כיצד לשמור על דלתות הזזה לכניסה פונקציונליות ואמינות

דלתות הזזה הן אפשרויות כניסה נוחות מאוד, במיוחד לאזורי מסחר שחווים עומס תנועה כבד. רוב בעלי הבתים גם מוצאים את דלתות הכניסה האוטומטיות מועילות באזורים שונים בנכסיהם. יש כל כך הרבה סגנונות שאתה יכול לבחור מהם וכאשר יש לך את דלת ההזזה שלך במקום, הדבר הבא שאתה צריך לעשות הוא להבטיח שהם יישארו פונקציונליים ואמינים. פירוש הדבר עשוי להכניס אמצעי בטיחות נוספים על הדלתות ולתחזק את החלקים כדי לשמור על חסימות מינימליות.

בדוק מנעול קיים – רוב דלתות ההזזה מגיעות עם מנעול בצד אחד כדי להחזיק את הדלת למסגרת. ודא שהמנעול אכן פועל כראוי ותמיד תקן או בצע החלפות לפי הצורך. מתקין דלתות מקצועי יכול לעזור לך להבטיח שהמסגרת תישאר מאובטחת ומפולסת כדי שתדע שאתה יכול לסמוך באופן מלא על מנעול דלת ההזזה.

התקן סרגל נעילת שקף – לאחר יום ארוך של פעולות אוטומטיות של הדלתות, תצטרכו לנעול את הדלתות וליהנות משנת לילה שלווה. על ידי התקנת סרגל נעילת מגלשות לדלתות ההזזה שלך, תוכל לקחת את האבטחה לרמה גבוהה יותר בשטח שלך. בדרך כלל מדובר בסרגל מתכת או דיבל עץ לחתוך כך שיתאים למסלול הדלת התחתונה. כשהוא מותקן, הוא מונע את פתיחת הדלת גם כאשר מנעול הנעילה הוסר או פגום. רוב הדגמים החדשים של דלתות הזזה מגיעים מאובטחים לאורך המסגרת כך שהם בטוחים יותר אפילו עם כל הנוחות שהם מציעים.

תחזוקה וטיפול בגלילים ובמסילות הדלת – זכרו שדלתות הזזה מסתמכות על גלילים שינועו קדימה ואחורה ואם הן נפגעות, אז יהיה קשה לדלתות לפעול בצורה חלקה. נקה כל פסולת ולכלוך לאורך המסלולים ובצע התאמות גודל במידת הצורך. חלק מהדלתות הללו מגיעות עם חורי התאמה בקצוות העליונים או התחתונים וניתן בקלות לדחוס או להרחיב את הגלילים לפעולה חלקה יותר. המסילות צריכות להיות תמיד בכושר הטוב ביותר, כך שלא יהיה קל לפולשים להרים דלתות מהמסילה ולעקוף מנעולים שאולי יש לך.

משמנים את המסילות – מלבד הקפדה על נקיון פסי ההזזה והגלילים, כדאי למרוח שימון גם על המסילות התחתונות והעליונות לצורך פעולה חופשית. אתה יכול גם לשמן את מנעול הדלת באמצעות חומר סיכה אירוסול כדי שתוכל לשטוף לכלוך ולצפות חלקים נעים בתוכו. תצטרך לפרק את המנעול כדי לשמן אותו; אתה יכול לקבל איש מקצוע לעשות את זה בשבילך אם אתה לא בטוח.

התקן מנעול מסחרי – לדלתות הזזה לכניסה מסחריות מגיע מנעול מסחרי לשיפור האמינות והביטחון. המנעול יכול לשמש כתחליף למנעול הבריח או תוספת לאותו וניתן להתקין אותו בכל גובה דלת נתון ולהתאים בהתאם. המנעולים כוללים מערכות נעילה של שניים או בריח אחד המתחברים לנקודות סגירה וברגי פלדה שנופלים ישר למקומם. אתה יכול גם ללכת צעד קדימה כדי לחבר מערכת אזעקה לדלת.

About admin

Check Also

חשיבות הגנת הדלת, המשקוף והסף הזמניים במהלך בנייה ושיפוץ

הכניסה הקדמית הכוללת את הדלת, המשקופים והסף הוא נקודת המוקד של בית הלקוח שלך. זה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.