יתרונות וחסרונות של משטחי אבץ

השימוש באבץ ובמתכות אחרות למשטחים ולמגוון משטחי מטבח הוא טרנד מתפתח. זה נותן מראה חמים למטבח. צבע האבץ דומה יותר לפיוטר ואינו דומה לנירוסטה כלל. הגימור למעשה מזכיר את המראה העמום יותר הייחודי למתכות כדורים. עם הזמן, אבץ מתחמצן ומקבל פטינה כמו של גביע אמריקאי מוקדם. למרות שהוא רך יותר מפלדת אל חלד, אבץ יתנגד לשקעים. עם זאת, זה ישרט עם שימוש תכוף. למרבה המזל, אנשים רבים מגלים שזה מוסיף לקסם הכפרי. שוליים וקרש חיתוך מומלצים למניעת נזקי חום ושריטות.

בכל מקרה, מדובר בשינוי נחמד מהמראה הקר והמוסדי של הנירוסטה. למי שמעדיף מראה נקי ומלוטש יותר לדלפקי האבץ, ניתן למרוח שכבה שקופה כדי לשמור על גימור חלק יותר. אם מישהו לא מרוצה מלראות כל כך הרבה בלאי, אפשרות נוספת תהיה ללטש את האבץ באופן קבוע כדי להאיר את המראה. כמו כן, תהליך השיוף להעלמת שריטות ובלאי לא רצויים אינו קשה.

מכיוון שאבץ הוא מינרל הכרחי לגוף, זהו חומר בטוח לחלוטין לשימוש עבור משטחים. מכיוון שתחמוצת האבץ שנוצרת על פני השטח היא מעכבת טבעית של עובש, טחב וחיידקים, מומלץ מאוד להשתמש בו על קוביות חיתוך ולאזורי הכנת מזון. זכור כי מזונות ומשקאות שונים עשויים להטביע את חותמם על משטח אבץ, אך מכיוון שאבץ אינו נקבובי באופן טבעי, הוא כמעט עמיד בפני כתמים. ניקוי ותחזוקה הם פשוטים, מכיוון שניתן לנגב אבץ בקלות עם מים חמים וחומר ניקוי עדין. אין להשתמש בחומרי ניקוי המכילים חומרים שוחקים. אם תהליך ההכתמה הטבעי אינו רצוי, ייתכן שהוא נשלט במידה מסוימת על ידי שעווה של פני השטח עם שעוות דבורים.

בדיוק כמו כל חומר אחר המשמש למשטחים, דלפקי אבץ יכולים להכיל כל כיור תחתון לבחירתך. אפשרות פופולרית נוספת היא כיור אבץ מותאם אישית מרותך לדלפק כך שהוא יהפוך ליצירה אינטגרלית ללא תפרים. בנוסף למשטחים, ניתן להשתמש באבץ לעיצוב משטחים אחרים. אריחי מתכת ונתזי גב מעוצבים זמינים גם הם למראה מותאם אישית. קולטי אדים, דלתות ארונות ולוחות קיר הם אפשרויות נוספות המוצעות להעצמת הקסם הכפרי של כל מטבח.

מחיר האבץ מתחיל בכ-120 דולר למטר מרובע. למרות שזה בערך אותו מחיר כמו גרניט, המראה הוא ייחודי ומעצב לחלוטין. נירוסטה עשויה להיות עמידה ולהיראות חלקה במטבח מודרני, אבל מתכות כמו אבץ ונחושת מסוגלות להשתלב יפה עם מטבחים בסגנון מסורתי יותר או בסגנון העולם הישן. יתרון אחד שיש למשטחי מתכת על פני כל החומרים האחרים הוא שהם ניתנים למחזור לחלוטין. כבונוס נוסף, ניתן לעצב את הקצוות של דלפקי המתכת הרכים יותר כמעט בכל עיצוב שתוכלו לדמיין.

About admin

Check Also

כיורי מטבח: מיון, שירות ועוד

כדי להתרחק מחווית ניקוז יש לשים לב בעת התקנה זהה שכן זהו אזור המטבח שיצטרך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.