טיפים לתיקון פותחן דלתות מוסך

דלתות מוסך הן חלק בלתי נפרד מריהוט הבית שלך, אך למרבה הצער, רוב הפעמים הן נשארות ללא השגחה בכל פעם שמתבצע תיקון של משק הבית. מכאן שאנשים רבים מתמודדים עם בעיות כמו של דלת תקועה או תקועה, פתיחה לא מוצדקת של הדלתות או אי הישארותן פתוחות.

בכל הנוגע לדלתות נדבקות או נתקעות, זה בדרך כלל בגלל מסגרות או תעלות מעוותות שדרכן הדלת מחליקה וניתן לתקן אותן בקלות בלי הרבה טרחה. בדרך כלל, עם ערכת כלים פשוטה של ​​פטיש, מפתח ברגים, כמה אומים וברגים ומברג, אתה יכול לתקן את רוב הבעיות הללו בעצמך. פתיחה וסגירה לא יציבה של הדלת עשויה להיות בגלל מפתח לחוץ בבקר הפותחן או שיש בעיה כלשהי במעגל הפותחן של הדלת שניתן לתקן בקלות. אבל הבעיה מתעוררת כאשר חלק עיקרי ממנו מפתח פגם, למשל, גלגלי השיניים של פותחן הדלת. במקרים כאלה, נדרש תיקון מעורב יותר. אני מקווה שהשלבים הבאים יתנו לך תובנות מועילות לגבי תיקון והחלפת גלגלי השיניים השחוקים בפותחן שלך.

ניתן להבין אם הגיר נשבר למרות שהמנוע תקין וקפיצי הפיתול שלמים. גלגלי שיניים אלו, העשויים לרוב מפלסטיק, הם בין החלקים החלשים יותר של הפותחן ויכולים להינזק מכמה סיבות כמו זקנה, שימוש ממושך ללא תחזוקה, חוסר איזון בדלת המוסך או עשוי להיות עקב פגם בייצור.

אבל, עם כמה ציוד פשוט וביצוע ההוראות כראוי, אתה יכול לשנות את ההילוכים האלה בעצמך.

בראש ובראשונה כדאי לנתק את אספקת החשמל לדלת המוסך כדי למנוע כל סיכוי להתחשמלות וגם כדי שאף אחד לא יפעיל את הדלת בזמן שאתם עובדים עליה. לאחר מכן, עליך לסגור את הדלת באופן ידני ולהסיר אותה מהגלגלת כדי להבטיח שהדלת לא תפגע בך בטעות בזמן שאתה מטפל בה. כעת אתה מוכן להתחיל לתקן את הפותחן ולהחליף את גלגלי השיניים.

כעת עליך לפתוח את מכסה המחזיק של גלגלת הרצועה ולהסיר את גלגל השיניים. כעת ניתן להסיר את השרשרת או החגורה מגלגל השיניים לאחר סימון מיקומו ולהדביק אותו כדי למנוע ממנו להתפתל ולהתבלגן. לאחר מכן הסר את מכסי הקצה, את ציוד ההנעה, את תפס השמירה ואת חיישן הסל"ד וגם נתק את המנוע. מכלול של אגוזים מחזיק את המנוע אל הציר. אתה צריך להסיר את האגוזים האלה תחילה. לאחר שהוצאת את המנוע מציר ההינע, תוכל להסיר את הגיר ולהחליף אותו במידת הצורך. לאחר החלפת הציוד, אתה צריך להתחיל להרכיב מחדש את המערכת כולה בצורה הפוכה בדיוק. הקפד לוודא שכל חלק נכנס למקום הנכון כדי למנוע כל בעיה נוספת בדלת המוסך שלך. לפיכך, אנו רואים שהחלפת ההילוכים השחוקים היא קצת יותר מעורבת. לפיכך, אם אינך בטוח מאוד לעשות זאת בעצמך, עליך להתקשר לשירות תיקון דלתות מוסך מקצועי כדי לטפל בעניין.

About admin

Check Also

חשיבות הגנת הדלת, המשקוף והסף הזמניים במהלך בנייה ושיפוץ

הכניסה הקדמית הכוללת את הדלת, המשקופים והסף הוא נקודת המוקד של בית הלקוח שלך. זה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.