כיצד להשתמש בתאורת טיפאני בפנג שואי

פנג שואי, המלמד את האדם לחיות בהרמוניה עם סביבתו, אינו עוסק רק בחדר שיש בו צ'י או אנרגיה טובה. זהו גם מדריך פשוט ומעשי לעיצוב פנים. מסיבה זו, ניתן להשתמש בפנג שואי כמעט בכל סגנון חדר.

תאורת טיפאני מספקת השפעה כפולה של פנג שואי. תאורת טיפאני מספקת תאורה תוססת כמו גם סגנון צבעוני ודקורטיבי. צור אווירה ואווירה נינוחה בביתך על ידי שילוב עקרונות פנג שואי עם תאורת טיפאני.

סוגי תאורת טיפאני

פנג שואי מציע ריבוי מקורות אור כדרך לעורר רגשות טובים יותר. מקורות אור מרובים בחדר מאפשרים לעין לראות עומק וקווי מתאר ביתר קלות, מה שאומר ראות מיטבית. תאורת טיפאני היא רק אחת מבין אפשרויות תאורה רבות שבהן אתה עשוי להשתמש לצרכי התאורה המושפעים מהפנג שואי שלך.

 

סוגי אלמנטים של פנג שואי:

ישנם חמישה אלמנטים בעיצוב הפנג שואי. הם אש, עץ, אדמה, מים ומתכת. כל אלמנט מייצג היבטים של האישיות האנושית.

'עץ' מייצג בריאות וחיוניות.

השתמש בצבעים ירוקים וחום כדי ליצור אווירה מעוררת השראה. הצב תאורה כלפי מעלה, כמו שפירית טיפאני תלויה, כדי "להרים" אזור חשוך או חדר עם תקרה נמוכה. אזורים מוארים היטב מעודדים זרימת אנרגיה חיובית.

הקטן את הסיכוי להצטבר עומס באזורים מוצלים על ידי הפיכת אזורי המגורים של הבית שלך מוארים היטב, במיוחד הפינות. שימוש אסטרטגי בתאורה של טיפאני יכול לגרום לחדר להיראות גדול יותר פשוט מכיוון שהוא מואר היטב.

 

'אש' מייצג תשוקה ואנרגיה גבוהה.

השתמש בצבעי אדום וכתום כדי להציג ריהוט רך כגון ריפוד, וילונות, כיסויי מיטה, שטיחים ושטיחים.

 'אדמה' מייצגת הזנה ויציבות.

השתמש בגוונים צהובים וניטרליים במנורות שולחן או רצפה כדי ליצור מצב רוח מרגיע ואינטימי בחדר. לדוגמה, מנורת Tiffany Martini Mission מספקת תאורת טיפאני עדינה.

'מתכת' מייצגת בהירות ודיוק.

מתכת מתבטאת בצבעי לבן ואפור. זה מצוין לשימוש בפנג שואי בכל מקום בבית שלך, במיוחד כדי להבדיל צבעים בהירים יותר. השתמש בתאורת טיפאני כדי להאיר תכונות בחדר שלך, כגון סידורי פרחים, ציורים וצמחים.

צבע לבן עשוי לשמש כסכימה לבנה לחלוטין באזור פנג שואי מסוים או שהוא עשוי לשמש יותר כמבטא. מנורת מבטא לבנה של טיפאני לילי היא עיצוב פופולרי פופולרי.

'מים' מייצגים קלות ושפע

בנוסף לכחול, שחור משמש לביטוי אלמנט זה. שימוש תאורה של מידה טיפאני באזור זה היא בחירה אידיאלית, שכן זכוכית היא סמל של מים.

טיפים נוספים:

הסר צללים

אסור להטיל צללים במהלך משימות כמו קריאה או בישול אוכל. אז וודאו שחדר העבודה והמטבח שלכם מוארים היטב עם נורות ליבון או נורות הלוגן.

לרכך פינות חדות:

לרכך פינות חדות של חדר באמצעות תאורת טיפני מבטא. ריכוך של קצוות חדים מגביר את זרימת האנרגיה ויוצר אווירה נינוחה.

איזון צורות לא סדירות:

בחדרים עם צורות לא סדירות מקמו מנורה של טיפאני באזור החסר, כדי לאפשר זרימה חיובית של אנרגיה.

עקוב אחר העצות הפשוטות האלה כדי לשנות את התאורה של החדרים שלך ותהיה עלייה בכמות האושר וההרמוניה בבית שלך. מחקר מדעי מראה שלכמה היבטים של הפנג שואי, כמו תאורה, יש השפעה חיובית למדידה על הגישה ומצב הרוח . על ידי שימוש במגוון פתרונות תאורה, כמו תאורת טיפאני, תוכלו ליצור אווירה מאוזנת והרמונית בביתכם.

About admin

Check Also

פנג שואי בארון – להוציא את השלדים

בפנג שואי, לארונות יש חשיבות רבה כמו סלון או חדר שינה. הם אינם אזורים נסתרים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.