כיצד לשפר את עושר הפנג שואי שלך ולאהוב מזל עם מחצלות

מה? להגביר עושר פנג שואי ואוהבים מזל עם שטיחונים? כיצד זה אפשרי? הפנג שואי שם דגש רב על אנרגיה (הידוע בכינויו צ'י), והדלת הראשית היא נקודת הכניסה לצ'י. לפני שהצ'י העושר נכנס לביתך, אתה עשוי להגביר את האנרגיה שלו עם מחצלת רצפה. טכניקת שטיח הרצפה משלבת את עקרונות הפנג שואי של צבעים, אלמנטים ופנג שואי כוכב מעופף 2009, כך שתוכלו להגביר בצורה מדויקת יותר את מזל העושר שלכם.

השנה, אלו עם דלת ראשית הפונה לצפון-מערב, דרום-מערב, דרום ודרום-מזרח עשויים לעשות שימוש בטכניקת שטיח הרצפה כדי למשוך יותר עושר.

צפון מערב

הכוכב הלבן תופס את הכיוון הזה השנה. כדי לנצל את אנרגיית העושר שלו, הנח שטיח דלת כחול מחוץ לבית. זה יכול לשפר את מזל היחסים שלך במיוחד אם אתה מחפש אהבה.

דְרוֹם מַעֲרָב

כוכב המתכת הלבן נע לכיוון זה בשנת 2009. אם אתה במצב לא פקידותי, והדלת הראשית של המקום שלך פונה לדרום מערב, אתה יכול לנצל את האנרגיה של הכוכב הזה. אתה יכול להניח שטיח דלת צהוב או חום מחוץ לדלת הראשית שלך כדי לשפר את המזל בקריירה.

כדי לשפר עוד יותר את המזל בעושר הביתי שלך, תוכל גם לשקול להניח מחצלת אפור בתוך הבית.

דָרוֹם

הכוכב להישגים אינטלקטואלים זז השנה דרומה. בעלי עסק, עשויים לפנות לכוכב הזה כדי לשפר את המזל העסקי שלהם. הנח מחצלת ירוקה מחוץ לדלת הראשית של המשרד שלך כדי למשוך יותר אנרגיית עושר.

אם יש לך ילדים בבית ספר, אתה יכול גם לרתום את האנרגיה של הכוכב הזה באותה דרך כדי להגביר את ההישגים האקדמיים שלהם.

דְרוֹם מִזְרָח

כוכב העושר המשמח הוא הכוכב החזק ביותר בתקופה 8. כדי להגביר ולשאוב את אנרגיית העושר שלו אל השטח שלך, אתה יכול להניח מחצלת אדומה או מחצלת חומה מחוץ לחצרים שלך.

האם זה כל מה שאתה יכול לעשות כדי להגביר את מזל הפנג שואי שלך? ברור שלא. פנג שואי כולל יותר מאשר שימוש בשטיח הרצפה כדי לשפר את המזל. אתה בהחלט יכול להשתמש בתכשירי פנג שואי 2009 אחרים של כוכב מעופף כדי להגביר את המזל שלך גם אם הדלת הראשית שלך לא פונה לאחד מארבעת הכיוונים שנדונו לעיל.

About admin

Check Also

פנג שואי בארון – להוציא את השלדים

בפנג שואי, לארונות יש חשיבות רבה כמו סלון או חדר שינה. הם אינם אזורים נסתרים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.