טקסי פנג שואי ירח חדש למשיכת עושר, אושר ובריאות

הירח החדש בכל חודש נתון הוא כאשר האנרגיה של הירח הופכת להיות ying במיוחד וזה הזמן המושלם עבור רבים העוקבים אחר הפנג שואי כאשר הם יודעים שהגיע הזמן לחדש את הצ'י בתוך עצמם ובתים שלהם.

הירח החדש הולך ועולה לירח המלא ולכן הוא מתחזק בכל יום שעובר עד שמגיע הירח המלא כאשר הירח ואנרגיית ה-ying שלו בעוצמה החזקה ביותר. יש טקסים אחרים לעשות בירח המלא, אבל אני אשתף אותם איתך במאמר אחר.

עם תחילת הירח החדש, זה הזמן המושלם להבטיח שתתחילו כל טריקי פנג שואי לבניית עושר שאולי אתם כבר מכירים, אם כי אפרט כמה מהם כאן לנוחיותכם. אומרים שהם באמת עוזרים למשוך מזל עושר ומזל בקריירה, אם הם עושים זאת בנאמנות, ועם הכוונות הנכונות.

בעזרת חיפוש פשוט באינטרנט, תוכלו למצוא בקלות מתי ירח הירח החדש הבא. אבל עבור החודשים הבאים התאריכים הם כדלקמן: 5 במאי, 3 ביוני ו-3 ביולי לשנת 2008. בתאריכים אלו, כאשר הירח החדש מתחיל, עליך לבצע את כל משימות הפנג שואי הבאות.

 • לחדש מלח ים טרי בקערת העושר 'המטבח' שלך. (זה יכול להיות ספל כחול כהה ממוקם באזור יבש של השיש במטבח שלך)
 • לרענן את מלח הים במיכל הקטן או בעטיפת הניילון בארנק.
 • לרענן את מלח הים שאולי יש לך למקם בפינות הבית שלך.
 • תן לצמחים שלך (שמסמנים צמיחת עושר) ערפל טרי של מים, סובב אותם כדי שצדיהם האחרים יוכלו לקבל את השמש והאור הנפלאים. – זה גם זמן טוב לקצץ ולהסיר את העלים הלא בריאים שעלולים להיות על הצמח שלך.
 • כתוב בעט אדום, סימן דולר על כף יד ימין – הנח את זה על כף יד שמאל, אם אתה שמאלי. אומרים שאתה צריך לעשות זאת כל בוקר מתחילת הירח החדש ועד הירח המלא. זה יעזור למשוך מזל כסף ולהגדיל את הזדמנויות העושר שיגיעו בדרכך.
 • לוודא שאתה כן לֹא שמירה על הנעליים שלך בשורה ליד דלת הכניסה שלך, מכיוון שאומרים שה"מזל בכסף והזדמנויות" שלך יוצא מהדלת באופן סמלי.
 • הדליקו קטורת, פתחו את החלונות, הדליקו את האורות והסתובבו בכל אחד מחדריכם ותברכו כל חדר וכל דיירי ביתכם/משרדכם לבריאות, אושר ועושר.
 • עשה ניקוי מהיר של כל משטחי השולחן שלך, הסר את דואר הזבל שנערם והסר כל אשפה מהבית שלך.
 • שטפו את הגבישים שלכם במי מלח ים כדי לנקות אותם מכל אבק, ולרענן את אנרגיית הצ'י שלהם. נהדר גם לאפשר להם לספוג את השמש, במהלך יום הירח החדש הזה כדי להמריץ מחדש את כוחם.
 • נקה כל מזון רע מהמקרר (מזון מעופש רע שווה להרוג צ'י), הוסף פירות טריים לקערת שולחן האוכל שלך – מה שמשקף ויכול גם למשוך חיי משפחה שופעים.
 • רענן כל 'כד מים שקטים' במים מתוקים שבהם אתה עשוי להשתמש כדי להרגיע קירות שכנים רועשים או ליד דלת הכניסה שלך.

כמו בכל יום ולילה שעוברים כשהירח גדל עם האנרגיה שלו לתוך הירח המלא, אתה יכול להיות בטוח שגם הצ'י בבית שלך יכול לגדול. יש כל כך הרבה משימות נפלאות שאפשר לעשות כדי לשמור ולהבטיח צמיחה בבית ובחיים שלך על ידי ביצוע טכניקות הפנג שואי השונות. וכל כך הרבה לא דורשים הרבה זמן או כסף. אבל בצע את הטכניקות הפשוטות הללו, תמצא את העצמי שלך מתחדש בצ'י (צ'י) רענן, כמו גם באנרגיה בבית שלך, כך שניתן יהיה להכניס את הטוב ביותר לביתך ואל חייך.

אם תעקבו אחרי טכניקות הפנג שואי של ירח חדש, תמצאו הזדמנויות חדשות שמגיעות אליכם די בקלות כדי לעזור למשוך עושר לחייכם, אושר מוגבר בפנים, ולא רק שתרגישו 'זה', אתם תראו את ההבדל בגישה שלכם פנימה. את עצמך ואת אלה מבני משפחתך. בתורו, הצ'י המרענן הזה במהלך שלב הירח החדש יכול להוות דחיפה גדולה למשוך יותר עושר, אושר ובריאות טובה יותר אליכם ובביתכם.

About admin

Check Also

פנג שואי בארון – להוציא את השלדים

בפנג שואי, לארונות יש חשיבות רבה כמו סלון או חדר שינה. הם אינם אזורים נסתרים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.