כיורי מטבח מנירוסטה: בחירת החומרים הטובים ביותר

אם אתה מחפש לקנות כיור מטבח מנירוסטה, יש כמה שיקולים משעממים אך חשובים מאוד שאתה צריך לחקור. לא משנה אם אתה מחפש כיור מובנה (כזה שנשמט לתוך משטח העבודה שלך) או תחתית (או מתחת לכיור הדלפק), אתה רוצה לוודא שהזמן והכסף שלך מושקעים היטב.

במאמר זה תגלו (מהר) מה לחפש בכל הנוגע לעובי פלדה (נמדד במד). בנוסף תגלה עוד על הרכב הפלדה. זה נמדד בדרך כלל לפי תכולת הכרום והניקל – ה'מרכיבים' העיקריים שהופכים את כיור המטבח מנירוסטה שלך, אל חלד!

כיורי מטבח ומד (עובי פלדה)

יש הרבה סיבות לקנות נירוסטה לעומת כיור גרניט או קרמי. ראשית היא העלות מכיוון שאתה יכול לקבל ערך רב עבור כמה מאות דולרים בלבד עם כיור מטבח בנוי היטב. ושנית, פחות סבירות שהם יישתקו ויסדקו בשימוש יומיומי.

כיורים מיוצרים בדרך כלל מפלדה 18/10 (זהו היחס בין כרום לניקל) ומגיעים במגוון עוביים. בעוד קמעונאים רבים מדברים על עובי פלדה, זוהי למעשה מדידה של המשקל למטר מרובע.

עכשיו יש לך משהו שיגרום לנציג המכירות להיראות רע!

לנוחות, נדבר במונחים של עובי!

עובי הפלדה נמדד במד עם מספרים נמוכים יותר המציינים עובי גדול יותר. חומרי בנייה של כיור עבים יותר פירושם שהכיור שלך פחות יתעקם, יתכופף ויתקע בשימוש יומיומי.

רוב כיורי המטבח האיכותיים בנויים מפלדת אל חלד 16 ג', חלקם מגיעים כגודל 18 וחלופות זולות יותר מפלדת 20 או 22.

עבור רובנו המספר די חסר תועלת עד שחושבים שפלדה 16 ג' עבה ב-20% בערך מפלדה 18 ג'! עבור כיור בנוי מוצק, מד 16 הוא סימן לאיכות.

מה גמר אתה מחפש?

גימור כיור נירוסטה הפופולרי והנפוץ ביותר הוא סאטן מוברש. האלטרנטיבות כוללות גימור מלוטש, משי ופשתן. כפי שהשמות מרמזים, פלדה מוברשת הוברשה (או שחיקה) באמצעות נייר זכוכית עדין.

גימורי הסאטן מבוצעים באמצעות מטליות עדינות יותר, עמוסות במשחה שוחקת עם הגימור הסופי בהתאם למידת השוחקים של המשחה. הגימור המלוטש הוא המשובח מבין השלושה (מוברש, סאטן ומלוטש).

חשוב לזכור שלא משנה באיזה גימור תבחרו שריטות עמוקות עלולות להיות קשה להוציא. אמנם אתה תמיד צריך לשמור על הכיור שלך ולהגן עליו, אבל חשוב לקבל שהוא ישרוט ותמונה איזה גימור ייראה הכי טוב עבורך.

אנשים רבים בוחרים בכיור על בסיס עיצוב על פני גימור וזכרו שעם הזמן תיווצר הצטברות של מיקרו שריטות באמצעות בלאי יומיומי ישנה את מראה הכיור שלכם אך יכול גם להוסיף אופי למטבח שלכם.

החלטות קנייה סופיות

בסופו של דבר ההחלטה הסופית מסתכמת במציאת כיור מטבח איכותי מיצרן מוביל שנראה טוב ומתאים למטבח שלכם.

עם זאת, תמיד טוב לדעת שהכסף שלך הוצא היטב והכיור שאתה משקיע בו יכול להחזיק מעמד לאורך המטבח שלך עם בחירה קפדנית של העובי, הגימור הנכון וכמובן קצת טיפול. רוב המותגים האיכותיים מגיעים עם אחריות מוגבלת כך שתוכלו להיות בטוחים שהכיור שלכם יחזיק מעמד!

About admin

Check Also

כיורי מטבח: מיון, שירות ועוד

כדי להתרחק מחווית ניקוז יש לשים לב בעת התקנה זהה שכן זהו אזור המטבח שיצטרך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.