כיצד השתנה עיצוב רהיטים ב-100 השנים האחרונות

הצרכים והרצונות של הצרכנים השתנו מאוד עם הזמן. זה ניכר עם כל מה שהשתנה בטכנולוגיה, כלי רכב, אופנה ועיצוב הבית. כל היבט של קנייה צרכנית סומן בשינוי מתמיד בעיצוב. הצרכנים אולי לא לגמרי מודעים לזה, אבל עיצוב הרהיטים השתנה מאוד במהלך 100 השנים האחרונות.

העידן המוקדם של עיצוב רהיטים היה מסומן על ידי הרבה יצירות בעבודת יד. חלק ניכר מהרהיטים מהעידן המוקדם של עיצוב רהיטים יוצרו מחוץ לארצות הברית. איטליה, מקסיקו, דנמרק, שבדיה וקנדה היו כולן השחקניות העיקריות בזירת ייבוא ​​הרהיטים.

חלק מהאזורים הללו עדיין מספקים רהיטים לארה"ב, אבל ארה"ב לא מסתמכת על יבוא בכבדות כמו לפני 100 שנה. חלק ניכר מהרהיטים שנרכשים ברחבי המדינות מיוצרים באמריקה.

העיצוב האמריקאי סימן גם כן שינוי בכמות. רהיטים מסוימים מיוצרים בהמוניהם באמצעות התקדמות טכנולוגית שהפחיתה באופן דרסטי הרבה טכניקות ייצור בעבודת יד. זה שינה את הדרך שבה צרכנים קונים גם רהיטים. עיצובי הרהיטים של ימינו התרחבו וכוללים יותר מספה ומושב אהבה. ערכות רהיטים רבות מעוצבות עם כורסה או עות'מאנית. עיצוב מורחב זה תמך בפיתוחי הדיור שתוכננו ליחידות משפחתיות גדולות יותר.

היבט נוסף של עיצוב המסמן שינוי הוא הזנים השונים הזמינים. ספות וכיסאות עשויים מעור וזמש, אך ישנם גם מעצבים ייחודיים המתמחים בעיצובי חומרים נוספים. יש מעצבים שמייצרים ספות מנייר. אחרים עשויים אפילו להשתמש בחומרים ייחודיים כמו קריסטלים כדי ליצור כיסאות. רוב זה הוא ניסיוני, אבל רבים מהעיצובים הנוכחיים נותנים הצצה קטנה לעיצובי רהיטים עתידיים.

זה מתממש עוד יותר ככל שיותר מעצבים הולכים ירוקים ומשתמשים בפחות עץ לבניית רהיטים. הרבה מזה מבוסס על חברות הכוח שעומדות מאחורי רבים מהעיצובים שנרכשים היום. העסק של מכירת רהיטים אינו עוד שוק מכירות חד מימדי. כיום לדוגמניות-על לשעבר כמו סינדי קרופורד יש יד מרכזית ביצירת שונה עיצובי רהיטים. זה מסמן שינוי גדול מהעיצובים המוגבלים שהיו זמינים לפני 100 שנה.

מגוון זה הוא חלק מהשינוי לו ציפו הצרכנים בשנים האחרונות. ריהוט של ימינו הוא דבר שיחה. זה יותר מזוג כיסאות וספה. רהיטים מגיעים בטקסטורות וצבעים שונים. ישנן ספות קטיפה, כיסאות דקורטיביים וספות צבעוניות שעוצבו בטכנולוגיה. יצירות אלה מציגות שינויים מתמשכים בעיצוב.

About admin

Check Also

הגורמים החשובים ביותר לבחירת ריהוט משרדי מנהלים

בין אם אתם מנהלים עסק משלכם מהבית או מבניין משרדים, כדאי לשקול השקעה בריהוט משרדי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.