כיצד להרכיב רהיטי עץ

לקוחות רבים או לקוחות פוטנציאליים חוששים מהעבודה שתהיה להרכיב את רהיטי העץ שלהם לאחר רכישתם. אני מקווה שמאמר זה יעזור להבהיר כמה מהשאלות שעולות באופן טבעי.

בעוד שהוראות ההרכבה משתנות בין יצרני רהיטי עץ, יש גם קווי דמיון רבים. להלן סקירה כללית שאמורה לתת לך מושג טוב יותר על מה מדובר:

שידות, שידות, שידות לילה וארון

רוב מוצרי המארז הכפריים, כגון שידות, שידות, שידות לילה ומארונות דורשים מעט מאוד הרכבה בכלל. ככלל אנו מורידים דלתות וידיות מגירות כדי להימנע מנזקים במהלך המשלוח, מכיוון שהן נוטות לבלוט ולהיות בסיכון.

ישנם חורים בחזיתות או בדלתות המגירות, וברגים כלולים, כך שלפריטים אלה זה פשוט עניין של להניח את ידית רהיטי העץ מעל החורים, להכניס את הברגים דרך הדלת או המגירה לתוך החור, ולהדק את הדברים. .

מיטות עץ עמודי עמוד נמוך

רוב יצרני האמיש אוהבים להרכיב את ראשי המיטה על מיטות העץ בעצמם. לפעמים אנחנו מבקשים מהם להשאיר את ארבע הרגליים הפינות כדי להקל על המשלוח, מכיוון שהמיטות יכולות להיות מעט מאסיביות והקטנתן עוזרת לחסוך בעלויות המשלוח.

כל יצרני הרהיטים של האמיש שאני מכיר משתמשים ב- Gorilla Glue, שהוא דבק חזק להפליא. ברגע שהם מדביקים את ראש המיטה, אתה יכול באותה מידה לשכוח לנסות לפרק אותו. אני מכיר אנשים שניסו לפרק אותם, ושברו חתיכה מהמיטה במקום.

אז ככלל, המיטות והקרשים של איימיש מגיעים מורכבים לגמרי. לכל הפחות, חלק הסולם שעובר בין שני העמודים כבר מורכב ומודבק. אם העמודים אינם מחוברים, עליך לחבר את שני חלקי הסולם האופקיים של המיטה (ראש המיטה ולוח הרגל) לארבעת העמודים הפיניים.

מיטות אמיש הן בדרך כלל 100% עץ.

זה אומר שהמזרון והקפיצים נתמכים על ידי מסגרת עץ. ככלל, שני בולי עץ עוברים בצד כל מיטה, בבסיס הקפיצים. יומני עץ אלה מחוברים לראש המיטה וללוח הרגל בכל קצה. בחלק התחתון של שני בולי עץ אלו יש חורים שנקדחו לשלושה "בולי עץ צולבים" אשר חוצים ותומכים במיטה. בעץ הצלב האמצעי, ברוב מיטות האמיש, יש חתיכת עץ קטנה שיורדת לרצפה כדי להציע רמה גבוהה יותר של תמיכה.

אז הנה לך. אם מעולם לא ראית מסגרת מיטה של ​​איימיש לפני כן, אולי תצטרך להסתכל על היומנים האלה לרגע כדי להבין את זה. אבל ברגע שאתה מבין, זה באמת די פשוט. אתה תרצה מברג, מכיוון שתרצה לתקוע כמה ברגי עץ בגודל 2 ½ אינץ' ליד המקום שבו מסתיים הבול, או "צ'אקים" כפי שהם נקראים, לחבר לתוך החורים המיועדים להם.

זה מאבטח את כל המסגרת, ויחד עם כף הדבק הכבדה של גרילה שכבר ניתנה על ידי האמיש, הופך אותו לחזק עוד יותר. פטיש גומי גם הוא שימושי למדי לפעמים, כדי להקיש על פיסת עץ מעוצבת למקומה. אבל אתה יכול להשתמש בפטיש רגיל, אם אתה מגן על העץ על ידי הכנסת ספר או משהו באמצע.

מיטות עץ נמוכות עם מסגרות מתכת

הרכבה של מיטות עץ נמוכות עם מסגרות מתכת היא אפילו קלה יותר. באופן כללי מנות הסולם מגיעות בהרכבה מוקדמת, כך שכל שעליך לעשות הוא לחבר את ה"צ'וקים "לארבעת העמודים הפינתיים ולהכניס את ברגי העץ המסופקים לאבטחתם. לרוב המיטות או שלנו עם מסגרות מתכת מותקנים מראש ברגי השהיה על יומני ראש המיטה ולוח הרגל. אתה פשוט לוקח את מסגרת המתכת ומחבר אותה על הברגים בפיגור בכל אחד מהם, ואז מהדק את האומים כדי לאבטח את המיטה.

מיטות עץ עם מסגרות מתכת הן מאוד יציבות וכנראה קצת יותר קלות להרכבה מאשר מיטות העץ ב -100%. הם גם לוקחים קצת פחות מקום הצידה, מכיוון שאין להם את מסילות הצד של היומן בצד. אתה יכול להשיג מסילות צד דקורטיביות של עץ להדק על מסגרת המיטה המתכתית, אם הצגת מסגרת מיטה מטרידה אותך. אתה יכול גם לכסות את מסגרת המיטה המתכתית בחצאית, והיא לא תראה כאשר המיטה מוכנה בכל מקרה.

הרכבת מיטות עץ חופה

הרכבת מיטת עץ לחופה היא קצת יותר מאתגרת מהאחרים, פשוט בגלל הגובה והגודל של בולי העץ. זו בהחלט עבודה של שני אנשים – אני מכיר כמה גברים די מכניים שניסו לעשות אחד בעצמם ובאמת היה להם די הרבה זמן. זה לא משנה כמה אתה שימושי, אתה צריך מישהו שיחזיק פוסט אחד בזמן שאתה עובד על אחר! חוץ מזה זה באמת לא קשה מדי.

יש פשוט יומנים לחיבור לחלק העליון וגם לחלק התחתון, ולמעשה, זה לא יזיק שיש כמה אנשים שיעזרו להחזיק את החלקים כשאתה מהדק את הברגים.

אם אני יכול לעשות את זה…

אני לא ידוע בתור מכני או שימושי, אבל הרכבתי מיטת עץ נמוכה עם מסגרת מתכת בפחות מחצי שעה בעזרת בני בן ה-11. אז אם אתה מאותגר מכנית, זה באמת לא כל כך נורא.

אבל אם מיטת עץ היא מה שתמיד קיווית לה אבל אתה באמת המום מהמחשבה להרכיב אותה, למה שלא תכין כמה עוגיות שוקולד צ'יפס לאחד החברים שלך עם מברג ותן להם לתת לך יד. עם זאת, לעניות דעתי, חיבור מיטת עץ זה לא כמעט קשה כמו כמה פרויקטי הרכבה אחרים שהתמודדתי עליהם. אז הוצא את המברג שלך ותתחיל!

About admin

Check Also

הגורמים החשובים ביותר לבחירת ריהוט משרדי מנהלים

בין אם אתם מנהלים עסק משלכם מהבית או מבניין משרדים, כדאי לשקול השקעה בריהוט משרדי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.