יעילות אח עם דלתות זכוכית

שפר את יעילות החום של הקמינים שלך ב-25% או יותר רק על ידי כמה דברים פשוטים, אתה יכול לשפר את היעילות של האח שלך ולהוציא יותר חום מהאח שלך, תוך כדי הנאה מהאווירה והיופי של קמין עצים שכבר קיים בבית שלך. אם יש לך מעט ידע בעבודה בקמינים, אז אתה יכול להבין מדוע שיפור כמות החום שמוציא קמין חשוב להנאה הכוללת של קמין בבית. אם אתה חדש בבעירת קמינים עצים אמיתיים, יש כמה דרכים פשוטות מאוד לשפר את כמות החום שהקמין שלך יפיק. הדבר הראשון שהיית רוצה לדעת על האח שלך הוא שהוא תקין? כקבלן בנייה באזור סיאטל אנו רואים מדי שנה לא מעט ארובות שאינן בטוחות לשריפה וצריכות לתקן. חלק מהדברים שהייתם רוצים לחפש יהיו אם הקמין זקוק לתיקון או שיש לו לבנים רופפות, בעיות עישון, נזקי מים או בעיות בולם. אחת הדרכים הטובות ביותר לראות אם הקמין שלך מוכן לבערה היא לבקש בדיקה מקבלן בנייה באזורך. עכשיו זה הזמן להדליק את האש, וכפי שאמרנו למעלה אנחנו רוצים שהקמין יישרף בצורה יעילה.

הכלל הראשון לכל אש לבער בצורה יעילה, הוא איזה סוג דלק אתה בוער? כדי שאח עצים יישרף היטב אתה צריך לשרוף עצים מתובלים באיכות טובה. כאשר אתה שורף עצים איכותיים מתובלים האש תבער נקייה יותר, חמה יותר ותגביר את יעילות האח שלך. אתה יכול לומר שאני כבר משתמש בעץ מתובל באיכות טובה כדי לעזור לאח שלי להישרף היטב, אבל אני עדיין רוצה שהאח שלי ישפר את היעילות שלו. יש עוד כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי לשפר את היעילות של האח שלך בעוד 25% או יותר. כל קמין צריך להתקין עליו דלת זכוכית, ולו רק מטעמי בטיחות, התקנת דלת זכוכית היא אחת הדרכים הטובות ביותר לשפר את יעילות הקמין בעלות קטנה מאוד. אולי אתה חושב שאם אשים דלתות זכוכית על האח שלי, החום יישאר מאחורי הזכוכית ופשוט יעלה במעלה הארובה. זה לא המקרה, החום מהאח שלך יקרין החוצה דרך הזכוכית גם אם דלתות הזכוכית סגורות, אז דרך טובה להשתמש בדלתות הזכוכית שלך היא לשרוף את האח עם דלתות הזכוכית פתוחות ומסך הבטיחות סָגוּר. בדרך זו יש לך את כל היופי והאווירה של האש שלך לפניך.

אם האח שלך מצויד באוויר חיצוני או באוויר אתה יכול גם לשרוף את האח עם דלתות הזכוכית סגורות ומסך הבטיחות פתוח, במצב זה תוכל לראות את האש היפה שלך ולהרגיש את החום הזוהר, אך לא להיות מאבדים את האוויר בחדר במעלה הארובה. ניתן להתקין אוויר איפור או אוויר חיצוני על רוב הקמינים אם אין לך אותו באח שלך עכשיו. שני הדברים האלה יתגברו גם על הסיבות שחלק מהקמינים מעשנים, וגם למה לקמין שלך יש ריח מעושן מטונף כאשר הוא לא בשימוש. רק משתי הסיבות הללו יש להתקין על כל קמין דלתות זכוכית. הסיבה הכי טובה ששמרתי לסוף והיא, האח שלך עולה לך איבוד חום כל היום והלילה גם כשאתה לא משתמש בו. הסיבה היא שהבולם שלך בקמין שלך אינו אטום הם עשויים כך כדי לשמור על כמות מסוימת של מרווח גם כשהם סגורים. אז אם יש לך אח שאין לה דלת זכוכית אתה מבזבז אנרגיה, למעלה ולצאת מהארובה. במאמר זה קל לראות איך אתה יכול להוציא יותר חום מהאח שלך עם כמה שינויים קטנים בלבד, שיאפשרו לך לשרוף אוויר בחוץ במקום האוויר שכבר שילמת לחימום, ועל ידי התקנת דלתות זכוכית כדי לעצור איבוד חום.

About admin

Check Also

חשיבות הגנת הדלת, המשקוף והסף הזמניים במהלך בנייה ושיפוץ

הכניסה הקדמית הכוללת את הדלת, המשקופים והסף הוא נקודת המוקד של בית הלקוח שלך. זה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.