טיפים לפנג שואי לקרוואנים שלך

הוא האמין שפנג שואי מנצל את חוקי הטבע של היקום כדי לעזור לך להשיג את מטרתך בעזרת זרימת צ'י חיובית. במונחים של הדיוטות, אמנותו לסדר רהיטים על מנת שאחד יקבל מזל טוב. העקרונות של אמנות זו יכולים לא רק להועיל לך בריהוט הבית שלך, אלא ניתן ליישם אותם גם בעת בחירת וסידור רהיטי קרוואנים.

להלן כמה יסודות שניתן ליישם מיד:

– פנה את העומס מהקרוואן שלך. תיפטר מכל הדברים שאתה לא צריך ולא אוהב. אתה רוצה צ'י חיובי לנוע בחופשיות.

– שים את המושבים שלך בזווית ישרה זה לזה. זה גם יהפוך אותו ליותר נוח לשיחות בין המשפחה.

– וודא שהרכבות והמיטה אינם פונים מהכניסה.

– המיטה שלך לא צריכה להיות מול מראה. למעשה, לא אמורה להיות מראה במקומות שבהם אתה נמצא. אומרים שזה יביא למזל רע ולצדדים שלישיים למערכת היחסים שלכם.

– הכיריים באזור המטבח שלך לא צריכים להיות מעבר למקרר או לכיור. הסיבה המעשית היא שאתה לא רוצה שייכנס חום למקרר שלך מכיוון שהוא יצרוך יותר חשמל. הסיבה לפנג שואי היא שאתה לא רוצה שאלמנטים של אש ומים יתנגשו.

– הקפידו להכניס כמה שיותר אור ואוויר טבעיים. אתה רוצה לקבל צ'י חיובי טרי לתוך הקרוואן שלך.

– הנח את המיטה שלך על קיר מוצק.

– אם יש לך צב מחמד. אל תביא אותו.

– בחר את מקום החניה שלך בחוכמה. התרחק מעמודי חשמל מכיוון שהשדות המגנטיים ישבשו את השינה שלך.

– הנח את מכשיר הטלוויזיה באזור הסלון במקום בחדר השינה. אני יודע שזה הרגל שקשה לשבור. אם עליך למקם אותו בחדר השינה שלך, כסה אותו בכיסוי שולחן מפלסטיק (לא בד) כאשר אינך משתמש בו.

ישנם מושגי פנג שואי נוספים שתוכלו ליישם כשאתם מסדרים את רהיטי הקרוואנים שלכם. ישנם מושגים כמו מיקום אובייקט וצבע (שם תעשה שימוש בטבלת כוכבי פנג שואי), ישנם עקרונות תיאום צבעים שאתה יכול לעקוב אחריהם וכן הלאה וכן הלאה. אם אתה באמת רוצה ליישם כמה מושגים מקדימים, ישנם מספר מקורות מקוונים וספרים בנושא. אתה יכול גם להתייעץ עם מאסטר פנג שואי או מעצב פנים.

About admin

Check Also

פנג שואי בארון – להוציא את השלדים

בפנג שואי, לארונות יש חשיבות רבה כמו סלון או חדר שינה. הם אינם אזורים נסתרים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.