טיפים לקניית ידיות לדלת

בהתחלה, ייתכן שיהיה לך קשה לבחור בידית הדלת הנכונה. עם זאת, אם תעשה את שיעורי הבית שלך ותתחשב בכמה גורמים חשובים, תוכל לעשות את הבחירה הנכונה. התמקדות בסגנון, בתפקוד ובמיקום יעזור לכם לבחור בידיות הנכונות לדלתות שלכם. להלן השלבים שאתה יכול לבצע כדי לבחור את הטוב ביותר.

מדוד את הדלת שלך

ראשית, עליך לבצע את מדידת חור הקידוח. במילים אחרות, כדאי למדוד את קוטר חור הקידום כדי לקנות את היחידה בגודל הנכון. רשום את הגודל. לאחר מכן, עליך למדוד את הסט האחורי. זהו המרווח בין קצה הדלת לחור הקדח. בדרך כלל, הגודל הוא בין 2 3/4 או 2 3/4 אינץ'.

גלה איך חושבים שהדלת שלך. המדידה שלך צריכה להתחיל בקצה השמאלי ולהסתיים בקצה הימני. לרוב, עובי דלתות פנים הוא כ-3.5 ס"מ.

בחר במנעול ובידית דלת

בחר במנעול. בדרך כלל, מנעולים מחולקים לשתי קטגוריות עיקריות: גליליות וגורות. המאוחרים כוללים גוף מלבני המחליק לתוך כיס בעל צורה דומה. הסוג השני כולל גוף עגול ונוטה להיכנס לתוך חור קידוח ומצטרף לבורג הבריח.

כמו כן, ישנם מנעולים אלקטרוניים המשתמשים בזרם חשמלי כדי לעבוד. בדרך כלל, אתה יכול להשתמש בידיות דלת חשמליות עבור הבית שלך החיצוני.

בחר בכפתור מעבר לחיבור החדרים שלך. בדרך כלל, הם אידיאליים עבור חדרים שאין צורך לנעול או לסגור. לדוגמה, חדרים אלה מיועדים לכביסה או לאחסון. לדוגמה, אם אתה שם את הדברים המיותרים שלך במרתף, אתה יכול להשתמש בידיות מעבר לדלת המרתף שלך.

לכו על ידית פרטיות מכיוון שהם משמשים לחדרי אמבטיה וחדרי שינה. מנגנוני הנעילה שלהם מופעלים מהחלק הפנימי של חדר האמבטיה או חדר השינה. בעיקר, כפתורים אלה חוסמים את הגישה לחדר מבחוץ.

השתמש בכפתור דמה לקישוט. לסוג זה של ידית אין פונקציה רשמית והוא משמש למטרות דקורטיביות בלבד. בדרך כלל, הם מונחים על משטח הדלת. לעתים קרובות, הם משמשים עבור ארונות וארונות.

קנה ידית דלת

לכו על פונקציה וסגנון. אתה יכול ללכת על עיצוב תועלתני אם אתה רוצה להשתמש בידית הדלת שלך עבור חדר אחסון. אתה יכול להשיג ידיות דלת יפות לכל החדרים שלך. רק וודא שאתה בוחר בסגנון שיכול לגרום לדלת שלך לתפקד היטב. אתה לא יכול להתפשר על הפונקציונליות של הדלתות שלך.

הגימור חשוב. בעת בדיקת רשימות ידיות הדלת, שימו לב לגימור של ידיות הדלת. גימורים נפוצים כוללים כרום, ניקל סאטן, ברונזה, ברזל, פליז ומתכת, רק כדי להזכיר כמה. הבחירה בגימור תלויה במיקום ובטעם האסתטי.

ברגע שאתה יודע מה אתה צריך, אתה צריך לקנות ידיות דלתות מקמעונאים. באופן אידיאלי, ייתכן שתרצה לקנות מחנויות הרשת הגדולות. אל תשכח לקחת בחשבון את האחריות ואת מדיניות ההחזרה.

אז, אלו הם כמה טיפים שיכולים לעזור לך לקנות את הסוג הנכון של ידיות דלת.

About admin

Check Also

חשיבות הגנת הדלת, המשקוף והסף הזמניים במהלך בנייה ושיפוץ

הכניסה הקדמית הכוללת את הדלת, המשקופים והסף הוא נקודת המוקד של בית הלקוח שלך. זה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.