טיפים לפנג שואי מהחולדה הלבנה ממתכת

ברחבי העולם האנרגיות משתנות באופן דרמטי כאשר אנו נכנסים לעשור חדש בלוח השנה המערבי ומחזור חדש של 60 שנה על גלגל המזלות הסיני. 2020 תהיה השנה של ה-White Metal Rat. חכם ואופורטוניסטי, העכברוש ניצח במרוץ של שתים עשרה החיות הרוכבות גבוה על השור. האגדה מספרת שהחולדה רצתה כל כך לנצח במרוץ של שתים עשרה החיות שהיא רכבה בניצחון על גבו של השור, מפחדת שאולי לא יראו אותה אם היא לא מוגבהת.

מהירות, גם טובה וגם רעה, היא האנרגיה הדומיננטית של מחזור חדש זה בדפוסי אנרגיה. מהירות קוונטית, שלעתים קרובות אינה מובנת בפרטיה, שוררת בכל היבטי החיים בקנה מידה עולמי. טכנולוגיית 5G תשנה את הדרך שבה אנו עובדים, חיים ומשחקים. אנו חיים כיום בעולם דיגיטלי ועברנו לעידן שבו הרוחות והמים של הפנג שואי נושבות חזקות ומהיר יותר מאי פעם. שמירה על קשר עם היאנג של שינויים מהירים תהיה האומנות החדשה של הפנג שואי, תוך התנגדות ללחץ של מהירות עם היין של מנוחה והתבוננות. שמירה על בריאות טובה היא קשה אך חובה כדי לעמוד בדרישות של אורח החיים הדיגיטלי החדש. מהירות קוונטית תנקז אנרגיה אישית מהר יותר מאי פעם. הרגלי אכילה בריאים ופעילות גופנית עם דפוסי שינה תקינים הם הכרחי לשמירה על מבנה גוף חזק וחסינות עמידה בפני מחלות.

בריאות רעה היא אחת האינדיקציות השליליות בטבלאות האסטרולוגיה הסיניות לשנה בעוד אינדיקציה אחרת חוזה שנה מריבה עם חוסר סובלנות, מחלוקת וקונפליקט. עם זאת, אף אחד מחמשת האלמנטים לא חסר, ולכן התרשימים מאוזנים היטב ומציגים מגמה של מנהיגות חזקה ומוחות לוגיים שיפתרו קונפליקט עם כבוד מחודש לאינטליגנציה.

עם איזון נכון, נוכל ליהנות מההזדמנויות הרבות שצצות בשנה החדשה. אנרגיית המתכת של החולדה תורמת להשלמת פרויקטים תלויים ועומדים כל עוד פועלים לפי הכללים והפרוטוקולים המתאימים. בניית בסיס פעילות חזק היא הפלטפורמה שממנה ניתן לקפוץ כאשר מופיעות הזדמנויות ליצירת עושר.

החולדה אוהבת את הדברים היפים יותר בחיים, ולכן הבסיס הביתי צריך להיות מסודר ואסתטי. זה צריך להיות המקלט שבו ניתן לטעון את הסוללות שלנו באווירת יין עם מנוחה ורגיעה. הפעילויות צריכות להיות עדינות ומרגשות. עם טעינה מלאה ומעורבות מלאה, יהיה קל יותר לצאת ולהתמודד עם הדרישות של עולם דיגיטלי שבו מודעות, מיקוד ותשומת לב הם תנאים מוקדמים להצלחה בניצול ההזדמנויות שהרחרח והציג עכברוש המתכת הלבן.

About admin

Check Also

פנג שואי בארון – להוציא את השלדים

בפנג שואי, לארונות יש חשיבות רבה כמו סלון או חדר שינה. הם אינם אזורים נסתרים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.