כיצד לבחור חלונות ודלתות אלומיניום איכותיים

אלומיניום הוא החומר המועדף עבור מסגרות דלתות וחלונות בשל תכונותיו המבניות והאסתטיות הטבועות. דלתות וחלונות העשויים מסגרות אלומיניום עם זיגוג זכוכית עשויים להיראות אותו הדבר מרחוק, אך תסתכלו מקרוב וההבדל בין מוצר איכותי לכזה שמיוצר על ידי יצרן מקומי מתברר. אם אתם משקיעים בדלתות וחלונות משתלם לקנות רק מוצרים איכותיים.

שילוב חלק של חומרה עם מסגרת אלומיניום

המראה כמו גם הביצועים של חלונות אלומיניום תלויים ומושפעים מהאופן שבו החומרה משולבת במסגרת. אם לחלון יש צירים אז לאופן שבו הצירים מתוכננים והתאמתם למסגרת יש השפעה על קלות הפתיחה והסגירה וכן צמצום פערים ובכך מונע הפסדי אנרגיה. יצרנים איכותיים מתכננים ומייצרים חומרה משלהם שתתאים לחלונות ודלתות.

ייצור מדויק

רוב המייצרים הכלליים אינם עובדים לפי סובלנות הדוקה בעת ייצור מסגרות מפרופילי אלומיניום. יכולים להיות פערים בין החיבורים וזה יכול להיראות לא נאות ואם חלקי המסגרת אינם מיושרים היטב, סגירה ופתיחה שלהם הופכת למטלה. יצרני האיכות כוללים גם הפסקות תרמיות וליבת קצף המספקות בידוד נוסף.

סיים

יצרנים איכותיים מציעים אלומיניום במגוון גימורים כגון גימור מאנוד טבעי בגוונים שונים, צבעים מתכתיים, ציפוי אבקה מהיר בצבע קבוע ושכבת נייר גרגר למראה טבעי. אתה יכול ללכת צעד קדימה ולבחור מסגרות אלומיניום בעלות גימור צבע אחד לפנים ואחר בחוץ כדי להתאים לחזיתות הבניין.

זיגוג יחיד או כפול או משולש?

כאשר חלונות עם זיגוג כפול מציעים כל כך הרבה יתרונות, אין טעם לחסוך קצת כסף על ידי בחירת זיגוג יחיד. זיגוג כפול או אפילו משולש עדיף מבחינת חיסכון באנרגיה וגם מבחינת בידוד אקוסטי. כמה יצרנים מתקדמים מציעים זיגוג כפול מלא בגז ואטום לחלוטין. יש לך גם את הבחירה של תריסים המשולבים בתוך הזיגוג, מה שגורם למראה מסודר יותר וקלות שימוש. כאשר מדברים על זיגוג, יש לזכור כי הזכוכית משתנה מאוד. מומלץ לחפש חלונות עם זכוכית פנימית E נמוכה ואולי זכוכית משוריינת כדי שבמקרה שהזכוכית נשברת, הרצפה לא תהיה זרועה בשברי זכוכית. ניתן גם לבחור זכוכית המצופה לשיקוף חום ובכך להפחית את צריכת האנרגיה.

עד כמה בטוחים חלונות האלומיניום?

יצרני איכות מציעים חלונות התואמים את התקנים הבריטיים PAS 24:2012. החומר, העיצוב והייצור של החלונות מקשים על פורצים להכריח את החלונות. עליך לחפש מערכת נעילת פלדה מרובת נקודות וזיגוג פנימי לאבטחה טובה יותר.

משתלם להשקיע במותגים מוכרים בעולם המציעים חלונות אלומיניום איכותיים. חלונות נראים מושלם מבפנים ומבחוץ. הם יהיו קלים לתפעול ותיהנו מהשימוש בהם במשך שנים במינימום תחזוקה. זה עשוי לעלות יותר בהתחלה אבל חלון אלומיניום איכותי גם מוסיף לערך הבית שלך.

About admin

Check Also

חשיבות הגנת הדלת, המשקוף והסף הזמניים במהלך בנייה ושיפוץ

הכניסה הקדמית הכוללת את הדלת, המשקופים והסף הוא נקודת המוקד של בית הלקוח שלך. זה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.