טיפים לתיקון דלת המוסך שלך

תפקידו של המוסך שלך הוא לשמור על המכונית שלך מפני מזג אוויר גרוע וגנבים. עם זאת, גם המוסך שלך צריך להישמר על בסיס קבוע. זה נכון גם לגבי דלתות מוסך. לפעמים הם נתקעים בגלל חלודה או גיל. לכן, החלפתם הופכת לחשיבות עליונה. למרות שתיקון שלהם הוא פרויקט יקר, אנחנו יכולים לתת לך כמה טיפים שיכולים לעזור לך לבצע את התיקון מבלי להוציא הרבה כסף. תמשיך לקרוא.

תקן את מערכת אספקת החשמל

כאשר הדלת סגורה, אספקת החשמל למוסך מנותקת. במקרה זה, אם אתה רוצה להוציא את הרכב שלך, הדבר היחיד שאתה יכול לעשות הוא לקחת אוטובוס. אז מה שאתה צריך לעשות זה לזהות חוט בעל ידית אדומה ולהשתמש בו כדי לפתוח את הדלת.

למעשה, זו מערכת ביטול ידנית. לאחר משיכה, אתה יכול להשתמש בו כדי לפתוח ולסגור את הדלת.

תקן את דלת המוסך הקפואה

לפעמים, מזג אוויר קר גורם לדלת המוסך שלך להיות נוקשה. הבעיה היא עם הפותחן. אם תבדקו, תגלו שלדלת יש מערכת התאמת לחץ. אתה יכול להתאים את ההגדרות והכל יעבוד מצוין.

תקן את דלת המוסך הנפולה

כאשר דלת המוסך נהיית צנועה, יהיה לך הרבה יותר קשה לפתוח אותה. לכן, אם זה קצת נפול, אתה יכול להשתמש במוט מתח כדי להגדיל אותו. ודא שאתה שם את המוטות באלכסון כדי ליישר את הדלת.

כדאי לעשות זאת בזהירות עד שהדלת תתכוונן. אם אינכם מוצאים את מוטות המתיחה, אין צורך לדאוג כי אתם יכולים לרכוש אותם.

תקן את מערכת הנעילה

רוב דלתות המוסך כוללות זוג סורגים אופקיים המסייעים למערכת הנעילה. עם חלוף הזמן, הסורגים יוצאים ממקומם ומאבדים את היישור שלהם עם החריצים. עבור יישור מחדש, כל מה שאתה צריך לעשות הוא להסיר את תושבת המדריך עד שהם מוכנים להזזה. לאחר מכן, תוכל למקם אותם מחדש. אל תשכח להשתמש בשמן מכונות לשימון מנגנון הנעילה.

הסר את כתמי השמן

להשאיר כתמי שמן על שביל הכניסה זה לא רעיון טוב. אז, מה שאתה צריך לעשות זה לקבל פיסת קיר גבס ולהשתמש בפטיש כדי לשבור אותה. כעת, השתמשו בידיים שלכם כדי לרסק אותו ואז פזרו על כתמי השמן. ודא שאתה נותן לו לשבת לילה והסר אותו עם מים למחרת בבוקר. אם הכתמים עקשניים מדי, ניתן לחזור על התהליך ולהשתמש במטאטא זיפים לניקוי.

התקשר למקצוענים

למרות שאתה יכול לבצע תיקונים קטנים של דלתות מוסך בעצמך, הקפד להתקשר לאיש מקצוע אם אתה חושב שהבעיה עלולה להחמיר. אחרי הכל, אין לך את הכלים הנדרשים על מנת לתקן את דלתות המוסך שלך בזהירות. ביצוע תיקונים יקרים בעצמך אינו רעיון טוב מכיוון שאתה עלול לגרום נזק נוסף לדברים או לגרום לפציעה לעצמך או לאדם אהוב.

הטייק אווי

אנו מקווים שהטיפים שניתנו לעיל יעזרו לכם לבצע את התיקונים בעצמכם. מקווה שזה עוזר.

About admin

Check Also

חשיבות הגנת הדלת, המשקוף והסף הזמניים במהלך בנייה ושיפוץ

הכניסה הקדמית הכוללת את הדלת, המשקופים והסף הוא נקודת המוקד של בית הלקוח שלך. זה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.