טיפים לשמירה על דלתות מטבח מבריק לבן

לבן הוא צבע ירוק עד הגורם למקום תחושה מרגיעה, קלילה ונקייה. עם זאת, בעלי בתים רבים מרגישים שאמנם נראה טוב במטבח, אך תחזוקתו עלולה להיות משימה מייגעת. אי אפשר להכחיש את העובדה ששמירה על אותו מראה בתולי של מטבח לבן שהיה בזמן הבנייה דורשת מאמצים מסוימים. עם זאת, ישנן דרכים שיכולות לעזור לך לשמור על דלתות המטבח המבריק הלבן.

גורמים להצהבה של הברק הלבן

לפני שנמשיך לדון בדרכים לתחזק את דלתות המטבח הלבן מבריק, חיוני שנדע על הסיבות הגורמות להצהבה של הברק הלבן. להלן הסיבות הבאות:

אוֹר שֶׁמֶשׁ: הסיבה העיקרית הראשונה להצהבה של הארונות הלבנים היא חשיפתם לאור שמש ישיר. בין אם המשטח נצבע או למינציה, הוא נוטה לדהות עם חשיפה לאור השמש לאורך זמן. אם ברצונך להגן על דלתות המטבח המבריק הלבן שלך מפני הצהבהב, תוכל לשקול שימוש בתריסים, בוילונות או בסרטים על החלונות כדי למנוע מאור השמש להגיע ישירות לארונות.

בישול: עצם הבישול הוא סיבה נוספת להצהבה של הארונות. חלקיקי השומן הנובעים מהכלים שמכינים מתיישבים על דלתות המטבח הלבן מבריק. לאט, ולאורך זמן, דלתות המטבח מבריק הלבן מתחילות להיראות צהובות, ובכך דורשות ניקוי עמוק. דרך טובה יותר למנוע מדלתות המטבח להיראות צהובות היא לנקות אותן באופן קבוע כל יום לאחר סיום הבישול. אתה חייב גם להפעיל את מאוורר הפליטה או את ארובת המטבח מעל הכיריים כדי לספוג את החלקיקים הזעירים במידה מסוימת. פחות החלקיקים באוויר, פחות הם ישקעו על דלתות המטבח.

טיפים לניקוי דלתות המטבח המבריק הלבן

כעת, לאחר שהאשמים העיקריים של מטבח מצהיב ידועים, יש להודיע ​​לכם על הדרכים שיכולות לעזור לכם לשמור על המטבח נקי ונוצץ. הנה כמה טיפים שיכולים לעזור לך להסיר את הגוון הצהוב מהמטבח:

השיטה הראשונה היא להכין תערובת של חומץ עם שתי כוסות מים חמימים. הוסף כף אחת של סודה לשתייה לתערובת זו. השתמש בתערובת זו לניקוי הארונות על בסיס חודשי ודלתות המטבח שלך יישארו לבנות נוצצות.

שיטה נוספת לניקוי דלתות מבריק הלבן היא שימוש במים חמימים עם נוזל שטיפת כלים עדין. השתמש במטלית רכה כדי לנקות את המשטחים. לאחר הסרת הכתמים והצהוב, נגב את המשטח במטלית נקייה ולחה מעט ואחריה ניגוב במטלית יבשה.

עליך להקפיד לא להשתמש במטלית או חומר שוחק לניקוי דלתות המטבח מכיוון שהדבר ישאיר סימני שריטה על פני השטח ואף יראו אותם משעממים ומעוותים.

כתמים נראים בקלות על משטחים לבנים. לכן מומלץ לנקות מיד את הכתם או הכתם כדי שלא יחדור או יחלחל אל פני השטח.

About admin

Check Also

חשיבות הגנת הדלת, המשקוף והסף הזמניים במהלך בנייה ושיפוץ

הכניסה הקדמית הכוללת את הדלת, המשקופים והסף הוא נקודת המוקד של בית הלקוח שלך. זה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.