יצרני רהיטים: סוגים שונים של עור

שיזוף עור היה אחת הפעילויות העתיקות ביותר בתרבות האנושית כאשר אנשים השתמשו בעור לייצור פריטים מורכבים כמו כפפות, שריון והנעלה. עם הזמן התעשייה סובבה להביא התקדמות טכנולוגית חדשה שהפכה את השיזוף והגימור להיגייני, ידידותי לסביבה ויעיל ביותר בייצור איכויות שונות של עור.

איכות העור תלויה לא רק בטכנולוגיית העיבוד שבה נעשה שימוש אלא גם בגזע החיה, באקלים שבו חיה החיה ושכבת העור בה נעשה שימוש. להלן סוגי העור השונים שאתה צריך להכיר לפני שאתה בוחר אחד לסוויטת הטרקלין שלך.

• עור מלא

סוג זה של עור מגיע מהשכבה העליונה של העור מה שהופך אותו לאיכות העור הגבוהה ביותר. הוא שומר על הפגמים והקשיחות המקוריים מכיוון שלא נעשו בו פיצולים או שינויים פני השטח ובכך הופך אותו למתאים לאוכף. בגלל החוזק והעמידות שלה, היא נשארת בחירה פופולרית מה שהופך אותה לאופציה היקרה ביותר. זוהי צורת העור הטבעית ביותר שכן היא נוצרת על ידי הסרת השערות על האפידרמיס של העור. עור מלא טובל בצבע שקוף שצובע אותו בצורה אחידה, אך הוא נעשה בצורה כזו שהוא שומר על המראה הטבעי שלו.

• עור גרגר עליון

עור גרגר העליון מושג מהעור החיצוני, אך בניגוד לגרגר מלא, כל הפגמים שלו מוסרים על ידי שיוף המשטחים. הוא מצופה בגרגרים מלאכותיים כדי לתת לו גימור בלתי שבור על ידי כיסוי הפגמים, הצלקות והשריטות. עור בעל גרגירים עליונים חלק וגמיש עם כתמים או פיגמנטציה המעניקים לו מראה אטרקטיבי. הוא מדורג במקום השני אחרי עור מלא מכיוון שהוא חזק אך לא עמיד באותה מידה. הוא משמש לייצור מוצרים יוקרתיים כגון פינת ישיבה.

• גרגר מתוקן/עור אמיתי

עור גרגר מתוקן עשוי משכבת ​​העור שנותרה לאחר פיצול החלק העליון ומשטחו נצבע בספריי ומוטבע בדוגמה דמוית עור להענקת מראה טבעי. העיבוד שלו משנה את יכולת הנשימה של העור בשל הליטוש המשמש לתיקון השריטות הקיימות על הגרגיר.

עור באיכות טובה הוא די יקר כי הוא עמיד ומציע לך שירות לאורך זמן. יצרני רהיטים לעשות שימוש בכל סוגי העור השונים שיש להם מראה ייחודי משלהם, ומטרות שונות. עליך לבחור את המתאימה ביותר לרצונותיך.

About admin

Check Also

ריהוט עץ בקוסטה ריקה

קוסטה ריקה מציעה סגנונות שונים של רהיטים ואפשרויות רבות של עצים לבחירה. בארץ הזו, עץ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *