טיפים לפנג שואי למדרגות

האם רמות האנרגיה שלך יורדות, או שזרימת המזומנים שלך יצאה משליטה? תסתכל על המדרגות שלך! פנג שואי יעזור לך לאבחן כיצד בעיות חיים עשויות להיות מושפעות מהמיקום או המבנה של המדרגות שלך.

מניסיוני כיועצת פנג שואי, מדרגות תמיד מספרות סיפור על חיי משפחה ובעיות. היום אנו מדגים את התרחישים הנפוצים ביותר:

מדרגות במסדרון הכניסה הפונות לדלת הכניסה

אנחנו נכנסים דרך דלת הכניסה ומדרגות עולות ישר לקומה השנייה. רוב הסיכויים שאנו חווים חזון מפוצל; העין השמאלית שלנו פונה למדרגות, למעלה ולמטה, העין הימנית שלנו מביטה במסדרון לכיוון החלק האחורי של הבית. בפרשנויות הפנג שואי הקלאסיות זה יכול לגרום לבעיות מחלוקות ולקונפליקטים בין בני המשפחה. גרם מדרגות הפונה לדלת הכניסה יוצר ירידת אנרגיה שקשורה לרוב לכסף שזורם החוצה מהר מדי ולירידה ברמות האנרגיה.

הפנג שואי ממליץ להתאים את האתגר הזה עם האנרגיה העולה של אלמנט העץ, צמח גבוה למרגלות ובצד המדרגות; תמונות או ציורים של צמחייה, כלומר הטובים ביותר הם עצים, שניתן לתלות לאורך הדופן הצדדית של המדרגות. גוף תאורה, למשל נברשת בחלק העליון של המדרגות יהיה אטרקטיבי ויזואלית ויצור אנרגיה עולה של אלמנט האש.

ניתן להתמודד עם אתגר הראייה המפוצלת על ידי יצירת אפקט ויזואלי שילכוד את העין. נייד התלוי מהתקרה ייצור אנרגיה נעה בעדינות ויהיה אטרקטיבי מבחינה ויזואלית.

שטיח מרובע במבואת הכניסה יעגן את החלל ויספק אזור מנוחה ויזואלי.

מדרגות במרכז הבית

מדרגות במרכז תמיד יצרו בעיות בריאותיות מכיוון שהן ממוקמות במגזר הבריאות של הבאגואה. תרופות פנג שואי יהיו תלויות במבנה חדר המדרגות. זה ישר? האם זה מעוקל? האם יש לו מדרגות פתוחות? או, בתרחיש הגרוע ביותר, האם מדובר במדרגות לולייניות המסמלות בורג פקק משעמם. תצטרך להתקין תרופות בהתאם לצרכים האישיים או לבעיות של הדיירים. נראה כי מדרגות פתוחות גורמות לחוסר יציבות. אני תמיד חווה שצ'יוואווה חיית המחמד שלי זהירים מאוד וחוששים ממדרגות עם מדרגות פתוחות ואינן רוצות לעלות או לרדת. התנהגות של בעלי חיים תראה לנו לעתים קרובות היכן הסכנות.

הדאגה העיקרית שלנו לגבי מדרגות היא בטיחות. אם יש ילדים קטנים בבית, שער בראש המדרגות ימנע מילד לרדת בטעות. אם המדרגות תלולות, חובה מעקה או עדיף שניים, אחד מכל צד. אם המדרגות צרות, פס שטיח מאובטח על כל דריכה ימנע החלקה ונפילה.

מתרגלי פנג שואי מסורתיים עשויים לשים מראה קטנה בחלק הפנימי של דלת הכניסה, ובכך לנסות להקפיץ את הצ'י כלפי מטה למעלה. או שהם עשויים לנקוט בתרופה הפנג שואי – הכל של קריסטל רב פנים התלוי מעל הראש בין הדלת לחדר המדרגות.

ככלל, היזהרו והתאימו לניקוז אנרגיה בכל חלקי הבית שלכם!

About admin

Check Also

פנג שואי בארון – להוציא את השלדים

בפנג שואי, לארונות יש חשיבות רבה כמו סלון או חדר שינה. הם אינם אזורים נסתרים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.