טיפים לפנג שואי לפוריות

יש להקיש בראש ובראשונה על הגואה של הבעל. לישון בכיוון יאן ניאן שלו (מערכת יחסים) כדי לשפר את הפוריות, לקדם את רווחת בני הזוג, כמו גם להגביר את האינטימיות, הרומנטיקה ורגשות החיבה! תוכל להתייעץ עם מחשבון הגואה החינמי שלנו כדי לקבוע זאת. אם לא אפשרי לישון ביאן ניאן שלו, פשוט מקם מחדש את המיטה שלך כך שיפנה לכיוון. קַל!

אל תתרחק מלעצב את הבית שלך עם תמונות עזות של חיות טורפות בתנוחות אגרסיביות ודומיננטיות. תמונות אלו לא יצליחו לטפח וכתוצאה מכך 'יהרגו' את האווירה הפורייה החמה שאליה אתה שואף.

סמלים של דרקון, כידוע, הם נורא יאנג באופיים ויש להשתמש בהם רק מחוץ לחדר השינה. אבל במקרה של ניסיון לתינוק, קסם יאנג קטן ליד המיטה עשוי לעזור! פריט דרקון לא בולט ליד המיטה יכול להעלות באוב את אנרגיית היאנג היקרה כדי לסייע להתעברות. תלו לשם כך ציצית עם דרקון ברונזה או קסם דרקון קטן לצד המיטה.

פסל בודהה קורן עם ילדים המטפסים על כולו מסמל את השמחה של ילדים. נאמר גם שהוא מסוגל להקל על הצחוק והאושר של ילדי העתיד שלך לביתך! הצג את הפסל בצורה בולטת בכיוון מזרח של חדר השינה.

דלת הכניסה שלך: ודא שאין דבר מלבד שטח פתוח ישירות מחוץ לדלת הכניסה. עצים, רחוב או חפצים אחרים בסביבה הקרובה של דלת זו אינם טובים, מכיוון שזו הכניסה הראשית של צ'י. שמור על החלל הזה נקי עם ריח רענן!

פילים אמורים להיות הסמל האולטימטיבי של פוריות וגבריות. הם יכולים גם ליצור "צ'י של צאצאים" מוצלח – בדיוק הסוג שאתה צריך! הצב פסל פיל בכיוון מערב או צפון מערב. אם אתה רוצה בן, שים אבן על גב הפסל.

צרצרים הם לא רק אותם חרקים שמשמיעים חריקות לילה מקסימות, הם למעשה סמל חזק למזל נישואים ולפוריות! זוגות שמנסים להרות בהחלט צריכים לקבל תמונה של הציקדה בקרבת מקום בחדר השינה.

האם אתה אוהב את הטיפים האלה? Dragon-Gate.com שולחת עלוני פנג שואי טיפים חודשיים לחבריה. כדי לקרוא עצות פנג שואי בעבר, לחץ פה.

About admin

Check Also

פנג שואי בארון – להוציא את השלדים

בפנג שואי, לארונות יש חשיבות רבה כמו סלון או חדר שינה. הם אינם אזורים נסתרים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.