טיפים לפנג שואי לחדר השינה שלך לאנרגיית צ'י חיובית

כשזה מגיע לחדר השינה, הפנג שואי חשוב מאוד. אולי ההיבט החשוב ביותר של זה בחדר השינה שלך הוא מיקום נכון של המיטה שלך. בהתאם לאיזה כיוון אתה מציב אותו, יהיו לך יתרונות שונים אחרים באמצעות הפנג שואי. לדוגמה, אתה יכול למקם את המיטה שלך מול מזרח, דרום מזרח, מערב, צפון מערב או דרום מערב לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

מַעֲרָב

כשאתה פונה למיטה מערבה, אתה יוצר את התנאים הטובים ביותר לשנת לילה טובה. מערב הוא שביעות רצון. עם זאת שביעות רצון יכולה להביא איתה גם עצלות ומוטיבציה נמוכה, כך שהתחלת קריירה חדשה כשהמיטה שלך פונה לכיוון זה אולי לא הרעיון הטוב ביותר. זה אידיאלי לאנשים שכבר יש להם קריירה טובה.

מזרח

מיקום מזרחי של המיטה שלך יגרום לך להרגיש שכל יום הוא באמת יום חדש. אם אתה צעיר, רק בתחילת הדרך, זו הדרך המושלמת לישון. זה מביא בכל אדם תחושות של אמביציה וצמיחה וזה מקדם בקלות הרחבת קריירה.

דרום מזרח

זה מיועד לאנשים שמתקשים לתקשר מכיוון שהוא מקדם תקשורת טובה, יצירתיות מוגברת וחיים פעילים למדי.

דרום מערב

אם אתה די חסר מנוחה, מול מיטתך כיוון דרום מערב ירגיע אותך ויגרום לך להרגיש שלווה עם כל מה שיש. תהיה לך גם הרגשה שאתה יותר מיושב בחייך ובמערכת היחסים שלך.

מה שאתה צריך להימנע במקום זאת הוא הצבת חדרי השינה שלך במצבים גרועים עבור הפנג שואי, כגון צפון, צפון מזרח ודרום.

צָפוֹן

נורת' יכול להגביר הפרעות שינה שונות כמו נדודי שינה ולגרום לך לרדום למדי בחייך. עמדה זו מכונה לעתים קרובות 'עמדת המוות'. אם אתה אדם מבוגר, כמו אזרח ותיק, התפקיד הזה עשוי להיות טוב עבורך מכיוון שהוא באמת מקדם רוגע ושלווה שאתה יכול להפיק מהם תועלת בעיקר.

צפון מזרח

זה יכול בקלות לגרום לסיוטים לאדם ולגרום לאדם להרגיש בקצה בכל עת. זה מוציא רגשות עזים.

דָרוֹם

דרום ממש רע לשינה מכיוון שהאנרגיה הסובבת אותו די גבוהה. אם אתה מוצא את עצמך בוויכוחים סוערים רבים במערכת היחסים שלך, אחת הדרכים למזער אותם היא לשנות את כיוון חדרי השינה שלך.

About admin

Check Also

פנג שואי בארון – להוציא את השלדים

בפנג שואי, לארונות יש חשיבות רבה כמו סלון או חדר שינה. הם אינם אזורים נסתרים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.