טיפים לפנג שואי לחדרי שינה

השתמשו בכוחות הפנג שואי כדי לישון טוב יותר, להיות נמרצים יותר ולהצליח יותר ולשפר את חיי האהבה שלכם. חדר השינה חשוב כי שם אנו נטענים ומתכוננים ליום חדש. שינה טובה היא חיונית לבריאותנו ולרווחתנו.

חדרי השינה מספקים גם פרטיות. זה יכול להיות המקום שבו ילד מחזיק את האוצרות והחלומות שלו, או שזה יכול להיות מקום האינטימיות שלך עם בן הזוג שלך. פנג שואי אומר שניתן לאתר בעיות בחדר השינה מכל מיני מקורות לאופן שבו החלל שלך מסודר. בחדרי שינה צריך להיות יותר אנרגיית יין מאשר יאנג. היין הוא פסיבי ומקדם הרפיה, בעוד שאנרגיית היאנג היא כוחנית וממריץ. שימוש בחדר השינה שלך למטרות אחרות כמו עבודה יכול גם לייחס לאנרגיית היאנג.

המשך לקרוא כדי לגלות ממה להימנע, כיצד לעקוף את מגבלות החדר וכיצד ליצור את הפנג שואי הטוב ביותר שאתה יכול בחדר השינה שלך.

מיקומים אידיאליים עבור חדר שינה פנג שואי הם דרום מזרח, מזרח, מערב, צפון מערב או מצפון למרכז הבית. יש להימנע מחדרי שינה הממוקמים מדרום, דרום מערב או צפון מזרח למרכז הבית במידת האפשר.

חדר שינה אל תעשה

ציוד התעמלות ומרחב אימון; ציוד משרדי וחלל עבודה

עבודה ופעילות גופנית הן חשובות מאוד, אבל הן לא אמורות להתקיים בחדר השינה. פעילויות אלו מייצרות הרבה אנרגיית יאנג, אשר משבשת בסביבת שינה. אם אין מקום אחר עבור ציוד האימון או החומרים המשרדיים שלך, נסה לכסות אותם בלילה כדי שלא יהיו תזכורות גלויות למה שמחכה לך כשאתה קם.

טלוויזיות

אנשים רבים שמים טלוויזיה בחדר השינה שלהם, אבל לא רק שהם משבשים את השינה, הם משבשים מערכות יחסים. אתה רוצה להיות מסוגל להתחבר עם בן הזוג שלך בחדר השינה, לא לסרט בשעת לילה מאוחרת. טלוויזיות משדרות גם גלים אלקטרומגנטיים שאינם דבר בריא לחדר השינה.

מראות

מראות מקשות על להיפטר מרגשות ישנים מכיוון שהן משקפות צ'י בחזרה אליך בזמן שאתה ישן.

פינות וקצוות חדים

ריהוט עם קצוות חדים וצמחים בעלי עלים משוננים קוטעים את זרימת הצ'י. צורות חלקות ועגולות תורמות הרבה יותר למנוחה ואנרגיית יין.

משטחים קשים ומבריקים

מתכת, מראות ומשטחי אבן מבריקים כמו שיש ישמשו לגרום לצ'י לנוע מהר יותר. זה המצב ההפוך שאתה צריך כשאתה מנסה להירגע ולישון.

מיטות

עדיף פנג שואי להרים מזרון מהרצפה על מסגרת מיטה כדי שהאוויר והצ'י יוכלו לזרום מתחתיו. אם אתה זקוק למרחב זה לאחסון, זה עוזר אם החומרים המאוחסנים קשורים לשינה וכי אין צורך לחפור ולהשתמש בהם לעתים קרובות מדי. אם את מנסה להיכנס להריון, אל תכניסי לעדיפות לנקות מתחת למיטה. אם הצ'י מצטבר מתחת למיטה, זה יכול לעזור.

מזרני קינג

מיטות קינג סייז דורשות פיצול ממש באמצע מכיוון שנדרשים שני קפיצים לתמיכה במזרן. זה גם יוצר פיצול בינך לבין השותף שלך. כדי לתקן את הפיצול הזה, עטפו את שני הקפיצים בחתיכה גדולה של בד אדום או מצאו סדין מצויד מספיק גדול כדי לכסות את שניהם. הניחו את המזרן מעל כרגיל.

חַשְׁמַל

נסה להרחיק חוטי חשמל ושקעים מהראש כאשר אתה ישן.

מיטות לא מסודרות

בפנג שואי, כמו מסורות רבות אחרות, מיטות לא מסודרות מעבירות אנרגיה רעה.

עשה חדר שינה

  • ראה את הזריחה: אם ניתן לראות את הזריחה מהמיטה שלך, אתה תכניס אנרגיית צ'י חזקה מאוד וחיובית.
  • אגרטל עגול ממתכת המחזיק פרחים אדומים: הצב את האגרטל הזה בצד המערבי של חדר השינה כדי להגדיל את הרפתקאות האהבות.
  • מסגרות מיטה ו/או ראשי מיטה מעץ: עץ מנטרל את זרימת הצ'י, במיוחד סביב הראש. זה עוזר לך להירגע ולישון לילה טוב.
  • מצעי סיבים טבעיים: מצעי כותנה, משי או פשתן הם האפשרויות הטובות ביותר לשינה. אפשרויות הצבע הטובות ביותר להכנסת אנרגיית יין הן גוונים של ורד או ורוד עם דוגמאות מעגליות.
  • שחרר את זה!: למרות שזה נכון לכל הבית, חדר שינה מסודר ומסודר עוזר לך לישון טוב יותר.
  • מיקום המיטה: כיוונים אופטימליים למקם את המיטה שלך כוללים את כיוון הראש שלך צפונה אם אתה מבוגר, או מזרחה לילדים. כיוונים אחרים יעזרו בתחומים שונים בחייך. לדוגמה, כיוון שהראש שלך יפנה לדרום מזרח יעזור לטפח תקשורת ויצירתיות. דרום מערב יוצר מערכות יחסים מסודרות יותר. ווסט מקדם שינה טובה, רומנטיקה ושגשוג מוגבר. Northwest עוזר לך להרגיש יותר שליטה בחייך.

הנחת מיטתך כך שראשך מצביע דרומה או צפון מזרחית עלולה לגרום לחרדה או לסיוטים. האנרגיה משני הכיוונים הללו אינה יציבה, מלאה בפעילות ויכולה להיות חזקה מאוד.

About admin

Check Also

פנג שואי בארון – להוציא את השלדים

בפנג שואי, לארונות יש חשיבות רבה כמו סלון או חדר שינה. הם אינם אזורים נסתרים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.