כיצד לבחור את התריסים הטובים ביותר עבור דלתות הזזה למרפסת

דלתות הזזה למרפסת הן מעברים מושלמים בין פנים לחוץ. עצם בנייתו מציג כמה סוגיות בעניין הטיפול בחלון. טיפולי חלונות נחוצים כי ייתכן שיהיה צורך בפרטיות ובצורך לכבות אור לפעמים. שקול את החלופות ולכל אחת יש חיסרון כלשהו או אחר.

וילונות

וילונות הם כמובן הבחירה הראשונה, אבל הבד יכול להפריע והם תופסים מקום, מונעים קצת אור ואוויר.

וילונות חיצוניים אנכיים

שווה לשקול יריעות אנכיות עם חלוניות אנכיות הניתנות לסיבוב 180 מעלות אם תרצו פרטיות ושליטה באור. תריסים כאלה להזזה של דלתות מרפסת יכולים להיות עשויים מעץ, במבוק, אלומיניום קל משקל או בדים בעלי מרקם. כל המנגנון לתליית התריסים מסורבל ויקר.

לוחות גלישה

אפשר להצטייד בפאנלים מעץ לכיסוי פתח דלת ההזזה. כאשר הם סגורים, הפאנלים מנתקים אור ואוויר לחלוטין ומספקים פרטיות מוחלטת. עם זאת, הלוחות חייבים להיערם זה על זה וזה תופס מקום. זה יכול להיות מסורבל לתפעול.

ישנן גם אפשרויות אחרות, אך ללא קשר לאיזו מהן תבחר, ישנן בעיות טבועות בכל אחת מהן. תחזוקה היא גורם נוסף כמו העלות. הוספת וילון חיצוני אכן מציגה סיבוך נוסף בצורה של חדירה למראה חלק של דלת מרפסת הזזה.

יש פתרון שעושה סיבוכים של טיפולי חלון חיצוניים מסורתיים לדלתות מרפסת הזזה. הדרך הפשוטה, המסודרת והאלגנטית ביותר היא לכלול תריסים בתוך השמשות של לוחות ההזזה. זה מבטל את כל החסרונות של תריסים חיצוניים. אין מה להפריע. דלתות ההזזה מופיעות במלוא תפארתן הטבעית ללא תריסים שיחתכו את הנוף או את המראה של אותו חלק של הקיר. השאלה של ניקוי התריסים פשוט לא עולה. התריסים סגורים היטב בין שתי זגוגיות ולכלוך לא יכול להגיע אליהם. בלי שום דבר שיעכב את תנועתם, ניתן להזיז לוחות הזזה של הדלת כרצונם.

אז איך פותחים או סוגרים את התריסים כשהם מאובטחים בתוך הזיגוג הכפול של דלתות ההזזה? הפתרון הוא הפשטות עצמה. מחוונים מגנטיים עוזרים להעלות או להוריד את התריסים.

המכלול כולו סגור בתוך מסגרות uPVC או אלומיניום. מסגרות אלו משולבות במסגרת הראשית של דלתות ההזזה. ניתן להרכיב מסגרות כאלה גם בדלתות הזזה קיימות כדי להעניק לחלל הפנים מראה חדש ומלוטש נעים שלא לדבר על הנוחות שסוג זה של תריסים לדלתות הזזה מספק. זה יכול להיות ואולי היא האפשרות הטובה ביותר עבור דלתות הזזה.

יש בונוס נוסף כאשר בוחרים בווילונות משולבים. הזיגוג הכפול משמש כמחסום אקוסטי וגם חוסך באנרגיה. השקעה בתריסים אינטגרליים כאלה היא ההימור הטוב ביותר מכיוון שהם למעשה חוסכים כסף תוך שיפור האסתטיקה הכללית של חללי הפנים.

About admin

Check Also

חשיבות הגנת הדלת, המשקוף והסף הזמניים במהלך בנייה ושיפוץ

הכניסה הקדמית הכוללת את הדלת, המשקופים והסף הוא נקודת המוקד של בית הלקוח שלך. זה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.