת לתקן את הבעיה, יש למקם בפינות המטבח את אלמנטי האדמה כדי לייצב את האנרגיה, ולאחר מכן לתלות כדור בדולח במרכז החדר. ניתן גם לתלות מראה עגולה קטנה לתקרה מעל הביוב בחדר האמבטיה.

הערה: מתרגלי פנג שואי מסוימים ממליצים לתלות מראה עגולה לתקרה מעל הניקוז כדי להחזיר את האפקט כלפי מטה. מומלץ להשתמש במראה 3 אינץ'.

About admin

Check Also

פנג שואי בארון – להוציא את השלדים

בפנג שואי, לארונות יש חשיבות רבה כמו סלון או חדר שינה. הם אינם אזורים נסתרים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.