יש להימנע מטעויות בעת התקנה/תיקון של דלתות מוסך

דלתות מוסך הן כבדות למדי, והן מגנות על כלי הרכב שלך מפני אבק חיצוני, לכלוך והתקפות פריצה. לכן, אתה צריך להתקין אותם בזהירות בצורה המקצועית ביותר. כן, התקנת דלת מוסך היא תהליך יקר. קבלת סיוע ותמיכה מקצועיים עשויה להיות כרוכה בהרבה כסף. הפיכתו לפרויקט עשה זאת בעצמך היא הדרך היחידה להוזיל עלויות בתהליך זה. עם זאת, ודא שיש לך מספיק ניסיון בזה לפני שאתה מתמכר לפעילות זו. טעות קלה כאן עלולה לא להתאים את כל מערך הדלתות שלך, ולהפוך אותה לתהליך יקר מאוד עבורך. להלן כמה מהטעויות הנפוצות שאנשים בדרך כלל מבצעים בעת התקנת/תיקון דלתות המוסך שלהם.

1. שאננות

האם דלת המוסך שלך לא נפתחת או נסגרת בצורה חלקה כמו בדרך כלל? זה אמור לצלצל בפעמון אזעקה בראש שלך שזה יכול להיות בעיה עם המסילות או הקפיצים. לא פעם, אנשים מפעילים לחץ ומנסים לפתוח/לסגור את הדלתות בכוח רב, והם מתעלמים מהבעיה כל עוד השיטה הזו עובדת כמו שצריך. כשהשיטה כבר לא עובדת, הם מתקשרים למומחה רק כדי לברר כי סדק קטן במסלולים צמח לבעיה גדולה וגרם לבעיות יישור שגויות. כשאתה לא מזהה את הבעיות הקטנות האלה קודם לכן, אתה צריך לעלות עלויות עצומות כדי לתקן את הבלגן שאיפשרת להם לצמוח. נקו את מסילות המתכת במוסך שלכם לעתים קרובות כך שיהיו נקיים מאבק ופסולת; זה יבטיח שהדלתות שלך ינועו בצורה חלקה.

2. מסמרים או ברגים?

אחד הגורמים העיקריים לתיקון שערים במוסך הוא כיפוף או שבירת מסמרים. אנשים רבים מרגישים שהברגים יקרים ובמקום זאת משתמשים במסמרים לחיבור הדלתות למסילות או למסגרות. בעוד מסמרים חוסכים לך הרבה מאוד כסף בהתחלה, הם ניתנים בקלות רבה מדי בגלל משקל הדלתות ומתכופפים/נשברים בקרוב. זה המקום שבו חשיבה של תמונה גדולה תעזור לך מאוד. האם אתה רוצה לחסוך כמה דולרים על בחירת מסמרים במקום ברגים ובסופו של דבר לשרוף חור עמוק בכיס שלך מאוחר יותר כאשר מסמרים אלה נכנעים מוקדם מדי וגורמים לנזקים מוגזמים לדלתותיך?

3. נוסע בזמן שדלת המוסך בתנועה

גם בעיות תיקון דלתות עיליות מתרחשות בעיקר בגלל חוסר הסבלנות שלנו. כמה מאיתנו נוסעים לתוך המוסך שלנו או ממנו כשהדלתות עדיין זזות? בניסיון לצאת או להיכנס בחיפזון, איננו שמים לב לעובדה שאנו גורמים נזק מופרז לדלתות עקב חיכוך מהרכבים שלנו. דלתות אלו די כבדות, כך שכאשר הן נפגעות מרכבינו, ההשפעה היא עצומה למדי וכרוכה בעלויות אדירות לתיקון. הפתרון היחיד להיפטר מבעיה זו הוא להמתין בסבלנות עד שהדלתות יתגלגלו לגמרי ואז להיכנס למוסך שלנו. הפעלת שתי דקות של סבלנות יכולה לחסוך עבורנו עלויות אדירות בטווח הארוך.

About admin

Check Also

חשיבות הגנת הדלת, המשקוף והסף הזמניים במהלך בנייה ושיפוץ

הכניסה הקדמית הכוללת את הדלת, המשקופים והסף הוא נקודת המוקד של בית הלקוח שלך. זה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.