כיצד עצים משפיעים על המזל והעושר פנג שואי

אולי קראת בעבר על איך עצים יכולים לשפר את הפנג שואי, להגן על אנרגיה שלילית, ליצור אנרגיית פנג שואי משמחת וכו'. עצים הם אכן יפים ומשפרים את הגינון של הבית, אולם עצים מעולם לא היו חלק מהפנג שואי הטוב. קחו את המילים שלי, עצים בביתכם ובקרבתם הם פנג שואי גרוע ובהחלט לא לא. נתמקד כאן בעצים גדולים שכן לעצים קטנים יותר יש השפעה מועטה על הפנג שואי השלילי.

האם אתה יודע שעצים מונעים זרימה טובה של אנרגיית צ'י חיובית (אנרגיה חיובית זו מכילה את מרכיבי המזל והעושר שלך) להיכנס לביתך? שבירות עצים או גרוע מכך, חסמו את הזרימה של אלמנט העושר הזה לתוך הבית שלכם. אסור לחסום אותו. יש שצודקים שגם אנרגיה שלילית תזרום פנימה, אבל היא לא אמורה להוות בעיה גדולה עבורנו מכיוון שהשליליות נמוכה בהשוואה לכל האלמנטים הטובים. חשבו על זה, אם תחסמו את מרכיבי המזל והעושר, איך אתם או בני המשפחה שלכם הולכים להצליח בעסקים, בקריירה או אפילו בהגרלות.

אנחנו חושבים רק על חסימה או מתן אנרגיה לבית, ולכן השארנו כאן נושא חשוב מאוד. עצים מסביב לביתך יובילו גם לאלמנט עושר ללגום החוצה! גפיים (שורשים) של עץ וענפים מתים ינקזו את אלמנט העושר שלך.

אתה גם צריך לדעת שהגפיים של עץ עלולות לגעת בתחתית הבית שלך. בהחלט פנג שואי גרוע מאוד. אם תשים את הפנג שואי בצד, אתה צריך לדעת שגם גפיים מגודלות עלולות להזיק למבנה הבית שלך.

דבר נוסף שכדאי לדעת הוא שעצים הם בעלי אנרגיית יין, שבמונחים פשוטים, עצים מתאימים מאוד ומושכים רוחות (רוח רפאים). כשיש לך רוחות בסביבה, תמיד יהיה לך מזל רע. איך תצליחו לרתום מזל טוב כשרוחות מבשרות מבשר רעות.

מכיוון שכעת אתה יודע שעצים אינם מועילים לך ולמשפחתך, אתה רוצה לכרות את כל העצים המקיפים את ביתך, אבל רגע, אין צורך לבזבז זמן, אנרגיה וכסף, יש לי פתרון טוב יותר ופשוט בשבילך.

כל מה שאתה צריך לעשות הוא לקשור חוטי פלדה סביב גזע העץ. בעקרון הפנג שואי, זה אומר שעץ מסוים נחתך והצמיחה נבלמה. כך תוכלו לשמור על העצים היפים מסביב לביתכם ובו בזמן ליהנות מאלמנט העושר שלכם שזורם לביתכם.

About admin

Check Also

פנג שואי בארון – להוציא את השלדים

בפנג שואי, לארונות יש חשיבות רבה כמו סלון או חדר שינה. הם אינם אזורים נסתרים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.