יש להחליף פריטי פנג שואי שבורים

מרפאים או משפרי פנג שואי משמשים כדי לדכא צ'י רע או לעודד צ'י טוב לבקר. בבית הספר של כוכב המעופף, יש להעביר את הפריטים על בסיס שנתי וחודשי, כדי לבצע את השינויים הדרושים כראוי. תמיד יש לטפל בבעיות השנתיות תחילה, ולאחר מכן משתמשים ב'טאי צ'י קטן' כדי לטפל במצוקות החודשיות.

דבר אחד שלעתים רחוקות מתייחסים אליו עם הפריטים הוא זה של חפצים שבורים או שבורים. קודם כל, זה נחשב צ'י רע לשמור על כל פריט שניזוק. הדוגמה הסטנדרטית כוללת בגדים: אם יש בבגדים שלך חורים וסגירות כבר לא עובדות, היית נפטר מהם. אותו עיקרון חל על פריטי פנג שואי פגומים. החשובים ביותר הם התרופות שמגינות.

לגבי דברים כמו פגודת 5 האלמנטים, פעמון מצלצל, קריסטלים ופסלי אלוהות שמימיים, שבב או איבר שבור נחשבים כאינדיקציה לכך שהחפץ הזה מוגן עליך. בעצם, זה 'ספג מכה בשבילך' והציל אותך מאיזו קטסטרופה. בעוד שמי שלא מבין זאת עשוי ללגלג, אלו מאיתנו שסבלו מאוד מהפגיעה בצ'י הרע של הכוכבים חסרי המזל מוודאים שאנו מוגנים כראוי. כפי שנאמר במאמרים קודמים בנושא זה, "אפילו לא ידעתי שקיימים דברים כמו כוכבים מעופפים, אבל הם השיגו אותי בכל זאת".

לחלק מהמתרגלים של פליינג סטאר פנג שואי קרו דברים מוזרים באמת עם אותם תרופות הגנה (ראה כמה מהמאמרים הקודמים שלי בנושא לסיפורים שלי). אנשים שיכולים להרגיש אנרגיות עדינות יכולים לדעת מיד מתי האנרגיה השתנתה לטובה. משהו פשוט כמו תליית פעמון רוח על ציר של כוכב רע יכול להאיר את האזור ולהפוך אותו לנוח. כמו כן עבור החלפת תרופה שבורה או מתוקנת; האנרגיה משתנה מיד וזה פשוט מרגיש טוב יותר.

גם אם לא מתרגלים פנג שואי עדיין, ייתכן שפריטי תכשיטים מגנים מסוימים ספגו מכה עבור העונד. זה בולט במיוחד עם פריטי קריסטל בני העידן החדש. ברגע שלבשת גילוף מגן קריסטל והיה לך להתפוצץ לאבק תוך כדי עונדת אותו, אתה תבין. מכיוון שפריטים שהיו שייכים לאחרים עדיין עשויים לשאת את האנרגיה שלהם, מומלץ גם לנקות הכל לפני השימוש בהם. ניתן לשפשף מלח על הפריט או 'למרח' אותו בעלי מרווה מטפטפים, או להניח אותו בקערת מלח באור השמש למשך מספר ימים, או להניח אותו בלהבה של נר, או כל אמצעי ניקוי מסורתי אחר.

עבור מתרגלי פנג שואי, כל התרופות והמשפרות מתנקות מדי שנה לפני שהם מועברים לכיוונים החדשים. חלקם צריכים להיות מוחלפים; ללא ספק פגומים. יש להתייחס בכבוד לחפצים השבורים, ולא רק לזרוק אותם לפח. ניתן לקבור אותם, לשרוף אותם או לזרוק אותם לים לאחר שהבעלים מודה על כך שהם מוגנים מאיזו התרחשות מגעילה. בכל מקרה, בין אם ישנה ובין אם חדשה, השנה החדשה דורשת אנרגיה חדשה, אז זה נחמד להיות מסוגלים לקבל מספיק תרופות כדי לתת קצת לנוח באזור האחסון בעוד שחדשות יעברו את השנה הבאה.

©2010 Dr.Valerie Olmsted כל הזכויות שמורות

About admin

Check Also

פנג שואי בארון – להוציא את השלדים

בפנג שואי, לארונות יש חשיבות רבה כמו סלון או חדר שינה. הם אינם אזורים נסתרים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.