טיפים מובילים לבחירת ברז למטבח

בעת עיצוב המטבח שלך, ייתכן שאתה חושב על סגנונות ארונות, ריצוף ומכשירי חשמל בעת יצירת המראה והתחושה. מה שרבים לא מבינים הוא שלכיור המטבח יכול להיות תפקיד גדול בעיצוב שלך. בעוד שהוא משמש רק לשטיפת כלים, שטיפת מזון ושטיפת ידיים, כיור המטבח מגיע במגוון סוגים.

יש הרבה סגנונות ישנים נפוצים שאנשים הולכים איתם אבל עם השנים העיצובים של ברזי מטבח התרחבו במראה ובפונקציה. בין אם אתם משפצים, הברז הישן שלכם דולף, או שאתם מוכנים לעדכון, להלן הפריטים שיש לקחת בחשבון בבחירת ברז המטבח שלכם.

הברז והכיור הנוכחיים שלך

תסתכל על הכיור שלך כדי להחליט אם אתה רוצה לשמור על זה כשאתה מקבל ברז מטבח חדש. אם אתה מתכוון לשמור על הכיור, אז תוכל להשתמש בחורים בסיפון הכיור שכבר נמצאים במקום. משם תוכל להחליט אם אתה רוצה להוסיף צינור ריסוס או מתקן כיור.

ייתכן שתחליטו לרכוש כיור חדש, במיוחד אם אתם עוברים מברז צמוד לסיפון לברז צמוד קיר. הברזים החדשים ינועו בין ארבעה זני חורים. אתה תמיד יכול לרכוש ברז הכולל צלחת סיפון בבסיס לכיסוי חורי כיור ישנים.

אם תבחרו בברז צמוד לסיפון, כזה שמתחבר ישירות למשטח השיש ולא לכיור, תקבלו מראה חלק אך הוא יתפוס מקום על השיש. אם תבחר בברז צמוד קיר, וודא שהמרחק שהמים מקרינים יתאים לכיור שלך. זה יכול להקל על ניקוי השיש, אבל במזג אוויר קר יותר תצטרך לבודד מפני הקפאה.

למי ששומר על הכיור שלך, וודא שאתה בוחר עיצוב שיתאים לסגנון הכיור. אם יש לך כיור מנירוסטה, אולי זה לא נראה נכון להוסיף ברז פליז בסגנון עתיק.

איפה להתחיל

כשתתחיל בחיפוש תצטרך לקבל החלטות בין סוג הפיה, הגובה ומספר הידיות. אנשים רבים בוחרים את תוסף הריסוס הנפתח לסוג הזרבובית, אך תמיד תוכל לקבל צינור ריסוס צמוד. הגובה יכול לנוע בין 10 ל-18 אינץ', כך שבחירה בגובה הנכון תהיה מבוססת על גודל הכיור שלך. לבסוף, אתה תמיד יכול לקבל ידיות חמות וקרות אבל לרוב הברזים הנשלפים יש רק ידית אחת.

משם אתה יכול לקבל החלטות לגבי ההיי-טק שאתה רוצה ללכת. שקול אם אתה רוצה או צריך להוציא תוספת על אחת מהפעולות הבאות:

· הפעלה ללא ידיים

· מסנני מים מובנים

· פקדים רגישים למגע

· בקרת עוצמת הריסוס

· לחצני הפסקת מים

סגנון הזרבובית שלך הוא משהו שצריך לקחת בחשבון. ברזי "צוואר האווז" או קשת גבוהה הם טרנדים מכיוון שהם מאפשרים יותר מקום לניקוי סירים ומכנסיים גדולים. אם יש לך כיור גדול אז אולי תרצה משהו עם תרסיס רחב יותר.

חומרים וגימורים

כל אחד יגלה שיש לו סגנון משלו להכניס להחלטה שלו. פליז מצופה כרום הוא גימור פופולרי שרבים בוחרים בו. ברזי פליז מוצק עם שסתומי דיסק קרמי המשמשים לשליטה בזרימת המים הולכים להציע אריכות ימים. רבים בוחרים בצינורות נירוסטה מכיוון שהם אינם מתעקמים כמו סגנונות אחרים.

שוב, ודא שעיצוב המטבח שלך מתאים לסגנון הברז. מטבח מודרני עשוי לא להיראות כמו שצריך עם ברז מטבח כפרי בנושא בית חווה. ברזים יכולים להשתנות גם בזוויות, בקימורים ובפרטים.

כאשר אתה בוחר את החומרים והגימורים שלך, בין אם זה ניקל, כרום, ברונזה, שחור, נירוסטה וכו', הקפד לקנות אביזרים כמו מכשירי סבון מאותה קולקציה מכיוון שגימורים של יצרנים רבים עשויים להשתנות מעט.

מחיר ואיכות

לקבלת ברז עמיד יותר, בחר נירוסטה, פליז מלא, או ברז עם שסתום דיסק קרמי. זה יותר יקר מחלקי פלסטיק. ברז כבד יותר במשקל יעיד על איכות טובה יותר. גופי פליז מוצקים יחזיקו מעמד הכי הרבה זמן. ברזים עם חלקי פלסטיק אינם מחזיקים מעמד והם זולים יותר. בסופו של דבר ייתכן שתצטרך להחליף אותו וזה עלות נוספת עבורך.

ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון בעת ​​בחירת המראה והפונקציונליות של ברז המטבח שלך. הקפד לשקול את הצרכים שלך ומה יתאים ביותר למטבח שלך לפני ביצוע הרכישה.

About admin

Check Also

כיורי מטבח: מיון, שירות ועוד

כדי להתרחק מחווית ניקוז יש לשים לב בעת התקנה זהה שכן זהו אזור המטבח שיצטרך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.