כיצד להתאים דלתות ארונות שלא ייסגרו

מדי פעם נתקלנו בניסיון להתאים ללקוח את דלתות המטבח או ארונות האמבטיה שלא ייסגרו. יש לכך מספר סיבות. אולי אוכל להתייחס למצב הספציפי שלך ולהציע פתרון לבעיה.

יחידות עצמאיות
אם אתה עובד עם ארון "עומד בפני עצמו" שאינו מהודק לקיר, הבעיה שלך יכולה להיות שהארון נדפק. לחץ על הצד השמאלי או הימני העליון של היחידה ובדוק אם זה עוזר למצב כלשהו. אם כן, תצטרך למקם שים מתחת לחלק התחתון של פינה אחת של הארון. זה הולך להיות תהליך של ניסוי וטעייה כדי לאתר את היחידה בצורה נכונה. אם הוא מתקבע על שטיח, האשם עשוי להיות רצועת ההצמדה שמותקנת ממש ליד הקיר.

הדלת נסגרת אבל פינה אחת בולטת החוצה
מצב מסוים זה כרוך בדרך כלל בהתאמה של הציר העליון או התחתון רחוק מדי החוצה או פנימה. אם זו הפינה העליונה של הדלת שבולטת החוצה, אז יש צורך לכוונן את הציר העליון כלפי פנים הארון או הציר התחתון יש להרחיק הרחק מפנים הארון.

כל קצה הדלת נדבק מעבר לזה שלידו
מצב אפשרי נוסף עשוי להיות שכאשר דלת הארון סגורה יש לה נטייה להיפתח מעט מחדש לאורך כל קצה הדלת. אם זה המקרה, ייתכן שיהיה צורך לכוונן את שני הצירים כלפיך, הרחק מפנים הארון. מה שקורה הוא שחלקה הפנימי של הדלת מחייב את פני הארון ולא יאפשר לה להיסגר לחלוטין.

דלתות ארונות עץ ישנים יותר
רבים מארונות מטבח דלתות עץ בסגנון ישן יותר תוכננו כך שיותקנו לו תופסים מגנטיים כדי לשמור על הדלתות סגורות. בדוק אם יש לך אותם על אחד מהאזורים הפנימיים של הארונות שלך. הדלת שאינה נשארת סגורה עשויה להזדקק לתפס חדש או לדלת הקיימת מעט מותאמת.

האם אתה שומע רעש קליקים
לפעמים יש חתיכת פלסטיק שבסופו של דבר חודרת על החלקים הפנימיים של הצירים. בעיה זו מתרחשת במספר סגנונות צירים שונים. ישנם צירים סמויים אירופאים שעושים זאת וצירים דקורטיביים המורכבים חיצונית. הדרך היחידה לתקן את הבעיה בצורה נכונה היא התקנת צירים חדשים. חלופה תהיה התקנת תפס מגנטי. ברור שזה לא יבטל את צליל הלחיצה.

לפני כמה שנים, לחברת בלום היה חלק פגום שהתקלקל על הצירים האירופיים הסמויים שלהם לאחר כחמש עד עשר שנות שימוש. זה ניכר בצליל הלחיצה שנשמע בכל פעם שהדלת נפתחה או נסגרה. לעתים קרובות יהיה קשה מאוד לסגור או לפתוח את הדלתות. למרבה המזל עבור בעלי בתים רבים, לצירים יש אחריות לכל החיים. החברה תיקנה מאז את הבעיה.

משהו בתוך הארון בולט החוצה
תאמינו או לא, לפעמים יש צלחת שפשוט מעט עמוקה מדי עבור הארון והדלת פוגעת בה.

בדרך כלל נדרשת כמות מוגבלת של כלים כדי להתאים את דלתות הארונות. מברג פיליפ או ראש שטוח הוא בערך כל מה שנדרש. במקרה בו אתה צריך להתקין תפסים מגנטיים מקדחה חשמלית או אלחוטית תגרום למשימה לעבור חלק יותר. אם אתה מתמודד עם סט צירים לחיצה, בהחלט תצטרך להחזיק מקדחה חשמלית בהישג יד.

About admin

Check Also

חשיבות הגנת הדלת, המשקוף והסף הזמניים במהלך בנייה ושיפוץ

הכניסה הקדמית הכוללת את הדלת, המשקופים והסף הוא נקודת המוקד של בית הלקוח שלך. זה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.