יתרונות דלתות פנים תלויות מראש

דלתות פנים תלויות מראש קלות ומהירות מאוד להתקנה. אם אתם משפצים או בונים בית חדש, שימוש בדלתות אלו יחסוך זמן וגם כסף. רוב סוגי הדלתות הללו מתנדנדות כמו, דלתות צרפתיות ודלתות כפולות. התקנת דלתות תלויות מראש קלה אפילו למתחילים.

סוגי דלתות

דלתות תלות מראש בליבה חלולה הן סוג הדלתות הנפוץ ביותר בשוק. הם קלים ויכולים להיות מאוד אלגנטיים במראה. חסרון אחד לסוג הליבה החלולה הוא שהם אינם אטומים לרעש. רעש יסנן דרך ליבה חלולה בקלות. הליבות החלולות מגיעות בסוגי פורניר עץ רבים, וניתן לצבוע אותן כדי להתאים לעבודות עץ קיימות או לצבוע אותן.

דלתות שנתלו מראש בליבה מוצקה הן יותר מליבה חלולה אבל פחות מדלת מוצקה. לדלתות ליבה מוצקות יש בדרך כלל גם מראה חיצוני של פורניר. הם קצת יותר עבודה להתקנה והם הרבה יותר כבדים. הם גם חסינים יותר לקול מאשר הליבה החלולה.

דלתות מוצקות הן גם כבדות והן אפילו יקרות יותר. הם מגיעים בכל זני העץ וניתן להכתים, לכה או לצבוע.

חלק מהדלתות שנתלו מראש מגיעות גזוזות מראש. זה חוסך זמן, אנרגיה וכסף. אם הדלת שתבחרו לא מגיעה גזורה מראש, אולי תרצו

לקנות מארז עבורו ולחתוך אותו מראש לפני ההתקנה. זה הופך את ההתקנה למהירה וקלה יותר.

יש לקבל החלטות

לפני שתרכוש דלת תלויה מראש, תצטרך לקבל כמה החלטות. תצטרכו לבחור באיזה כיוון הדלת תתנדנד. רוב האנשים מקבלים את ההחלטה הזו לפי היכן ממוקם מתג האור. כאשר הנדנדה היא מול מתג האור, זה יקשה על הדלקת האורות. בחירות נוספות שיש לעשות כוללות את גודל הפתח, האם יתווספו ריצוף או שטיחים ואיזה סגנון יתאים ביותר לחדר.

גודל

קביעת הגודל שתזדקק לפתח היא קלה ברגע שאתה מבין כיצד למדוד. פתח בסיסי ממוסגר הוא בדרך כלל שני אינצ'ים רחב יותר ממה שהדלת צריכה להיות. בתים חדשים רבים יותר יש גדלים סטנדרטיים. דלתות חדר שינה ממוסגרות נוטות להיות רוחב של שני מטרים ושישה אינצ'ים, מה שאומר שהדלת צריכה להיות 30 אינץ'. דלתות חדר האמבטיה הן לרוב שני רגל וארבעה אינץ' מה שהופך את הדלת עצמה ל-28 אינץ'. דלתות נכים הן תמיד שלוש מטרים כדי לאפשר גישה נוחה לכיסאות גלגלים. לבתים ישנים יותר עשויים להיות פתחים גדולים יותר או קטנים יותר, לכן יש למדוד את הפתח לפני שתבחרו.

יסודות תליית דלת

דלת פנים תלויה מראש מגיעה עם חומרה. פרק בזהירות את הדלת ובדוק אותה בזהירות. דלתות צריכות להיות סגורות בעת התלייה. הנח את הדלת התלויה מראש בפתח. התחל עם הצד הנדנדה תחילה בדוק כדי לוודא שהוא ישר. אם לא מפולס, אתה יכול להשתמש בשימס כדי ליישר אותו.

אם אתה מתכנן להוסיף שטיח מאוחר יותר, תצטרך להגדיר את הדלת על בלוקים קטנים. בלוקים של חצי אינץ' אחד יספקו מספיק מקום לשטיח ויאפשרו לו להתנדנד בחופשיות.

עמוד בצד הפנימי של החדר והכנס את הדלת התלויה מראש בזהירות לתוך הפתח. ודא שהמעטפת צמודה לקיר הגבס. מסמר את המעטפת בערך שני סנטימטרים מעל הרצפה. זה יחזיק את הדלת בזמן שאתה בודק כדי לוודא שהיא מפולסת. ניתן להשתמש בשמס כדי לתמוך בדלת בזמן שאתה מרימה אותה מעט כדי להשיג אינסטלציה מושלמת. ברגע שהדלת מפולסת, אתה מסמר את המעטפת ליד הצירים. פתח את הדלת ומסמר את החלק העליון של המעטפת. אתה תשתמש במסמר או שניים לכל צד עד שתבדוק שוב את הדלת כדי לוודא שהיא ישרה. ברגע שאתה בטוח תשים מסמרים ליד הצירים וברווחים קבועים.

גימור הבית בעצמך והתקנת דלתות פנים תלויות מראש היא דרך לחסוך כסף. הזמן הנדרש עשוי לתרגם ליותר קפיטול עבור פרויקטים אחרים או ריצוף מיוחד לחדר.

About admin

Check Also

חשיבות הגנת הדלת, המשקוף והסף הזמניים במהלך בנייה ושיפוץ

הכניסה הקדמית הכוללת את הדלת, המשקופים והסף הוא נקודת המוקד של בית הלקוח שלך. זה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.