יצירת חללי חוץ יפהפיים, אדריכלות עתיקה ודלתות וינטג'

יצירת מרחבי מגורים חיצוניים רחבי ידיים מעבר לבריכה בשטח החווה הכפרית שלך היא לנהל שיחה דינמית עם היופי והאלמנטים האמנותיים של הטבע. סיפוני בריכה ישנים יותר היו קטנים וסגורים והרחיקו אותך מלספוג את האנרגיות של הטבע. החזרה החדשה יותר לשגרה כוללת את החוץ כהרחבה של הבית. יצירת חללים גדולים יותר לסעודה בחוץ, בור אש ושימוש באלמנטים אדריכליים עתיקים המכניסים אנרגיה וקישוריות חדשה למרחבים הפתוחים.

הקשת הארכיטקטונית של המרפסת המשולשת עם קשתות היא נקודת המוקד של הפטיו הזה שבו למשפחה יש מטבח חוץ מתקדם. דלתות האסם הוינטג'יות החזיתיות המקושתות נפתחות מתוך הבית אל הפטיו. ספת הפטיו והכיסאות עשויים מעצים משוחזרים והפרטים המעוטרים המגולפים בולטים אותם מריהוט המרפסת הרגיל. מרגמה טיבטית ישנה משמשת כמחסן צמחי מרפא לאורגנו טרי, בזיליקום וטימין. ספסל עגלת השוורים העתיק מזכיר לך את משחקי הכס, כל כך אקלקטי וייחודי. במדרגות יש מעקות יפים מגולפים מעץ טיק שניצלו מאחוזה בג'איפור, המובילים אל הגן, שבו אתה מחובק על ידי זוג פילי גרניט שחורים מלכותיים, החדק שלהם למעלה ומקבל את פניך בהצהרה אקסטרווגנטית.

הפטיו מוביל לחדר האוכל חצץ שממוסגר באריחים צבועים ישנים בצבעי כחול עז שגם הם פזורים במרפסת. התחושה היא וינטג' כפרי עם מגע אקלקטי. בודהה הגרניט יושב מתחת לפרגולה, שליו ורגוע במודרה המגע האדמה, גווני האבן האפורה טבעיים ויפים. עיניו עצומות במדיטציה, השלווה והאלוהות של האנרגיה שלו חובקת את הבית כולו. העלווה הטבעית והשיחים הפורחים מנגנים את שירם כשהטבע שר את שיר הערש שלו. אכילת אוכל טרי מבושל באווירה כזו היא כל כך הוליסטית ומטפחת. המשפחה והחברים מתכנסים לחג ההודיה מדי שנה ונהנים מהגנים במלוא פריחתם.

בור האש הוא חובה מכיוון שהחורף קר, עיצוב האבן הטבעית המחוספס נוצר תוך התחשבות בכך שהאש מטהרת ובימי קדם הייתה למעשה טקס של פינוי אנרגיות. סביבו נוספה פינת ישיבה כמו פסל ואדניות ראש איל השיש שימשו לצמחים היפים שמאכלסים את בית החווה מזה מספר שנים. הבריכה הועברה על פני אזור טרקלין בור האש וג'קוזי נוסף למנוחה. דלת אינדיאנית עתיקה משמשת כדלת גינה המובילה לאזור הבריכה. דלתות עץ טיק כפריות ישנות עם גפנים שצומחות מסביבן נהדרות מכיוון שהן עמידות ופטינות בצורה יפה בחוץ.

השערים הגדולים הותאמו משערי Haveli הישנים מהודו ומשובצים בצורה מפוארת באלמנטים מברזל ופליז. הם שימשו כשערי כניסה לאחוזה הודית ישנה והתיישנו יפה ומגולפים ביד בפרטים מעוטרים ויפים. שימוש מודע ביצירות ארכיטקטוניות עתיקות ועצי וינטג' יוצר חללים חיצוניים יפים בהרמוניה עם הטבע.

About admin

Check Also

חשיבות הגנת הדלת, המשקוף והסף הזמניים במהלך בנייה ושיפוץ

הכניסה הקדמית הכוללת את הדלת, המשקופים והסף הוא נקודת המוקד של בית הלקוח שלך. זה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.