טיפים לפנג שואי למשרד הביתי שלך

האם ידעת שלמעלה מ-50% מהנשים מנהלות כיום עסק משלהן בבית או עובדות מהבית? הוציאו את המצפן שלכם ומצאו את הכיוונים הבאים כי אנחנו הולכים לנסות ולגרום לדברים להתנהל קצת יותר חלקים עבורכם באמצעות האמנות העתיקה של מיקום חפצים – פנג שואי.

המיקומים האידיאליים ביותר למקם משרד ביתי, לפי סדר הטוב ביותר למקום השני, המודעה השלישית הרביעית הטובים ביותר הם הצפון (מגזר הקריירה), הדרום מערב (מגזר העושר), הצפון מזרח (מגזר הכישורים והכישרונות) או הדרום ( מגזר התהילה וההכרה.) אם אפשר, נסה לאתר את המשרד הביתי שלך באחד מאותם מיקומים.

הנה כמה טיפים כלליים אחרים שנחשבים להביא שגשוג לעסק שלך.

שב תמיד עם קיר מוצק מאחורי הגב כדי להבטיח שיש לך תמיכה בחייך. לעולם אל תשב עם חלון מאחוריך.

במשרד תמיד יש למקם את מכשיר הפקס, הטלפון והמחשבים במגזר העושר הדרום מזרחי, מכיוון שזה ימשוך יותר אנשי קשר.

מקם את שולחן העבודה שלך כך שיהיה לך נוף ברור של הדלת. אם זה לא אפשרי, תלה מראה קטנה כדי שתוכל לראות בקלות את השתקפות הדלת.

אל תניח מדף על שולחן העבודה שלך. זה מסמל עומסים שהעולם מתרסק עליך בכל רגע. המדף הכבד מסמל גם עומסים וקשיים.

הימנע מאביזרים חדים, כגון להב חותך נייר או פינה של מכונת זירוקס שהופנתה אל שולחן העבודה שלך. זה שאר צ'י שמסמל את קצה הסכין החותך או אצבע לא מסכימה שמצביעה עליך.

ודא שאתה יכול להסתובב לחלוטין סביב השולחן שלך במעגל שלם. זה מוודא שעמיתים או עומס עבודה לא יכוו אותך. צריך שיהיה לך מקום לנשום!

אין לעומס במשרד שלך. שולחנות עבודה חייבים להישמר מסודרים וללא עומס. הימנע מהנחת מגשי כניסה ויציאה על השולחן שלך. נסה לשמור את מה שנמצא בשימוש על שולחן העבודה שלך.

אם יש לך NCR או מזומן עד נסה למקם את זה גם בפינת העושר הדרום מזרחית שלך.

הימנע מהצבת קקטוסים במשרד שלך מכיוון שהמחטים של הצמחים הללו נחשבות ליצור שאר צ'י שלילי. שר או שא צ'י היא אנרגיה עומדת או מזיקה.

במשרד שלך, לעולם אל תפתח את הדלת הראשית אל שולחן העבודה שלך, מכיוון שהדבר גורם לך להתמודד עם מצבים בלתי צפויים. לעולם אל תתקע דלת מול השולחן שלך, אחרת השגשוג שלך תמיד יהיה חסום.

אל תמקם את שולחן העבודה שלך בחדר כך שהוא בין שתי דלתות, כי זה גורם לצ'י לחלוף על פניך ולחלוף לידך יחד עם כל המזל הטוב שלך. במילים אחרות האנרגיה הטובה נכנסת בדלת אחת, ממש על פניך ויוצאת מהדלת האחורית!

לעולם אל תציב את שולחן העבודה שלך בראש גרם מדרגות מכיוון שצ'י יתגלגל במורד המדרגות ויגרום לך לאובדן הזדמנויות ועושר. אם זה בלתי נמנע, הניחו מראה מעל דלת הכניסה מביטה פנימה ופונה אל גרם המדרגות.

אם אנשים שנכנסים לעסק שלך פונים מיד לקיר ולמסדרון ארוך, נסה למקם קריסטל תלוי באזור זה כדי לאפשר לצ'י טוב להצטבר. הנח כאן גם מראות כדי לכוון את הצ'י למשרד שלך.

אין להניח ציוד חשמלי גדול, כגון מכונת צילום או מיקרוגל, ליד הדלת הראשית. אלו נחשבים לפריטים "חמים" הגורמים להתפזרות האנרגיה. חום גורם לפיזור צ'י טוב.

אל תניח מכונת חותך נייר או פקס או כל מכונה עם להב ליד הדלת הקדמית. האנרגיה ה"חותכת" עלולה לגרום לצוות וללקוחות להיות לא נעימים ואף אולי לדקור גב ולהילחם זה עם זה.

אל תניח אגרטל ריק ליד הדלת הראשית, שכן כלים ריקים יונקים צ'י טוב בניסיון להיכנס למקום העסק שלך. אם יש לך אגרטל וודא שהוא מלא בפרחים!

אם יש לכם נרות במשרד, הדליקו את הפתילות כדי לוודא שהן שרופים, גם אם אינכם מתכננים להדליק את הנר. נר כבוי הוא פנג שואי רע מכיוון שהוא מייצג את מגבלות האפשרות.

הצב מיכל דגים או בריכת דגים בפינה הדרום מערבית של המשרד שלך. אם זה לא אפשרי שקול לבנות בריכת קוי בגזרה הדרום מערבית מחוץ לבניין שלך.

כדי לשפר את העושר והשגשוג שלך, מקם את תכונת המים הפנימית שלך באלמנט הדרום מזרחי של הבית או המשרד שלך. למזל בקריירה, מקם אותו בצפון. מזרקת שולחן עשויה במבוק או אבנים עגולות שטוחות תמיד טובה למטרה זו.

אם יש לכם שלט או לוגו של החברה הוא צריך להיות ממוקם בצורה מיטבית באזור הדרום מזרח, אזור הדרום או האזור הצפוני של המשרד הביתי שלכם.

שהרוח והמים ירעיפו עליך ברכות רבות!

About admin

Check Also

פנג שואי בארון – להוציא את השלדים

בפנג שואי, לארונות יש חשיבות רבה כמו סלון או חדר שינה. הם אינם אזורים נסתרים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.